Gdzie przechodzą zawodnicy Lex Kancelarii?

Po wycofaniu się z rozgrywek ekstraklasy Lex Kancelarii Słomniki, 15 zawodników tej drużyny miało wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Zdecydowana większość z nich już znalazła nowe drużyny; pozostali prawdopodobnie wkrótce również znajdą pracodawcę.
Czytaj dalej...

AZS UŚ Katowice - Clearex Chorzów 2:4 [SKRÓT]

Jeden punkt - to dorobek zawodników AZS UŚ Katowice z pięciu ostatnich meczów ekstraklasy. Podopieczni Pawła Machury w tabeli wyprzedzają już tylko Solne Miasto Wieliczka, a w piątek przegrali w lokalnych derbach z Cleareksem 2:4. Ozdobą spotkania było efektowne trafienie Roberta Świtonia.

Czytaj dalej...

AZS UŚ Katowice - Red Dragons Pniewy 4:4

W ostatniej kolejce rundy zasadniczej katowiczanie pozbawili miejsca w pierwszej szóstce zawodników Red Dragons Pniewy. Tym razem starcie obu drużyn zakończyło się remisem, w efekcie Smoki wygrały rywalizację w dolnej połówce tabeli. Akademicy kończą sezon na dziewiątym miejscu.
Czytaj dalej...

Euromaster Chrobry Głogów - AZS UŚ Katowice 3:2

Może trudno w to uwierzyć, ale Euromaster Chrobry Głogów jest drużyną legitymującą się aktualnie najdłuższą passą zwycięstw w ekstraklasie. Drużyna Tomasza Trznadla w sobotę wygrała po raz czwarty z rzędu! Zwycięstwo nas AZS-em UŚ Katowice pozwoliło głogowianom odskoczyć w tabeli od zajmującego dziesiątą, barażową lokatę AZS-u Uniwersytet Gdański.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS