Klasyfikacja strzelców

Pozycja Nazwa Zespół Gol
1 Mateusz Kostecki Credo Piła 26
2 Łukasz Szmydki Politechnika Gdańska 25
3 Krzysztof Kożuszkiewicz MOKS Białystok 24
4 Marcin Firańczyk MOKS Białystok 23
5 Michał Wolan Credo Piła 19
6 Karol Haraś Persa AZS UZ Zielona Góra 18
7 Adrian Citko MOKS Białystok 17
- Mateusz Lisowski MOKS Białystok 17
- Kamil Kruszyński Persa AZS UZ Zielona Góra 17
10 Marcin Greser Mieszko Gniezno 14
- Adam Grzyb AZS UW Warszawa 14
12 Paweł Ossowski Constract Lubawa 13
- Radosław Marcinkowski AZS UW Warszawa 13
14 Michał Pietrzyk Team Lębork 12
- Krystian Belzyt Unisław Team 12
- Tomasz Koniczek Helios Białystok 12
- Patryk Dłuski Helios Białystok 12
- Mikołaj Bereźnicki Mieszko Gniezno 12
19 Mikołaj Wicberger KS Oborniki 11
- Mariusz Sawicki Mieszko Gniezno 11
- Jakub Hapka Unisław Team 11
22 Paweł Kaniewski Unisław Team 10
- Wojciech Pięta Team Lębork 10
- Jacek Sander KS Oborniki 10
- Sebastian Grubalski Constract Lubawa 10
- Jakub Skwarek Credo Piła 10
27 Michał Greszczyk Persa AZS UZ Zielona Góra  9
- Marcin Maszota Team Lębork  9
- Mikołaj Orczykowski KS Oborniki  9
- Sebastian Łoś TAF Toruń  9
- Mikołaj Siwecki KS Oborniki  9
- Dariusz Rychłowski Mieszko Gniezno  9
- Łukasz Hanc Persa AZS UZ Zielona Góra  9
- Oliwier Bławat Politechnika Gdańska  9
- Adrian Niegowski Helios Białystok  9
- Jacek Stefanowicz Helios Białystok  9
- Bartosz Banasik Mieszko Gniezno  9
38 Norbert Jendruczek MOKS Białystok  8
- Bartosz Łeszyk KS Oborniki  8
- Eliasz Iwosa Politechnika Gdańska  8
41 Rafał Klimkowski AZS UW Warszawa  7
- Piotr Łapigrowski Team Lębork  7
- Marek Kozakiewicz Team Lębork  7
- Mateusz Ostrowski KS Oborniki  7
- Mateusz Kończalski TAF Toruń  7
- Karol Kaczmarek Unisław Team  7
- Adam Heliasz Mieszko Gniezno  7
- Mateusz Komur Unisław Team  7
- Krystian Kraśniewski TAF Toruń  7
- Patryk Szczepaniak Constract Lubawa  7
- Jakub Turowski Persa AZS UZ Zielona Góra  7
- Patryk Hryckiewicz MOKS Białystok  7
- Wojciech Karolewski Credo Piła  7
- Jakub Wiśniewski TAF Toruń  7
- Patryk Ziarko Team Lębork  7
56 Bartosz Łuckiewicz Helios Białystok  6
- Denis Diemiszew Constract Lubawa  6
- Tomasz Kopecki Politechnika Gdańska  6
- Krzysztof Jarosz AZS UW Warszawa  6
- Kacper Ryś Persa AZS UZ Zielona Góra  6
- Marek Majchrzak KS Oborniki  6
- Duarte Araujo AZS UW Warszawa  6
63 Sergio Navarro Fernandez Politechnika Gdańska  5
- Maciej Konert Credo Piła  5
- Kacper Zboralski TAF Toruń  5
- Adam Alamenciak Mieszko Gniezno  5
- Mateusz Bartczak Persa AZS UZ Zielona Góra  5
- Maciej Martynowski Politechnika Gdańska  5
- Paweł Kolus Politechnika Gdańska  5
- Daniel Sass Constract Lubawa  5
- Kamil Tomczyk MOKS Białystok  5
- Mateusz Jedliński Mieszko Gniezno  5
- Paweł Friszkemut Team Lębork  5
74 Daniel Gajdziński MOKS Białystok  4
- Artur Starosz AZS UW Warszawa  4
- Jakub Domżalski Politechnika Gdańska  4
- Mateusz Zaborski Constract Lubawa  4
- Mateusz Sadowski Constract Lubawa  4
- Krzysztof Wasiak Constract Lubawa  4
- Marcin Waszak Credo Piła  4
- Mateusz Łukasiewicz MOKS Białystok  4
- Michał Stawikowski Team Lębork  4
- Dawid Walczak KS Oborniki  4
- Marek Orzoł Politechnika Gdańska  4
- Mykola Morozow Unisław Team  4
- Damian Tokarski Unisław Team  4
- Buzurgmehr Yusupov AZS UW Warszawa  4
- Maciej Piwowarczyk AZS UW Warszawa  4
- Tomasz Wicberger KS Oborniki  4
- Jakub Budźko Helios Białystok  4
- Adam Lisiecki TAF Toruń  4
- Wojciech Nasuto Helios Białystok  4
93 Paweł Kaźmierczak Mieszko Gniezno  3
- Dominik Majewski AZS UW Warszawa  3
- Andrzej Kołucki Team Lębork  3
- Daniel Kortas Unisław Team  3
- Dawid Mederski Constract Lubawa  3
- Krzysztof Peplau TAF Toruń  3
- Piotr Karbowski Constract Lubawa  3
- Marcin Antczak KS Oborniki  3
- Kamil Ulanowski Team Lębork  3
- Przemysław Siuchno Helios Białystok  3
- Nikodem Starek AZS UW Warszawa  3
- Adam Butkiewicz Helios Białystok  3
- Radosław Góźdź Credo Piła  3
- Karol Szczawiński MOKS Białystok  3
- Michał Osypiuk MOKS Białystok  3
- Maciej Łuszczyński TAF Toruń  3
- Dawid Charkiewicz Helios Białystok  3
- Mateusz Biereśniewicz Persa AZS UZ Zielona Góra  3
- Dawid Kawka Constract Lubawa  3
- Łukasz Kwaśnik Team Lębork  3
113 Wojciech Kopecki Politechnika Gdańska  2
- Kacper Zelma Constract Lubawa  2
- Kamil Wójcik Helios Białystok  2
- Karol Pudzianowski Persa AZS UZ Zielona Góra  2
- Piotr Andrzejczak Persa AZS UZ Zielona Góra  2
- Tomasz Gniba Team Lębork  2
- Krzysztof Mojsik MOKS Białystok  2
- Maciej Wierzbowski Team Lębork  2
- Piotr Skiepko Helios Białystok  2
- Michał Hoc Persa AZS UZ Zielona Góra  2
- Jakub Krzyżanowski KS Oborniki  2
- Miłosz Jarzembowski Constract Lubawa  2
- Krystian Dawidziuk MOKS Białystok  2
- Alan Polus Mieszko Gniezno  2
- Grzegorz Och AZS UW Warszawa  2
- Bartosz Burzyński AZS UW Warszawa  2
- Tomasz Stankiewicz TAF Toruń  2
130 Mateusz Nakielski MOKS Białystok  1
- Maciej Wołoszyn AZS UW Warszawa  1
- Michał Mielniczek Unisław Team  1
- Paweł Szymańczuk AZS UW Warszawa  1
- Szymon Zmudziński TAF Toruń  1
- Maciej Dudek Persa AZS UZ Zielona Góra  1
- Grzegorz Kamiński Constract Lubawa  1
- Wojciech Białobrzeski Unisław Team  1
- Krystian Przyjałkowski TAF Toruń  1
- Piotr Wielgus AZS UW Warszawa  1
- Mateusz Grodzicki Politechnika Gdańska  1
- Jakub Żmudzki Team Lębork  1
- Adrian Kwiatkowski Team Lębork  1
- Wojciech Zieliński TAF Toruń  1
- Marcin Pawlicki Politechnika Gdańska  1
- Kamil Domański Unisław Team  1
- Marcin Tokarski TAF Toruń  1
- Daniel Glinkau TAF Toruń  1
- Konrad Niegowski Helios Białystok  1
- Damian Fijałkowski Unisław Team  1
- Sebastian Hausler Persa AZS UZ Zielona Góra  1
- Maciej Pikiewicz AZS UW Warszawa  1
- Piotr Ludorf AZS UW Warszawa  1