Klasyfikacja strzelców

Pozycja Nazwa Zespół Gol
1 Mateusz Mika Berland Komprachcice 24
2 Krystian Pomykała Malwee Łódź 21
3 Maciej Ponikowski Ekom Futsal Nowiny 20
4 Kamil Nowakowski Orzeł Jelcz-Laskowice 18
5 Michał Hyży Gwiazda Ruda Śl. 17
- Mateusz Fabiszewski Futsal Team Brzeg 17
7 Dawid Witek Orzeł Jelcz-Laskowice 16
- Sebastian Brocki Heiro Rzeszów 16
9 Tomasz Bernat GKS Tychy 15
- Bartłomiej Sitko GKS Tychy 15
- Andrade Orzeł Jelcz-Laskowice 15
- Bartosz Siadul Gwiazda Ruda Śl. 15
13 Michał Rabiej GSF Gliwice 14
- Łukasz Mietlicki AZS UMCS Lublin 14
15 Tomasz Czech GSF Gliwice 13
- Grzegorz Fularski AZS UMCS Lublin 13
17 Marcin Brysz Gwiazda Ruda Śl. 12
- Amadeusz Pasierb GSF Gliwice 12
- Marcin Zajączkowski Futsal Team Brzeg 12
- Jose Luis Santiago Gutierrez Orzeł Jelcz-Laskowice 12
- Jakub Wankiewicz AZS UMCS Lublin 12
- Roman-Ivan Szwed Berland Komprachcice 12
23 Paweł Synowiec Orzeł Jelcz-Laskowice 11
- Ariel Piasecki Gwiazda Ruda Śl. 11
- Wojciech Krawców Futsal Team Brzeg 11
- Patrick Riemann Odra Opole 11
- Paweł Boczarski Odra Opole 11
28 Bartłomiej Przybyło Heiro Rzeszów 10
- Jakub Węgiel GSF Gliwice 10
- Patryk Bugajak GSF Gliwice 10
- Jan Rojek Orzeł Jelcz-Laskowice 10
- Kacper Dudzik GKS Tychy 10
- Patryk Dykus Futsal Team Brzeg 10
- Grzegorz Nowak Orzeł Jelcz-Laskowice 10
- Mateusz Mrowiec Gwiazda Ruda Śl. 10
36 Michał Bienias Odra Opole  9
- Kamil Wasiak Malwee Łódź  9
- Michał Zboch Berland Komprachcice  9
39 Igor Babanskykh Odra Opole  8
- Konrad Tarkowski AZS UMCS Lublin  8
41 Adrian Zyla Berland Komprachcice  7
- Paweł Boczarski Futsal Team Brzeg  7
- Marek Kołodziejczyk GKS Tychy  7
- Emil Młynarczyk Malwee Łódź  7
- Andrzej Sapa Berland Komprachcice  7
- Jarosław Walęciuk AZS UMCS Lublin  7
- Markus Przywara Berland Komprachcice  7
- Tomasz Lutecki GSF Gliwice  7
- Dawid Porębski Ekom Futsal Nowiny  7
50 Paweł Pytel GKS Tychy  6
- Michał Słonina GKS Tychy  6
- Mateusz Szafrański AZS UMCS Lublin  6
- Tomasz Misiak Remedium Pyskowice  6
- Paweł Szymańczuk Malwee Łódź  6
- Sylwester Gładkowski Remedium Pyskowice  6
- Michał Dubiel Gwiazda Ruda Śl.  6
- Rafał Gawin Berland Komprachcice  6
58 Łukasz Krawczyk Heiro Rzeszów  5
- Mateusz Szyszko GSF Gliwice  5
- Stefan Karnatowski Odra Opole  5
- Maciej Salak Futsal Team Brzeg  5
- Mateusz Zacharski Ekom Futsal Nowiny  5
- Dominik Wilk GSF Gliwice  5
- Kacper Kędra Futsal Team Brzeg  5
- Michał Nowosielski Odra Opole  5
- Daniel Jagodziński Gwiazda Ruda Śl.  5
- Adam Krok Odra Opole  5
- Marcin Krzywka Remedium Pyskowice  5
- Patryk Majka Heiro Rzeszów  5
- Arkadiusz Gibała Berland Komprachcice  5
- Jakub Wdowik Heiro Rzeszów  5
- Sebastian Gielza Gwiazda Ruda Śl.  5
- Mateusz Sobczak Malwee Łódź  5
- Sebastian Fedan Heiro Rzeszów  5
- Adam Przeniosło Ekom Futsal Nowiny  5
- Arkadiusz Lekki Ekom Futsal Nowiny  5
- Łukasz Mrowiec Gwiazda Ruda Śl.  5
78 Rafał Górny Gwiazda Ruda Śl.  4
- Rafał Ożóg Futsal Team Brzeg  4
- Daniel Cyranowski Ekom Futsal Nowiny  4
- Kamil Dziubczyński Orzeł Jelcz-Laskowice  4
- Bartłomiej Krysiak Malwee Łódź  4
- Andrij Łuciw Heiro Rzeszów  4
- Bartosz Rutkowski GKS Tychy  4
- Wojciech Wołongiewicz Remedium Pyskowice  4
- Maciej Małek Gwiazda Ruda Śl.  4
87 Dawid Kaczmarczyk GSF Gliwice  3
- Przemysław Matejko Orzeł Jelcz-Laskowice  3
- Ireneusz Depta Heiro Rzeszów  3
- Victor Costin Berland Komprachcice  3
- Maciej Miga Odra Opole  3
- Przemysław Olczak Malwee Łódź  3
- Igor Borowicz Orzeł Jelcz-Laskowice  3
- Krzysztof Meryk Odra Opole  3
- Patryk Kilian Berland Komprachcice  3
- Dawid Kochanowski GKS Tychy  3
- Wojciech Boniaszczuk AZS UMCS Lublin  3
- Radosław Adamski Heiro Rzeszów  3
- Tomasz Sztaba Malwee Łódź  3
- Artur Sułek AZS UMCS Lublin  3
- Tomasz Rabanda Odra Opole  3
- Adam Matusz GKS Tychy  3
- Maciej Foltyn Orzeł Jelcz-Laskowice  3
- Piotr Krawczyk Heiro Rzeszów  3
- Daniel Adamczyk Remedium Pyskowice  3
106 Jarosław Piewko Gwiazda Ruda Śl.  2
- Tomasz Lasota Ekom Futsal Nowiny  2
- Mikołaj Trzcinka Malwee Łódź  2
- Marcin Krajewski Orzeł Jelcz-Laskowice  2
- Bartosz Nesterów Odra Opole  2
- Michał Kuźnik GSF Gliwice  2
- Filip Biernat GKS Tychy  2
- Sergiej Burduja Berland Komprachcice  2
- Dawid Mucha Remedium Pyskowice  2
- Paweł Hurnik Malwee Łódź  2
- Łukasz Małek Berland Komprachcice  2
- Mateusz Pazdej Remedium Pyskowice  2
- Damian Król Ekom Futsal Nowiny  2
- Piotr Codello Heiro Rzeszów  2
- Karol Banachiewicz AZS UMCS Lublin  2
- Dominik Dora Berland Komprachcice  2
- Mariusz Połeć Remedium Pyskowice  2
- Piotr Pytel GKS Tychy  2
- Kamil Dziubczyński Futsal Team Brzeg  2
- Jakub Naleśnik Gwiazda Ruda Śl.  2
- Damian Michalak Futsal Team Brzeg  2
- Andrzej Musiał Ekom Futsal Nowiny  2
- Piotr Hiszpański Gwiazda Ruda Śl.  2
129 Patryk Lawacz GSF Gliwice  1
- Marcin Ostrowski AZS UMCS Lublin  1
- Dawid Dwórznik GKS Tychy  1
- Dominik Stańczyk Remedium Pyskowice  1
- Dawid Bladycz Remedium Pyskowice  1
- Maciej Welman AZS UMCS Lublin  1
- Dawid Burzawa Remedium Pyskowice  1
- Łukasz Kujawa Gwiazda Ruda Śl.  1
- Elton Odra Opole  1
- Wojciech Działach Gwiazda Ruda Śl.  1
- Wojciech Wiśniewski AZS UMCS Lublin  1
- Marcin Kozieł AZS UMCS Lublin  1
- Janusz Fabijaniak Futsal Team Brzeg  1
- Łukasz Nowakowski Remedium Pyskowice  1
- Jakub Szalacha Heiro Rzeszów  1
- Zbigniew Modrzik GKS Tychy  1
- Artur Ząbek Orzeł Jelcz-Laskowice  1
- Grzegorz Jarząb Remedium Pyskowice  1
- Paweł Szymonek Ekom Futsal Nowiny  1
- Denis Grzybek Gwiazda Ruda Śl.  1
- Marcin Karczewski Ekom Futsal Nowiny  1
- Karol Bujak Ekom Futsal Nowiny  1
- Marcin Olejniczak Malwee Łódź  1
- Marcin Józefowicz GKS Tychy  1
- Adam Mierzowski Remedium Pyskowice  1
- Rafał Wojcik Remedium Pyskowice  1
- Marcin Krajewski Futsal Team Brzeg  1
- Dominik Dora Odra Opole  1
- Wojciech Magnus Malwee Łódź  1
- Filip Krzyżowski GKS Tychy  1
- Artur Olejnik Berland Komprachcice  1
- Mateusz Stadnik Futsal Team Brzeg  1
- Dawid Dorowski Ekom Futsal Nowiny  1
- Paweł Kamiński Malwee Łódź  1
- Rafał Pawłowski Malwee Łódź  1
- Tomasz Pasternak Remedium Pyskowice  1
- Michał Ostrowski AZS UMCS Lublin  1
- Marcin Wedler Berland Komprachcice  1
- Łukasz Saborowski Remedium Pyskowice  1
- Chavi Montes Orzeł Jelcz-Laskowice  1
- Rafał Al-Swaiti AZS UMCS Lublin  1
- Michał Mirga GSF Gliwice  1
- Remigiusz Lachowicz Berland Komprachcice  1
- Patryk Widuch Gwiazda Ruda Śl.  1
- Dawid Barteczka Gwiazda Ruda Śl.  1