Clearex Chorzów - Gatta Active Zduńska Wola 2:3

Choć przyjechali do Chorzowa bez kontuzjowanego Dariusza Słowińskiego i zawieszonego za kartki Igora Sobalczyka, wicemistrzowie Polski wracają z meczu z Cleareksem z trzecim w tym sezonie wyjazdowym zwycięstwem. I to mimo świetnej dyspozycji między słupkami golkipera gospodarzy Rafała Krzyśki, za to nie najlepszej Adama Miłosińskiego, który zastępował Słowińskiego.

Czytaj dalej...

Rekord Bielsko-Biała - Gatta Active Zduńska Wola 5:2 [SKRÓT]

Dopiero po raz drugi w tym sezonie mecz Rekordu rozpoczął się nie od trafienia mistrzów Polski, a od wyjścia na prowadzenie rywali. Wicemistrzowie walczyli dopóki starczyło im sił - podkreślali wszyscy w wywiadach. Tych sił starczyło na pierwszą, zremisowaną przez Gattę połowę. - Dzisiaj to było egzystowanie, na pewno to nie była Gatta - mówił po meczu trener Marcin Stanisławski.

Rekord Bielsko-Biała - Gatta Active Zduńska Wola 9:5

Pierwsze minuty skonsternowały kibiców Rekordu Bielsko-Biała, bo ich pupile po raptem dziewięciu minutach przegrywali już 0:3. Tak właśnie poznaje się mistrzów - bielszczanie odrobili straty i już do przerwy wypracowali sobie ogromną przewagę bramkową. W drugiej połowie wystarczyło kontrolować wynik.

FC Toruń - Gatta Active Zduńska Wola 3:3

Gatta Active Zduńska Wola nie wykorzystała okazji na przeskoczenie w tabeli Rekordu Bielsko-Biała. Mecz zakończył się remisem, choć goście wycofując bramkarza do końca walczyli o wygraną. Dla mistrzów Polski podział punktów to jednak i tak najlepszy wynik w Toruniu, odkąd miejscowa drużyna gra pod szyldem FC - dotąd zduńskowolanie dwukrotnie przegrywali różnicą jednej bramki. Czerwoną kartką po zakończeniu spotkania został przez sędziów ukarany Michał Szymczak i dla niego sezon raczej się już zakończył.