FC Toruń - Piast Gliwice 4:0 [SKRÓT]

Marcin Mikołajewicz, kapitan reprezentacji Polski, uczcił hat-trickiem swoje niedzielne urodziny. Pierwszy drużynę Piasta, dowodzoną przez byłego trenera FC Toruń Klaudiusza Hirscha, napoczął jednak Tomasz Kriezel. Mimo dobrej szczególnie w wykonaniu Michała Widucha pierwszej połowy, gliwiczanie wracają do domu bez punktów, a nawet bez bramek.
Czytaj dalej...

Red Dragons Pniewy - FC Toruń 1:2 [SKRÓT]

"Czerwone Smoki" z Pniew pozostają bez zwycięstwa we własnej hali w tym sezonie. Po minimalnej porażce z AZS-em UŚ Katowice przyszła również jednobramkowa przegrana w starciu z FC Toruń. Choć gdyby nie świetny tego dnia Nicolae Neagu, w końcówce drużyna Łukasza Frajtaga mogła wywalczyć co najmniej remis.
Czytaj dalej...

FC Toruń - Gatta Active Zduńska Wola 3:3

Gatta Active Zduńska Wola nie wykorzystała okazji na przeskoczenie w tabeli Rekordu Bielsko-Biała. Mecz zakończył się remisem, choć goście wycofując bramkarza do końca walczyli o wygraną. Dla mistrzów Polski podział punktów to jednak i tak najlepszy wynik w Toruniu, odkąd miejscowa drużyna gra pod szyldem FC - dotąd zduńskowolanie dwukrotnie przegrywali różnicą jednej bramki. Czerwoną kartką po zakończeniu spotkania został przez sędziów ukarany Michał Szymczak i dla niego sezon raczej się już zakończył.
Czytaj dalej...

FC Toruń - Pogoń 04 Szczecin 5:1

Za trzecim podejściem w ekstraklasie FC Toruń pokonał we własnej hali Pogoń 04 Szczecin. Do tej pory Portowcy mieli patent na wygrywanie w grodzie Kopernika, tym razem, bez Marka Bugańskiego i Adama Jonczyka, do wywiezienia korzystnego rezultatu zabrakło im skuteczności. Po raz czwarty w tym sezonie hat-trickiem popisał się zaś najlepszy strzelec ekstraklasy Marcin Mikołajewicz.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS