FC Toruń - Piast Gliwice 4:0 [SKRÓT]

Marcin Mikołajewicz, kapitan reprezentacji Polski, uczcił hat-trickiem swoje niedzielne urodziny. Pierwszy drużynę Piasta, dowodzoną przez byłego trenera FC Toruń Klaudiusza Hirscha, napoczął jednak Tomasz Kriezel. Mimo dobrej szczególnie w wykonaniu Michała Widucha pierwszej połowy, gliwiczanie wracają do domu bez punktów, a nawet bez bramek.
Czytaj dalej...

Pogoń 04 Szczecin - Piast Gliwice 5:1

Pogoń 04 Szczecin po raz ostatni w tym składzie zaprezentowała się przed własną publicznością, na otarcie łez pokonując Piasta Gliwice 5:1. Był to ostatni mecz w barwach Portowców dla trenera Łukasza Żebrowskiego oraz zawodników: Dominika Soleckiego, Kamila Lasika, Marka Bugańskiego, Adama Jonczyka i prawdopodobnie Michała Kubika. - Cieszymy się, że udało się te trzy punkty wywalczyć, był to więc mecz sentymentalny - powiedział Solecki. - Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się tutaj z kibicami spotkamy. Niestety, trzeba się pożegnać, ale mam nadzieję, że nikt nie wychodzi z hali zawiedziony. Myślę, że gdyby mecz trwał dłużej, to wynik byłby jeszcze wyższy. Udało się rozwiązać worek z bramkami w drugiej połowie i cieszymy się, że odnieśliśmy to dosyć okazałe zwycięstwo na sam koniec - mówił reprezentant Polski w Radiu Szczecin.
Czytaj dalej...

Piast Gliwice - Clearex Chorzów 2:4

Piast Gliwice jest jedną z dwóch drużyn, które w rundzie finałowej nie zdobyły dotąd choćby punktu. Porażka z Cleareksem sprawiła, że szanse gliwiczan na brązowe medale stopniały do minimum - tracą do FC Toruń już pięć punktów. Sobotnie spotkanie chorzowianie wygrali zasłużenie, choć gdyby po odrobieniu strat (Piast przegrywał 0:2, ale zdołał wyrównać, w czym największa zasługa asystującego i strzelającego Przemysława Dewuckiego) Maciej Mizgajski wykorzystał swoją dogodną sytuację, to mecz mógłby się zakończyć całkiem inaczej.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS