Constract Lubawa - AZS Uniwersytet Gdański 0:5

Raczej nie uda się Constractowi Lubawa awans do Ekstraklasy poprzez baraże. Pretendenci z pierwszej ligi przegrali pierwsze starcie na własnym parkiecie z AZS-em Uniwersytet Gdański aż 0:5. Sobotni rewanż wydaje się w tej sytuacji formalnością. Hat-trickiem w Lubawie popisał się Mateusz Cyman.
Czytaj dalej...

Red Devils Chojnice - AZS Uniwersytet Gdański 5:5

Pomorskie derby zakończyły się remisem, ale nawet wygrana nie pozwoliłaby AZS-owi Uniwersytet Gdański na opuszczenie miejsca barażowego. - Tak naprawdę jednak ten mecz nie miał wysokiej temperatury i brakowało w nim emocji. Cały czas kontrolowaliśmy wynik z Wieliczki i gdy widzieliśmy, że Chrobry prowadzi, brakowało nieco motywacji, żeby dać z siebie wszystko. Spotkanie szybko straciło stawkę dla obu drużyn - powiedział po spotkaniu grający trener gości Wojciech Pawicki. Mecz miał jednak swoją dramaturgię - gdańszczanie prowadzili do przerwy 4:2, by w drugiej połowie dać się najpierw doścignąć, a później przegonić. Na 5:5 wyrównał jednak Maciej Urtnowski. Ozdobą spotkania był gol zdobyty przez golkipera chojniczan Sebastiana Kartuszyńskiego.
Czytaj dalej...

AZS Uniwersytet Gdański - Red Dragons Pniewy 1:4

Mecz walczącego o utrzymanie AZS-u Uniwersytet Gdański z niemal już pewnym ligowego bytu zespołem Red Dragons Pniewy obfitował w ostre starcia i kartki - sędziowie pokazali ich łącznie aż dziewięć. Lepsza okazała się drużyna skuteczniejsza i wykorzystująca więcej błędów bramkarzy. Spotkanie mogło się podobać i aż szkoda, że oglądała je garstka kibiców.
Czytaj dalej...

AZS Uniwersytet Gdański - Solne Miasto Wieliczka 3:3

Tylko remis w starciu z przedostatnią w tabeli drużyną Solnego Miasta Wieliczka zanotowali faworyzowani Azetesiacy z Gdańska. Choć pierwsze starcie tych drużyn rozegrane na Pomorzu Akademicy wygrali zdecydowanie, to tym razem, choć optycznie przeważali, przez większość czasu musieli gonić wynik. Podział punktów sprawił, że oba zespoły straciły dystans do znajdującego się w całkowicie bezpiecznej strefie Euromastera Chrobrego Głogów.
Czytaj dalej...

Gatta Active Zduńska Wola - AZS Uniwersytet Gdański 4:1

Tak jak w pierwszej rundzie, tak i na zakończenie rundy zasadniczej beniaminek z Gdańska postawił się mistrzom Polski. W drugiej połowie spotkania w Zduńskiej Woli Akademicy złapali kontakt z Gattą, ale po wycofaniu bramkarza i dwóch przechwytach gospodarzy ostatecznie przegrali 1:4. W efekcie słabej końcówki drugiej części sezonu, AZS UG spadł aż na 10. miejsce w tabeli.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS