Piast Gliwice - Clearex Chorzów 2:4

Piast Gliwice jest jedną z dwóch drużyn, które w rundzie finałowej nie zdobyły dotąd choćby punktu. Porażka z Cleareksem sprawiła, że szanse gliwiczan na brązowe medale stopniały do minimum - tracą do FC Toruń już pięć punktów. Sobotnie spotkanie chorzowianie wygrali zasłużenie, choć gdyby po odrobieniu strat (Piast przegrywał 0:2, ale zdołał wyrównać, w czym największa zasługa asystującego i strzelającego Przemysława Dewuckiego) Maciej Mizgajski wykorzystał swoją dogodną sytuację, to mecz mógłby się zakończyć całkiem inaczej.
Czytaj dalej...

Gatta Active Zduńska Wola - Clearex Chorzów 7:3

Od wygranej z Cleareksem rozpoczęli rundę finałową ekstraklasy goniący liderujących tabeli bielszczan z Rekordu futsaliści mistrza Polski. - Wygraliśmy, ale nie popadamy w euforię, przed nami kolejne mecze i wszystkie musimy wygrać - powiedział po spotkaniu Marcin Stanisławski, który na mecz wrócił prosto z Bahamów, z mistrzostw świata w beach soccerze. Grający trener Gatty strzelił chorzowianom dwie bramki.
Czytaj dalej...

Clearex Chorzów - FC Toruń 3:1

Chorzowski Clearex wykorzystał potknięcie Red Dragons Pniewy i po wygranej z FC Toruń wypchnął Smoki z górnej połowy tabeli. Goście przystąpili do meczu osłabieni brakiem Nicolae Neagu, Cleversona i Ivana Delpi, w efekcie przegrali 1:3 i spadli z trzeciego miejsca. Będą mieli tyle samo punktów, co Piast Gliwice, ale w rundzie finałowej o jedno spotkanie mniej zagrają u siebie.
Czytaj dalej...

AZS UŚ Katowice - Red Dragons Pniewy 6:2

Najciekawszy przebieg spośród wszystkich meczów 22. kolejki ekstraklasy miało starcie Akademików z Katowic ze Smokami z Pniew. Wygrana dawała gościom pewne miejsce w czołowej szóstce. I drużyna Łukasza Frajtaga była po pierwszej połowie bardzo bliska tego celu, bo po trafieniach Szymona Piaska prowadziła 2:0. W drugiej części strzelali za to tylko katowiczanie - aż sześciokrotnie. Ostatecznie więc do górnej połówki nie awansowała żadna z drużyn, bo gdzie dwóch się biło, tam skorzystał Clearex Chorzów.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS