Red Devils Chojnice - AZS Uniwersytet Gdański 5:5

Pomorskie derby zakończyły się remisem, ale nawet wygrana nie pozwoliłaby AZS-owi Uniwersytet Gdański na opuszczenie miejsca barażowego. - Tak naprawdę jednak ten mecz nie miał wysokiej temperatury i brakowało w nim emocji. Cały czas kontrolowaliśmy wynik z Wieliczki i gdy widzieliśmy, że Chrobry prowadzi, brakowało nieco motywacji, żeby dać z siebie wszystko. Spotkanie szybko straciło stawkę dla obu drużyn - powiedział po spotkaniu grający trener gości Wojciech Pawicki. Mecz miał jednak swoją dramaturgię - gdańszczanie prowadzili do przerwy 4:2, by w drugiej połowie dać się najpierw doścignąć, a później przegonić. Na 5:5 wyrównał jednak Maciej Urtnowski. Ozdobą spotkania był gol zdobyty przez golkipera chojniczan Sebastiana Kartuszyńskiego.
Czytaj dalej...

Pogoń 04 Szczecin - Rekord Bielsko-Biała 3:3

Po wyrównanym meczu Pogoń 04 Szczecin zremisowała z liderem z Bielska 3:3. Przedstawiciele obydwu drużyn podkreślali, że podział punktów był rozwiązaniem sprawiedliwym. - Zespołowi Rekordu Bielsko-Biała życzę mistrzostwa Polski. My nie mogliśmy niestety pomóc, bo zawsze walczymy sportowo - powiedział po spotkaniu trener gospodarzy Łukasz Żebrowski. Mimo straty punktów Rekord utrzymał się na prowadzeniu w tabeli.

Euromaster Chrobry Głogów - Red Devils Chojnice 2:0

Euromaster Chrobry Głogów może żałować, że sezon się już kończy, a nie zaczyna. Drużyna Tomasza Trznadla wygrała w niedzielę swój szósty kolejny mecz, a ich seria jest obecnie najdłuższa w całej ekstraklasie. Tym razem głogowianie po raz trzeci zostawili w pokonanym polu spadające z ekstraklasy Czerwone Diabły z Chojnic, a Michał Długosz jest niepokonany już od 104 minut.