Piast Gliwice - Pogoń 04 Szczecin 6:2

Portowcy nie potwierdzili fenomenalnej formy strzeleckiej sprzed tygodnia, kiedy to rozgromili aktualnych mistrzów Polski ze Zduńskiej Woli. W Gliwicach Pogoń zasłużenie przegrała 2:6, ale nadal pozostaje w grze o medale. Na trzecie miejsce po rundzie zasadniczej wskoczył natomiast Piast.
Czytaj dalej...

Piast Gliwice - Clearex Chorzów 3:1

To były ciekawsze derby Śląska niż przed tygodniem, gdy Piast podejmował AZS UŚ Katowice. Tym razem gliwiczanie pokonują Clearex Chorzów i nie składają broni w walce o medale. To, co najbardziej cieszy, to pierwszy gol po kontuzji Michała Grecza.
Czytaj dalej...

Red Devils Chojnice - Piast Gliwice 7:2

Dziesięć miesięcy bez dwóch dni musieli czekać na zwycięstwo swoich pupili kibice Czerwonych Diabłów z Chojnic. Za osiemnastym podejściem w tym sezonie zawodnicy Red Devils w końcu wygrali, w pokonanym polu pozostawiając trzecią drużynę w tabeli. Hat-trickiem popisał się Mariusz Kaźmierczak. 35-latek, który przecież już raz kończył swoją karierę, jest teraz najlepszym snajperem swojego zespołu!
Czytaj dalej...

Red Dragons Pniewy - Piast Gliwice 1:6

Po meczu obfitującym w dogodne sytuacje dla obu drużyn, Piast Gliwice na wyjeździe pokonał nadspodziewanie wysoko Red Dragons Pniewy. Na porażce Smoków w dużej mierze zaważyła z pewnością nieobecność między słupkami kontuzjowanego Macieja Foltyna. Gdyby jednak gospodarze mieli lepiej wyregulowane celowniki, to i sami mogli pokusić się o strzelenie sześciu bramek. To już trzecia przegrana pniewian we własnej hali w tym roku kalendarzowym. Wszystkie z nich podopieczni Łukasza Frajtaga ponieśli w starciach z drużynami z pierwszej trójki. W barwach gości bohaterem był Maksym Pautiak - autor hat-tricka.
Czytaj dalej...

FC Toruń - Piast Gliwice 2:2

Ponownie mecz w Toruniu był emocjonujący do ostatnich sekund. Po pierwszej połowie górą byli goście z Gliwic, ale w drugiej połowie, im bliżej końca spotkania, tym większa była przewaga FC Toruń. Gospodarze mogą mieć pretensje tylko do siebie, że na swoim koncie nie zapisali trzech punktów. I do Michała Widucha, który obronił dwa rzuty karne - krótki i przedłużony.
Czytaj dalej...

Wyniki meczów 1/16 finału Halowego Pucharu Polski

Na niedzielę zaplanowano większość pojedynków 1/16 finału Halowego Pucharu Polski. Dogrywki potrzebne były do rozstrzygnięcia pojedynków w Przodkowie, Grudziądzu i Lesznie. Z ekstraklasowych drużyn z rozgrywkami pożegnały się Red Dragons Pniewy i Euromaster Chrobry Głogów oraz - już w piątek - Piast Gliwice.
Czytaj dalej...

Derby, które okazały się sparingiem

Wszyscy kibice, którzy futsalem interesują się nie od wczoraj, ostrzyli sobie zęby na pucharowy pojedynek Piasta z zawodnikami pięciokrotnego mistrza Polski - Novej Gliwice. Z dużej chmury mały deszcz. Piast przegrał to spotkanie w momencie, gdy wpisał do protokołu dwóch obcokrajowców. A regulamin HPP tego zabrania.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS