Klasyfikacja strzelców

Pozycja Nazwa Zespół Gol
1 Marcin Mikołajewicz FC Toruń 26
2 Oleksandr Bondar Rekord Bielsko-Biała 19
3 Daniel Krawczyk Gatta Zduńska Wola 18
- Michał Marciniak Gatta Zduńska Wola 18
- Artur Jurczak Pogoń 04 Szczecin 18
- Łukasz Biel Rekord Bielsko-Biała 18
- Przemysław Dewucki Piast Gliwice 18
8 Paweł Budniak Rekord Bielsko-Biała 15
- Cleverson FC Toruń 15
10 Mateusz Jakubiak Pogoń 04 Szczecin 14
- Tomasz Lutecki Clearex Chorzów 14
- Maciej Mizgajski Piast Gliwice 14
13 Michał Marek Rekord Bielsko-Biała 13
14 Artur Popławski Rekord Bielsko-Biała 12
- Mikołaj Zastawnik Clearex Chorzów 12
- Kamil Kaczmar Euromaster Chrobry Głogów 12
- Paweł Barański Piast Gliwice 12
18 Mariusz Milewski Gatta Zduńska Wola 11
- Radek Polasek Rekord Bielsko-Biała 11
- Tomasz Dura AZS UŚ Katowice 11
21 Piotr Myszor Solne Miasto Wieliczka 10
- Michał Kubik Pogoń 04 Szczecin 10
- Sebastian Szala Euromaster Chrobry Głogów 10
- Rafał Franz Rekord Bielsko-Biała 10
25 Adrian Skrzypek Red Dragons Pniewy  9
- Tomasz Kriezel AZS UG Gdańsk  9
- Roman Wachuła Rekord Bielsko-Biała  9
- Adam Wachoński Red Dragons Pniewy  9
- Tomasz Golly Clearex Chorzów  9
- Mariusz Kaźmierczak Red Devils Chojnice  9
31 Adam Jonczyk Pogoń 04 Szczecin  8
- Michał Wojciechowski FC Toruń  8
- Krzysztof Salisz AZS UŚ Katowice  8
- Daniel Maćkiewicz Pogoń 04 Szczecin  8
35 Igor Sobalczyk Gatta Zduńska Wola  7
- Dominik Depta AZS UG Gdańsk  7
- Jacek Hewlik AZS UŚ Katowice  7
- Michał Skórski Solne Miasto Wieliczka  7
- Kamil Jeleń Solne Miasto Wieliczka  7
- Wojciech Pawicki AZS UG Gdańsk  7
- Kamil Musiał AZS UŚ Katowice  7
- Krzysztof Piskorz Piast Gliwice  7
- Patryk Laskowski AZS UG Gdańsk  7
- Dominik Solecki Pogoń 04 Szczecin  7
- Wadim Iwanow Clearex Chorzów  7
46 Michał Szymczak Gatta Zduńska Wola  6
- Maciej Osłowski AZS UG Gdańsk  6
- Jan Janovský Rekord Bielsko-Biała  6
- Piotr Łopuch Clearex Chorzów  6
- Krystian Grochalski Solne Miasto Wieliczka  6
- Maksym Pautiak Piast Gliwice  6
- Kacper Konopacki Euromaster Chrobry Głogów  6
- Mateusz Cyman AZS UG Gdańsk  6
- Michał Bartnicki Euromaster Chrobry Głogów  6
- Krzysztof Elsner FC Toruń  6
- Szymon Piasek Red Dragons Pniewy  6
57 Mateusz Olczak Gatta Zduńska Wola  5
- Taras Tarasowicz Piast Gliwice  5
- Przemysław Laskowski Red Devils Chojnice  5
- Piotr Pietruszko Euromaster Chrobry Głogów  5
- Ivan Delpi FC Toruń  5
- Marcin Stanisławski Gatta Zduńska Wola  5
- Sylwester Kieper FC Toruń  5
- Damian Wojtas AZS UŚ Katowice  5
- Piotr Błaszyk Red Dragons Pniewy  5
- Sebastian Wojciechowski Red Devils Chojnice  5
67 Michał Cygnarowski AZS UŚ Katowice  4
- Piotr Wardowski Red Devils Chojnice  4
- Maciej Urtnowski AZS UG Gdańsk  4
- Zbigniew Mirga Piast Gliwice  4
- Tomasz Poźniak AZS UG Gdańsk  4
- Grzegorz Nowak Euromaster Chrobry Głogów  4
- Kamil Kmiecik AZS UŚ Katowice  4
- Mikołaj Kreft AZS UG Gdańsk  4
75 Łukasz Sobański Red Devils Chojnice  3
- Marek Steinborn Red Devils Chojnice  3
- Oskar Stankowiak Red Dragons Pniewy  3
- Konrad Cebula Solne Miasto Wieliczka  3
- Kamil Łętkowski Euromaster Chrobry Głogów  3
- Witalij Koleśnik Red Devils Chojnice  3
- Łukasz Frajtag Red Dragons Pniewy  3
- Karol Czyszek FC Toruń  3
- Mateusz Gepert Pogoń 04 Szczecin  3
- Łukasz Cymański Pogoń 04 Szczecin  3
- Andrzej Koryciński Euromaster Chrobry Głogów  3
- Wadim Iwanow Red Devils Chojnice  3
- Tomasz Musik AZS UG Gdańsk  3
- Marcin Kiełpiński Gatta Zduńska Wola  3
- Michał Ozorkiewicz Red Dragons Pniewy  3
- Daniel Bukowiec Solne Miasto Wieliczka  3
- Patryk Kubiszewski AZS UG Gdańsk  3
- Jakub Mączkowski Red Devils Chojnice  3
93 Robert Gładczak Clearex Chorzów  2
- Sławomir Pękala AZS UŚ Katowice  2
- Patryk Hoły Red Dragons Pniewy  2
- Arkadiusz Lekki Solne Miasto Wieliczka  2
- Szymon Cichy Rekord Bielsko-Biała  2
- Arkadiusz Szypczyński Gatta Zduńska Wola  2
- Michał Gąsior Solne Miasto Wieliczka  2
- Igor Borowicz Rekord Bielsko-Biała  2
- Maciej Foltyn Red Dragons Pniewy  2
- Jędrzej Jasiński AZS UŚ Katowice  2
- Mateusz Waszak FC Toruń  2
- Wojciech Przybył Solne Miasto Wieliczka  2
- Robert Satora Piast Gliwice  2
- Daniel Suchan Solne Miasto Wieliczka  2
- Marek Bugański Pogoń 04 Szczecin  2
- Michał Horbacz AZS UG Gdańsk  2
- Remigiusz Spychalski FC Toruń  2
- Szymon Łuszczek Clearex Chorzów  2
- Tomasz Szczurek Piast Gliwice  2
- Dariusz Rychłowski Red Devils Chojnice  2
- Mykola Morozow FC Toruń  2
- Patryk Zdankiewicz Red Dragons Pniewy  2
- Mateusz Omylak Clearex Chorzów  2
- Michał Grecz Piast Gliwice  2
117 Sebastian Wojciechowski Gatta Zduńska Wola  1
- Dominik Laskowski Red Devils Chojnice  1
- Kamil Kmiecik Clearex Chorzów  1
- Adrian Niedźwiecki Euromaster Chrobry Głogów  1
- Kamil Lasik Pogoń 04 Szczecin  1
- Oleksandr Szamotij Pogoń 04 Szczecin  1
- Marcin Minkus AZS UŚ Katowice  1
- Karol Jączkowski Red Devils Chojnice  1
- Konrad Podobiński Solne Miasto Wieliczka  1
- Damian Purolczak Clearex Chorzów  1
- Michał Suchocki FC Toruń  1
- Mateusz Osiński AZS UG Gdańsk  1
- Marcin Grzywa Piast Gliwice  1
- Jakub Haase AZS UŚ Katowice  1
- Kamil Nowakowski Euromaster Chrobry Głogów  1
- Michał Długosz Euromaster Chrobry Głogów  1
- Przemysław Michalski Red Dragons Pniewy  1
- Mariusz Sawicki Red Devils Chojnice  1
- Krystian Brzenk Solne Miasto Wieliczka  1
- Paweł Doroszko Solne Miasto Wieliczka  1
- Sebastian Szadurski Piast Gliwice  1