Potentaci utrącili play-offy

Gdy w połowie 2016 roku wprowadzono w ekstraklasie futsalu system rozgrywek identyczny z tym z piłki nożnej, obiecywano, że zostanie on utrzymany przez co najmniej trzy lata. Ne został. W środę akcjonariusze spółki Futsal Ekstraklasa opowiedzieli się za systemem podobnym do tego, który mieliśmy przez ostatnie dwa lata, ale już bez podziału punktów.
Czytaj dalej...

Play-offy w ekstraklasie - kto jest za?

Gdy w połowie 2016 roku wprowadzono w ekstraklasie futsalu system rozgrywek identyczny do tego z piłki nożnej, obiecywano, że zostanie on utrzymany przez co najmniej trzy lata. Ciągle są na to szanse, bo powiększenie ekstraklasy do 14 zespołów zaplanowano dopiero na sezon 2019/20. Jak zwykle jednak, w letniej przerwie, wraca dyskusja na temat play-offów i innych możliwych sposobów na wyłonienie mistrza. Przypytaliśmy kilku trenerów, by poznać ich zdanie na ten temat - nie tylko z ekstraklasy.
Czytaj dalej...

AZS Uniwersytet Gdański - MOKS Słoneczny Stok Białystok 4:2 [SKRÓT]

AZS Uniwersytet Gdański po raz drugi w tym sezonie pokonał na własnym parkiecie MOKS Słoneczny Stok Białystok, zapewniając sobie co najmniej 10. miejsce, a więc Akademicy na pewno bezpośrednio z ekstraklasy nie spadną. Wynik oznacza jednak, że zacięta rywalizacja o uniknięcie miejsca barażowego toczyć się będzie prawdopodobnie do samego końca rozgrywek.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS