FC Toruń - Gatta Active Zduńska Wola 3:3

Gatta Active Zduńska Wola nie wykorzystała okazji na przeskoczenie w tabeli Rekordu Bielsko-Biała. Mecz zakończył się remisem, choć goście wycofując bramkarza do końca walczyli o wygraną. Dla mistrzów Polski podział punktów to jednak i tak najlepszy wynik w Toruniu, odkąd miejscowa drużyna gra pod szyldem FC - dotąd zduńskowolanie dwukrotnie przegrywali różnicą jednej bramki. Czerwoną kartką po zakończeniu spotkania został przez sędziów ukarany Michał Szymczak i dla niego sezon raczej się już zakończył.
Czytaj dalej...

FC Toruń - Pogoń 04 Szczecin 5:1

Za trzecim podejściem w ekstraklasie FC Toruń pokonał we własnej hali Pogoń 04 Szczecin. Do tej pory Portowcy mieli patent na wygrywanie w grodzie Kopernika, tym razem, bez Marka Bugańskiego i Adama Jonczyka, do wywiezienia korzystnego rezultatu zabrakło im skuteczności. Po raz czwarty w tym sezonie hat-trickiem popisał się zaś najlepszy strzelec ekstraklasy Marcin Mikołajewicz.
Czytaj dalej...

Clearex Chorzów - FC Toruń 3:1

Chorzowski Clearex wykorzystał potknięcie Red Dragons Pniewy i po wygranej z FC Toruń wypchnął Smoki z górnej połowy tabeli. Goście przystąpili do meczu osłabieni brakiem Nicolae Neagu, Cleversona i Ivana Delpi, w efekcie przegrali 1:3 i spadli z trzeciego miejsca. Będą mieli tyle samo punktów, co Piast Gliwice, ale w rundzie finałowej o jedno spotkanie mniej zagrają u siebie.
Czytaj dalej...

FC Toruń - AZS UŚ Katowice 2:2

Zespół Klaudiusza Hirscha nie wykorzystał szansy na umocnienie się na trzecim miejscu w tabeli. Dłużej niż o bramkach (dwa gole Kamila Kmiecika dla przyjezdnych) będzie się jednak z pewnością dyskutowało o tym, czy słusznie sędzia Sławomir Steczko pokazał czerwoną kartkę bramkarzowi gospodarzy Nicolae Neagu.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS