I liga poznała terminarz fot. Łukasz Kaczanowski / AZS UMCS

I liga poznała terminarz

Rozgrywki I ligi w sezonie 2018/19 rozpoczną się w weekend 22-23 września. Runda jesienna zakończy się 9 grudnia, do ligowego grania zespoły wrócą 12 stycznia. Sezon tym razem skończy się jeszcze przed Wielkanocą, nie licząc meczów barażowych.

We wtorek Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o licencjach, przyznanych klubom na grę w I lidze. Już wtedy można się było domyślać, że po dwuletniej "banicji" na południu, do grupy północnej powróci zespół Malwee Łódź. Razem z tą drużyną, do pierwszej grupy przyporządkowany został beniaminek z województwa łódzkiego - Konie Mechaniczne Zgierz.



W zaprezentowanej wersji terminarza widnieją Solne Miasto Wieliczka i Politechnika Gdańska. Kluby te jednak nie otrzymały licencji na grę w I lidze. Należy się spodziewać, że w ich miejsce wskoczą - odpowiednio - Remedium Hybryd Novitech Pyskowice i TAF Toruń.

Terminarz I ligi grupy północnej:

  • 1. kolejka, 22-23 września (rewanże 12-13 stycznia)
    AZS Uniwersytet Warszawski - Constract Lubawa
    Helios Białystok - Vamos Gdańsk / TAF Toruń
    GI Malepszy Futsal Leszno - Konie Mechaniczne Zgierz
    Team Lębork - LZS Dragon Bojano
    Alimentura WNS Szkoła Gortata Malwee Łódź - FC Kartuzy
    Futsal Oborniki - Mieszko Gniezno
  • 2. kolejka, 29-30 września (rewanże 19-20 stycznia)
    Constract Lubawa - Mieszko Gniezno
    FC Kartuzy - Futsal Oborniki
    LZS Dragon Bojano - Alimentura WNS Szkoła Gortata Malwee Łódź
    Konie Mechaniczne Zgierz - Team Lębork
    Vamos Gdańsk / TAF Toruń - GI Malepszy Futsal Leszno
    AZS Uniwersytet Warszawski - Helios Białystok   
  • 3. kolejka, 6-7 października (rewanże 2-3 lutego)
    Helios Białystok - Constract Lubawa
    GI Malepszy Futsal Leszno - AZS Uniwersytet Warszawski
    Team Lębork - Vamos Gdańsk / TAF Toruń
    Alimentura WNS Szkoła Gortata Malwee Łódź - Konie Mechaniczne Zgierz
    Futsal Oborniki - LZS Dragon Bojano
    Mieszko Gniezno - FC Kartuzy
  • 4. kolejka, 13-14 października (rewanże 9-10 lutego)
    Constract Lubawa - FC Kartuzy
    LZS Dragon Bojano - Mieszko Gniezno
    Konie Mechaniczne Zgierz - Futsal Oborniki
    Vamos Gdańsk / TAF Toruń - Alimentura WNS Szkoła Gortata Malwee Łódź
    AZS Uniwersytet Warszawski - Team Lębork
    Helios Białystok - GI Malepszy Futsal Leszno
  • 5. kolejka, 20-21 października (rewanże 2-3 marca)
    GI Malepszy Futsal Leszno - Constract Lubawa
    Team Lębork - Helios Białystok
    Alimentura WNS Szkoła Gortata Malwee Łódź - AZS Uniwersytet Warszawski
    Futsal Oborniki - Vamos Gdańsk / TAF Toruń
    Mieszko Gniezno - Konie Mechaniczne Zgierz
    FC Kartuzy - LZS Dragon Bojano
  • 6. kolejka, 27-28 października (rewanże 9-10 marca)
    Constract Lubawa - LZS Dragon Bojano
    Konie Mechaniczne Zgierz - FC Kartuzy
    Vamos Gdańsk / TAF Toruń - Mieszko Gniezno
    AZS Uniwersytet Warszawski - Futsal Oborniki
    Helios Białystok - Alimentura WNS Szkoła Gortata Malwee Łódź
    GI Malepszy Futsal Leszno - Team Lębork
  • 7. kolejka, 3-4 listopada (rewanże 16-17 marca)
    Team Lębork - Constract Lubawa
    Alimentura WNS Szkoła Gortata Malwee Łódź - GI Malepszy Futsal Leszno
    Futsal Oborniki - Helios Białystok
    Mieszko Gniezno - AZS Uniwersytet Warszawski
    FC Kartuzy - Vamos Gdańsk / TAF Toruń
    LZS Dragon Bojano - Konie Mechaniczne Zgierz
  • 8. kolejka, 17-18 listopada (rewanże 23-24 marca)
    Constract Lubawa - Konie Mechaniczne Zgierz
    Vamos Gdańsk / TAF Toruń - LZS Dragon Bojano
    AZS Uniwersytet Warszawski - FC Kartuzy
    Helios Białystok - Mieszko Gniezno
    GI Malepszy Futsal Leszno - Futsal Oborniki
    Team Lębork - Alimentura WNS Szkoła Gortata Malwee Łódź
  • 9. kolejka, 24-25 listopada (rewanże 30-31 marca)
    Alimentura WNS Szkoła Gortata Malwee Łódź - Constract Lubawa
    Futsal Oborniki - Team Lębork
    Mieszko Gniezno - GI Malepszy Futsal Leszno
    FC Kartuzy - Helios Białystok
    LZS Dragon Bojano - AZS Uniwersytet Warszawski
    Konie Mechaniczne Zgierz - Vamos Gdańsk / TAF Toruń
  • 10. kolejka, 1-2 grudnia (rewanże 6-7 kwietnia)
    Constract Lubawa - Vamos Gdańsk / TAF Toruń
    AZS Uniwersytet Warszawski - Konie Mechaniczne Zgierz
    Helios Białystok - LZS Dragon Bojano
    GI Malepszy Futsal Leszno - FC Kartuzy
    Team Lębork - Mieszko Gniezno
    Alimentura WNS Szkoła Gortata Malwee Łódź - Futsal Oborniki
  • 11. kolejka, 8-9 grudnia (rewanże 13-14 kwietnia)
    Futsal Oborniki - Constract Lubawa
    Mieszko Gniezno - Alimentura WNS Szkoła Gortata Malwee Łódź
    FC Kartuzy - Team Lębork
    LZS Dragon Bojano - GI Malepszy Futsal Leszno
    Konie Mechaniczne Zgierz - Helios Białystok
    Vamos Gdańsk / TAF Toruń - AZS Uniwersytet Warszawski



Terminarz I ligi grupy południowej:

  • 1. kolejka, 22-23 września (rewanże 12-13 stycznia)
    Gwiazda Ruda Śląska - Solne Miasto Wieliczka / Remedium Hybryd Novitech Pyskowice
    GSF Gliwice - GKS Futsal Nowiny
    GSF Futsal Tychy - KS Polkowice
    Berland Komprachcice - Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
    Odra Opole - Heiro Rzeszów
    KS Gredar Futsal Team Brzeg - AZS UMCS Lublin
  • 2. kolejka, 29-30 września (rewanże 19-20 stycznia)
    Solne Miasto Wieliczka / Remedium Hybryd Novitech Pyskowice - AZS UMCS Lublin
    Heiro Rzeszów - KS Gredar Futsal Team Brzeg
    Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój - Odra Opole
    KS Polkowice - Berland Komprachcice
    GKS Futsal Nowiny - GSF Futsal Tychy
    Gwiazda Ruda Śląska - GSF Gliwice
  • 3. kolejka, 6-7 października (rewanże 2-3 lutego)
    GSF Gliwice - Solne Miasto Wieliczka / Remedium Hybryd Novitech Pyskowice
    GSF Futsal Tychy - Gwiazda Ruda Śląska
    Berland Komprachcice - GKS Futsal Nowiny
    Odra Opole - KS Polkowice
    KS Gredar Futsal Team Brzeg - Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
    AZS UMCS Lublin - Heiro Rzeszów
  • 4. kolejka, 13-14 października (rewanże 9-10 lutego)
    Solne Miasto Wieliczka / Remedium Hybryd Novitech Pyskowice - Heiro Rzeszów
    Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój - AZS UMCS Lublin
    KS Polkowice - KS Gredar Futsal Team Brzeg
    GKS Futsal Nowiny - Odra Opole
    Gwiazda Ruda Śląska - Berland Komprachcice
    GSF Gliwice - GSF Futsal Tychy
  • 5. kolejka, 20-21 października (rewanże 2-3 marca)
    GSF Futsal Tychy - Solne Miasto Wieliczka / Remedium Hybryd Novitech Pyskowice
    Berland Komprachcice - GSF Gliwice
    Odra Opole - Gwiazda Ruda Śląska
    KS Gredar Futsal Team Brzeg - GKS Futsal Nowiny
    AZS UMCS Lublin - KS Polkowice
    Heiro Rzeszów - Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
  • 6. kolejka, 27-28 października (rewanże 9-10 marca)
    Solne Miasto Wieliczka / Remedium Hybryd Novitech Pyskowice - Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
    KS Polkowice - Heiro Rzeszów
    GKS Futsal Nowiny - AZS UMCS Lublin
    Gwiazda Ruda Śląska - KS Gredar Futsal Team Brzeg
    GSF Gliwice - Odra Opole
    GSF Futsal Tychy - Berland Komprachcice
  • 7. kolejka, 3-4 listopada (rewanże 16-17 marca)
    Berland Komprachcice - Solne Miasto Wieliczka / Remedium Hybryd Novitech Pyskowice
    Odra Opole - GSF Futsal Tychy
    KS Gredar Futsal Team Brzeg - GSF Gliwice
    AZS UMCS Lublin - Gwiazda Ruda Śląska
    Heiro Rzeszów - GKS Futsal Nowiny
    Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój - KS Polkowice
  • 8. kolejka, 17-18 listopada (rewanże 23-24 marca)
    Solne Miasto Wieliczka / Remedium Hybryd Novitech Pyskowice - KS Polkowice
    GKS Futsal Nowiny - Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
    Gwiazda Ruda Śląska - Heiro Rzeszów
    GSF Gliwice - AZS UMCS Lublin
    GSF Futsal Tychy - KS Gredar Futsal Team Brzeg
    Berland Komprachcice - Odra Opole
  • 9. kolejka, 24-25 listopada (rewanże 30-31 marca)
    Odra Opole - Solne Miasto Wieliczka / Remedium Hybryd Novitech Pyskowice
    KS Gredar Futsal Team Brzeg - Berland Komprachcice
    AZS UMCS Lublin - GSF Futsal Tychy
    Heiro Rzeszów - GSF Gliwice
    Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój - Gwiazda Ruda Śląska
    KS Polkowice - GKS Futsal Nowiny
  • 10. kolejka, 1-2 grudnia (rewanże 6-7 kwietnia)
    Solne Miasto Wieliczka / Remedium Hybryd Novitech Pyskowice - GKS Futsal Nowiny
    Gwiazda Ruda Śląska - KS Polkowice
    GSF Gliwice - Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
    GSF Futsal Tychy - Heiro Rzeszów
    Berland Komprachcice - AZS UMCS Lublin
    Odra Opole - KS Gredar Futsal Team Brzeg
  • 11. kolejka, 8-9 grudnia (rewanże 13-14 kwietnia)
    KS Gredar Futsal Team Brzeg - Solne Miasto Wieliczka / Remedium Hybryd Novitech Pyskowice
    AZS UMCS Lublin - Odra Opole
    Heiro Rzeszów - Berland Komprachcice
    Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój - GSF Futsal Tychy
    KS Polkowice - GSF Gliwice
    GKS Futsal Nowiny - Gwiazda Ruda Śląska