Euromaster Chrobry Głogów - Red Devils Chojnice 3:2

Drużyna Tomasza Trznadela, która przed sezonem wskazywana była jako murowany kandydat do spadku, w ostatniej kolejce rundy zasadniczej w ostatnich sekundach wygrała zwycięstwo "czerwonej latarni" ekstraklasy i awansowała na 9. miejsce w tabeli. Sytuacja chojniczan wygląda już beznadziejnie - nawet już po dzieleniu punktów strata do zajmującego barażową pozycję AZS-u Uniwersytet Gdański wynosi aż 8 punktów.
Czytaj dalej...

AZS Uniwersytet Gdański - Euromaster Chrobry Głogów 3:6

Azetesiacy z Gdańska mieli się bić o górną połówkę tabeli, tymczasem muszą porządnie zacząć myśleć o walce o utrzymanie ligowego bytu. Po porażce na własnym parkiecie z Euromasterem Chrobrym dziewiąty w tabeli AZS dzielą od dziesiątych głogowian tylko 3 punkty - a przecież będą one dzielone na pół na koniec rundy zasadniczej. Gdańszczanie w ostatnich pięciu meczach uciułali tylko jeden punkt. Euromaster - dziewięć.
Czytaj dalej...

Euromaster Chrobry Głogów - Red Dragons Pniewy 5:3

W 32. minucie meczu z Red Dragons Pniewy zawodnicy Euromastera Głogów prowadzili już 5:0! W końcówce nieco przewagę roztrwonili, ale nie na tyle, by stracić punkty, co pozwoliło im nieco oddalić się od strefy spadkowej i Solnego Miasta Wieliczka. Maleją za to szanse Smoków na udział w finałowej rozgrywce o medale.
Czytaj dalej...

Wyniki meczów 1/16 finału Halowego Pucharu Polski

Na niedzielę zaplanowano większość pojedynków 1/16 finału Halowego Pucharu Polski. Dogrywki potrzebne były do rozstrzygnięcia pojedynków w Przodkowie, Grudziądzu i Lesznie. Z ekstraklasowych drużyn z rozgrywkami pożegnały się Red Dragons Pniewy i Euromaster Chrobry Głogów oraz - już w piątek - Piast Gliwice.
Czytaj dalej...

Derby, które okazały się sparingiem

Wszyscy kibice, którzy futsalem interesują się nie od wczoraj, ostrzyli sobie zęby na pucharowy pojedynek Piasta z zawodnikami pięciokrotnego mistrza Polski - Novej Gliwice. Z dużej chmury mały deszcz. Piast przegrał to spotkanie w momencie, gdy wpisał do protokołu dwóch obcokrajowców. A regulamin HPP tego zabrania.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS