Pogoń 04 Szczecin - Piast Gliwice 5:1

Pogoń 04 Szczecin po raz ostatni w tym składzie zaprezentowała się przed własną publicznością, na otarcie łez pokonując Piasta Gliwice 5:1. Był to ostatni mecz w barwach Portowców dla trenera Łukasza Żebrowskiego oraz zawodników: Dominika Soleckiego, Kamila Lasika, Marka Bugańskiego, Adama Jonczyka i prawdopodobnie Michała Kubika. - Cieszymy się, że udało się te trzy punkty wywalczyć, był to więc mecz sentymentalny - powiedział Solecki. - Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się tutaj z kibicami spotkamy. Niestety, trzeba się pożegnać, ale mam nadzieję, że nikt nie wychodzi z hali zawiedziony. Myślę, że gdyby mecz trwał dłużej, to wynik byłby jeszcze wyższy. Udało się rozwiązać worek z bramkami w drugiej połowie i cieszymy się, że odnieśliśmy to dosyć okazałe zwycięstwo na sam koniec - mówił reprezentant Polski w Radiu Szczecin.
Czytaj dalej...

Pogoń 04 Szczecin - Rekord Bielsko-Biała 3:3

Po wyrównanym meczu Pogoń 04 Szczecin zremisowała z liderem z Bielska 3:3. Przedstawiciele obydwu drużyn podkreślali, że podział punktów był rozwiązaniem sprawiedliwym. - Zespołowi Rekordu Bielsko-Biała życzę mistrzostwa Polski. My nie mogliśmy niestety pomóc, bo zawsze walczymy sportowo - powiedział po spotkaniu trener gospodarzy Łukasz Żebrowski. Mimo straty punktów Rekord utrzymał się na prowadzeniu w tabeli.
Czytaj dalej...

FC Toruń - Pogoń 04 Szczecin 5:1

Za trzecim podejściem w ekstraklasie FC Toruń pokonał we własnej hali Pogoń 04 Szczecin. Do tej pory Portowcy mieli patent na wygrywanie w grodzie Kopernika, tym razem, bez Marka Bugańskiego i Adama Jonczyka, do wywiezienia korzystnego rezultatu zabrakło im skuteczności. Po raz czwarty w tym sezonie hat-trickiem popisał się zaś najlepszy strzelec ekstraklasy Marcin Mikołajewicz.
Czytaj dalej...

Piast Gliwice - Pogoń 04 Szczecin 6:2

Portowcy nie potwierdzili fenomenalnej formy strzeleckiej sprzed tygodnia, kiedy to rozgromili aktualnych mistrzów Polski ze Zduńskiej Woli. W Gliwicach Pogoń zasłużenie przegrała 2:6, ale nadal pozostaje w grze o medale. Na trzecie miejsce po rundzie zasadniczej wskoczył natomiast Piast.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS