Red Dragons Pniewy - Clearex Chorzów 3:4 [SKRÓT]

Po raz drugi w historii występów w futsalowej ekstraklasie Red Dragons Pniewy przegrały we własnej hali z Cleareksem Chorzów. Wcześniej doszło do tego w debiucie "Smoków" na najwyższym szczeblu rozgrywek, w 2014 roku. Tym razem gospodarzom nie pomogły nawet dwa kolejne efektowne trafienia Mateusza Kosteckiego. Jeżeli trener reprezentacji Błażej Korczyński szuka piwotów i pracuje nad odmłodzeniem składu kadry, to powinien przyjrzeć się występom 25-latka z Pniew.

Czytaj dalej...

Pogoń 04 Szczecin - Clearex Chorzów 1:3 [SKRÓT]

Pogoń traciła w niedzielę zbyt kuriozalne gole, a jej zawodnicy nie wykorzystali zbyt wielu dogodnych sytuacji, by myśleć o korzystnym rezultacie w starciu z Cleareksem. Pierwszą bramkę gospodarze stracili po tym, gdy podanie Daniela Maćkiewicza w polu karnym szczecinian przeciął Mateusz Omylak. Maciej Mizgajski podwyższył wtedy, gdy chorzowianie grali w osłabieniu, po drugiej żółtej kartce dla Szymona Łuszczka.

Czytaj dalej...

Clearex Chorzów - Gatta Active Zduńska Wola 2:3

Choć przyjechali do Chorzowa bez kontuzjowanego Dariusza Słowińskiego i zawieszonego za kartki Igora Sobalczyka, wicemistrzowie Polski wracają z meczu z Cleareksem z trzecim w tym sezonie wyjazdowym zwycięstwem. I to mimo świetnej dyspozycji między słupkami golkipera gospodarzy Rafała Krzyśki, za to nie najlepszej Adama Miłosińskiego, który zastępował Słowińskiego.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS