Clearex Chorzów - FC Toruń 3:1

Chorzowski Clearex wykorzystał potknięcie Red Dragons Pniewy i po wygranej z FC Toruń wypchnął Smoki z górnej połowy tabeli. Goście przystąpili do meczu osłabieni brakiem Nicolae Neagu, Cleversona i Ivana Delpi, w efekcie przegrali 1:3 i spadli z trzeciego miejsca. Będą mieli tyle samo punktów, co Piast Gliwice, ale w rundzie finałowej o jedno spotkanie mniej zagrają u siebie.
Czytaj dalej...

FC Toruń - AZS UŚ Katowice 2:2

Zespół Klaudiusza Hirscha nie wykorzystał szansy na umocnienie się na trzecim miejscu w tabeli. Dłużej niż o bramkach (dwa gole Kamila Kmiecika dla przyjezdnych) będzie się jednak z pewnością dyskutowało o tym, czy słusznie sędzia Sławomir Steczko pokazał czerwoną kartkę bramkarzowi gospodarzy Nicolae Neagu.
Czytaj dalej...

Red Devils Chojnice - FC Toruń 1:6

Kolejny koncert Marcina Mikołajewicza! Kapitan polskiej reprezentacji i najlepszy obecnie snajper w ekstraklasie zdobywa swojego drugiego z rzędu hat-tricka, a jego zespół wygrywa czwarty kolejny mecz i zapewnia sobie miejsce w pierwszej szóstce.
Czytaj dalej...

Solne Miasto Wieliczka - FC Toruń 0:3

Nie pomogła póki co zmiana trenera w Wieliczce. W roli szkoleniowca Solnego Miasta w starciu z FC Toruń zadebiutował Piotr Kapusta, ale jego drużyna przegrała to spotkanie, podobnie jak osiem poprzednich. Wyjazdowa wygrana mocno przybliżyła torunian do miejsca w górnej połówce tabeli na zakończenie rundy zasadniczej.
Czytaj dalej...

Koniec pięknej przygody Novej Gliwice

AZS UŚ Katowice jest kolejnym zespołem ekstraklasy, który pożegnał się z Halowym Pucharem Polski. W sobotę drużyna Pawła Machury przegrała z rewelacyjnym beniaminkiem I ligi ze Słomnik. Na 1/8 finału swoją przygodę zakończyła też historyczna drużyna Novej Gliwice.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS