Pogoń 04 Szczecin - Clearex Chorzów 4:6 [SKRÓT MECZU]

To był jeden z najbardziej chaotycznych pojedynków w tym sezonie. W sobotę kibice mogli zobaczyć w Szczecinie trzy drużyny - dwie Pogonie i jeden Clearex. Pierwsza Pogoń trzykrotnie prowadziła, ostatecznie remisując z chorzowianami pierwszą połowę 3:3. Ale na drugą część gry wyszła zupełnie inna Pogoń, która nie radziła sobie z zespołem Mirosława Miozgi. Clearex nie grał rewelacyjnie, ale na Portowców to wystarczyło.

Czytaj dalej...

Pogoń 04 Szczecin - FC Toruń 2:3 [SKRÓT MECZU]

Pogoń 04 Szczecin mogła urwać punkty faworyzowanym brązowym medalistom z ostatniego sezonu, ale tylko dwukrotnie jej zawodnicy trafiali do siatki. FC Toruń strzelił trzy gole, co pozwoliło zespołowi Łukasza Żebrowskiego zrehabilitować się za zeszłotygodniową klęskę z Cleareksem Chorzów. - Stać nas na dużo lepszą grę. Cały czas szukamy takich rozwiązań, które poprawią naszą dyspozycję. Ważna jest pokora, którą mamy w sobie. Nie cieszymy się teraz z tych pojedynczych zwycięstw tylko staramy się grać lepiej - zapowiedział trener zwycięzców, a niegdyś futsalista Portowców.

Czytaj dalej...

Piast Gliwice - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice 3:4 [SKRÓT MECZU]

Beniaminek z Jelcza-Laskowic odniósł historyczne pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w ekstraklasie, pokonując w Gliwicach miejscowego Piasta 4:3. W pojedynku, określanym jako najbardziej "hiszpański" w lidze (trzech Hiszpanów wśród gospodarzy, niespodziewanie dwóch - bo do protokołu pod nieobecność kontuzjowanego Macieja Foltyna wpisany został także trener Chus Lopez - po stronie gości), główne role odgrywali obcokrajowcy, autorzy pięciu bramek.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS