Pogoń 04 Szczecin - Gatta Active Zduńska Wola 4:4 [SKRÓT]

Już po pięciu minutach Gatta mogła i powinna prowadzić w Szczecinie 3:0. Ale strzeliła tylko jedną bramkę, a gospodarze po początkowym letargu obudzili się, dwukrotnie wyrównywali wynik a w drugiej połowie wyszli nawet na kilka minut na prowadzenie. Ostatecznie skończyło się remisem, z którego bardziej cieszyli się chyba Portowcy.

Czytaj dalej...

Clearex Chorzów - Gatta Active Zduńska Wola 2:3

Choć przyjechali do Chorzowa bez kontuzjowanego Dariusza Słowińskiego i zawieszonego za kartki Igora Sobalczyka, wicemistrzowie Polski wracają z meczu z Cleareksem z trzecim w tym sezonie wyjazdowym zwycięstwem. I to mimo świetnej dyspozycji między słupkami golkipera gospodarzy Rafała Krzyśki, za to nie najlepszej Adama Miłosińskiego, który zastępował Słowińskiego.

Rekord Bielsko-Biała - Gatta Active Zduńska Wola 5:2 [SKRÓT]

Dopiero po raz drugi w tym sezonie mecz Rekordu rozpoczął się nie od trafienia mistrzów Polski, a od wyjścia na prowadzenie rywali. Wicemistrzowie walczyli dopóki starczyło im sił - podkreślali wszyscy w wywiadach. Tych sił starczyło na pierwszą, zremisowaną przez Gattę połowę. - Dzisiaj to było egzystowanie, na pewno to nie była Gatta - mówił po meczu trener Marcin Stanisławski.