Euromaster Chrobry Głogów - Red Devils Chojnice 2:0

Euromaster Chrobry Głogów może żałować, że sezon się już kończy, a nie zaczyna. Drużyna Tomasza Trznadla wygrała w niedzielę swój szósty kolejny mecz, a ich seria jest obecnie najdłuższa w całej ekstraklasie. Tym razem głogowianie po raz trzeci zostawili w pokonanym polu spadające z ekstraklasy Czerwone Diabły z Chojnic, a Michał Długosz jest niepokonany już od 104 minut.
Czytaj dalej...

Red Dragons Pniewy - Euromaster Chrobry Głogów 0:1

Trwa znakomita seria Euromastera Chrobrego Głogów. Drużyna Tomasza Trznadla tym razem pokonała na wyjeździe Red Dragons Pniewy. Jedynego gola w meczu zdobył w ostatniej minucie Kamil Kaczmar, ale wcześniej sędziowie nie uznali trafienia dla gospodarzy. I tak najniższa średnia bramek w ekstraklasie, jaką notuje hala w Pniewach, jeszcze spadła, choć sytuacji strzeleckich nie brakowało.
Czytaj dalej...

Euromaster Chrobry Głogów - AZS UŚ Katowice 3:2

Może trudno w to uwierzyć, ale Euromaster Chrobry Głogów jest drużyną legitymującą się aktualnie najdłuższą passą zwycięstw w ekstraklasie. Drużyna Tomasza Trznadla w sobotę wygrała po raz czwarty z rzędu! Zwycięstwo nas AZS-em UŚ Katowice pozwoliło głogowianom odskoczyć w tabeli od zajmującego dziesiątą, barażową lokatę AZS-u Uniwersytet Gdański.
Czytaj dalej...

Euromaster Chrobry Głogów - Red Devils Chojnice 3:2

Drużyna Tomasza Trznadela, która przed sezonem wskazywana była jako murowany kandydat do spadku, w ostatniej kolejce rundy zasadniczej w ostatnich sekundach wygrała zwycięstwo "czerwonej latarni" ekstraklasy i awansowała na 9. miejsce w tabeli. Sytuacja chojniczan wygląda już beznadziejnie - nawet już po dzieleniu punktów strata do zajmującego barażową pozycję AZS-u Uniwersytet Gdański wynosi aż 8 punktów.
Czytaj dalej...

AZS Uniwersytet Gdański - Euromaster Chrobry Głogów 3:6

Azetesiacy z Gdańska mieli się bić o górną połówkę tabeli, tymczasem muszą porządnie zacząć myśleć o walce o utrzymanie ligowego bytu. Po porażce na własnym parkiecie z Euromasterem Chrobrym dziewiąty w tabeli AZS dzielą od dziesiątych głogowian tylko 3 punkty - a przecież będą one dzielone na pół na koniec rundy zasadniczej. Gdańszczanie w ostatnich pięciu meczach uciułali tylko jeden punkt. Euromaster - dziewięć.
Czytaj dalej...

Euromaster Chrobry Głogów - Red Dragons Pniewy 5:3

W 32. minucie meczu z Red Dragons Pniewy zawodnicy Euromastera Głogów prowadzili już 5:0! W końcówce nieco przewagę roztrwonili, ale nie na tyle, by stracić punkty, co pozwoliło im nieco oddalić się od strefy spadkowej i Solnego Miasta Wieliczka. Maleją za to szanse Smoków na udział w finałowej rozgrywce o medale.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS