Gatta Active Zduńska Wola - AZS Uniwersytet Gdański 4:1

Tak jak w pierwszej rundzie, tak i na zakończenie rundy zasadniczej beniaminek z Gdańska postawił się mistrzom Polski. W drugiej połowie spotkania w Zduńskiej Woli Akademicy złapali kontakt z Gattą, ale po wycofaniu bramkarza i dwóch przechwytach gospodarzy ostatecznie przegrali 1:4. W efekcie słabej końcówki drugiej części sezonu, AZS UG spadł aż na 10. miejsce w tabeli.
Czytaj dalej...

Pogoń 04 Szczecin - Gatta Active Zduńska Wola 11:3

Wielkie lanie w Wielką Sobotę urządził aktualnemu mistrzowi Polski wicemistrz. Powrót po trzech tygodniach przerwy od ligi okazał się dla Gatty Active koszmarny - "Kocury" przegrały w Szczecinie 3:11, co jest ich najwyższą porażką w historii występów w ekstraklasie, obok 2:10 z Wisłą w Krakowie w 2012 roku. Wygrana, w której największy udział mieli Mateusz Jakubiak (4 bramki) i Adam Jonczyk (hat-trick), zapewniła Portowcom miejsce w górnej połowie tabeli po rundzie zasadniczej.

Gatta Active Zduńska Wola - Rekord Bielsko-Biała 4:2

Efektowne widowisko sprawili w piątek kibicom futsaliści mistrza Polski i aktualnego lidera ekstraklasy. Choć do przerwy Rekord prowadził w Zduńskiej Woli, to w drugiej połowy świetna gra przede wszystkim Michała Marciniaka (dwie bramki i asysta do Daniela Krawczyka), ale i całego zespołu gospodarzy sprawiła, że losy tytułu w bieżącym sezonie nie są jeszcze wcale rozstrzygnięte.

Clearex Chorzów - Gatta Active Zduńska Wola 5:1

Clearex wraca do gry na poważnie! Chorzowianie po raz pierwszy od ponad trzech lat wygrali trzy mecze z rzędu, awansowali (przynajmniej tymczasem) do górnej połowy tabeli, ale przede wszystkim zaprezentowali bardzo dobrą grę w ataku w pierwszej połowie i ofiarną w defensywie - w drugiej części gry.