AZS UŚ Katowice - Red Dragons Pniewy 4:4

W ostatniej kolejce rundy zasadniczej katowiczanie pozbawili miejsca w pierwszej szóstce zawodników Red Dragons Pniewy. Tym razem starcie obu drużyn zakończyło się remisem, w efekcie Smoki wygrały rywalizację w dolnej połówce tabeli. Akademicy kończą sezon na dziewiątym miejscu.
Czytaj dalej...

Euromaster Chrobry Głogów - AZS UŚ Katowice 3:2

Może trudno w to uwierzyć, ale Euromaster Chrobry Głogów jest drużyną legitymującą się aktualnie najdłuższą passą zwycięstw w ekstraklasie. Drużyna Tomasza Trznadla w sobotę wygrała po raz czwarty z rzędu! Zwycięstwo nas AZS-em UŚ Katowice pozwoliło głogowianom odskoczyć w tabeli od zajmującego dziesiątą, barażową lokatę AZS-u Uniwersytet Gdański.
Czytaj dalej...

AZS UŚ Katowice - Red Dragons Pniewy 6:2

Najciekawszy przebieg spośród wszystkich meczów 22. kolejki ekstraklasy miało starcie Akademików z Katowic ze Smokami z Pniew. Wygrana dawała gościom pewne miejsce w czołowej szóstce. I drużyna Łukasza Frajtaga była po pierwszej połowie bardzo bliska tego celu, bo po trafieniach Szymona Piaska prowadziła 2:0. W drugiej części strzelali za to tylko katowiczanie - aż sześciokrotnie. Ostatecznie więc do górnej połówki nie awansowała żadna z drużyn, bo gdzie dwóch się biło, tam skorzystał Clearex Chorzów.
Czytaj dalej...

FC Toruń - AZS UŚ Katowice 2:2

Zespół Klaudiusza Hirscha nie wykorzystał szansy na umocnienie się na trzecim miejscu w tabeli. Dłużej niż o bramkach (dwa gole Kamila Kmiecika dla przyjezdnych) będzie się jednak z pewnością dyskutowało o tym, czy słusznie sędzia Sławomir Steczko pokazał czerwoną kartkę bramkarzowi gospodarzy Nicolae Neagu.
Czytaj dalej...

AZS UŚ Katowice - Solne Miasto Wieliczka 1:1

Drugi kolejny remis 1:1 zanotowali w 20. kolejce ekstraklasy futsaliści AZS UŚ Katowice. Podopieczni Pawła Machury nie zdołali pokonać przedostatniej w tabeli drużyny Solnego Miasta Wieliczka. W trzech ostatnich meczach katowiczanie zgromadzili tylko dwa punkty i ich szanse na miejsce w pierwszej szóstce mocno zmalały.
Czytaj dalej...

Koniec pięknej przygody Novej Gliwice

AZS UŚ Katowice jest kolejnym zespołem ekstraklasy, który pożegnał się z Halowym Pucharem Polski. W sobotę drużyna Pawła Machury przegrała z rewelacyjnym beniaminkiem I ligi ze Słomnik. Na 1/8 finału swoją przygodę zakończyła też historyczna drużyna Novej Gliwice.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS