Menu:
Home
Wyniki:
Ekstraklasa
— Tabela
— Terminarz
— Klasyfikacja strzelców
— Żółte kartki
— Czerwone kartki
I liga grupa I
— Tabela
— Terminarz
— Klasyfikacja strzelców
— Żółte kartki
— Czerwone kartki
I liga grupa II
— Tabela
— Terminarz
— Klasyfikacja strzelców
— Żółte kartki
— Czerwone kartki
II liga grupa I
— Tabela
— Terminarz
— Klasyfikacja strzelców
— Żółte kartki
— Czerwone kartki
II liga grupa II
— Tabela
— Terminarz
— Klasyfikacja strzelców
— Żółte kartki
— Czerwone kartki
II liga grupa III
— Tabela
— Terminarz
— Klasyfikacja strzelców
— Żółte kartki
— Czerwone kartki
II liga grupa IV
— Tabela
— Terminarz
— Klasyfikacja strzelców
— Żółte kartki
— Czerwone kartki
Ekstraliga kobiet
— Tabela
— Terminarz
— Klasyfikacja strzelczyń
— Żółte kartki
— Czerwone kartki
Puchar
Wyniki:
Ekstraklasa
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelców
Żółte kartki
Czerwone kartki
I liga grupa I
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelców
Żółte kartki
Czerwone kartki
I liga grupa II
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelców
Żółte kartki
Czerwone kartki
II liga grupa I
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelców
Żółte kartki
Czerwone kartki
II liga grupa II
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelców
Żółte kartki
Czerwone kartki
II liga grupa III
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelców
Żółte kartki
Czerwone kartki
II liga grupa IV
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelców
Żółte kartki
Czerwone kartki
Ekstraliga
kobiet
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelczyń
Żółte kartki
Czerwone kartki
Puchar
Futsal-Polska
I liga grupa II 2018/19
9. kolejka
Odra Opole
–
ITD24 Remedium Pyskowice
2
3
niedziela, 25 listopada 2018 godz. 16:30
Wydarzenia
Gol
02' Thomas Skowronek
20' Stefan Karnatowski
29' Adrian Dziedzic
33' Patryk Mitkowski
39' Marek Chojnacki
Żółta kartka
26' Dmytro Kryworuczyszak
38' Patryk Mitkowski
Składy
Bramkarze
Bartłomiej Krzywicki
Bartosz Konieczny
Łukasz Lubczyński
Patryk Płaczek
Rozgrywający
Thomas Skowronek
Piotr Łopuch
Przemysław Osuchowski
Łukasz Tosik
Alan Bidziński
Dmytro Kryworuczyszak
Mateusz Bagiński
Stefan Karnatowski
Bartosz Nesterów
Adam Krok
Robert Brzęczek
Wojciech Wołongiewicz
Patryk Mitkowski
Tomasz Misiak
Marek Chojnacki
Mateusz Pazdej
Roman Pigut
Adrian Dziedzic
Rafał Adamczyk
Kamil Michali
Denis Zubek
Łukasz Woźniak
:: Powered by
JoomLeague
-
Version 2.0.84.f90c771
::
Reklama
Archiwum wiadomości:
Ekstraklasa
I liga
II liga
Puchar
Reprezentacja
Międzynarodowe
Akademickie
Młodzieżowe
Kobiety