Euromaster Chrobry Głogów - Red Devils Chojnice 3:2

Drużyna Tomasza Trznadela, która przed sezonem wskazywana była jako murowany kandydat do spadku, w ostatniej kolejce rundy zasadniczej w ostatnich sekundach wygrała zwycięstwo "czerwonej latarni" ekstraklasy i awansowała na 9. miejsce w tabeli. Sytuacja chojniczan wygląda już beznadziejnie - nawet już po dzieleniu punktów strata do zajmującego barażową pozycję AZS-u Uniwersytet Gdański wynosi aż 8 punktów.
Czytaj dalej...

Red Devils Chojnice - Red Dragons Pniewy 3:3

Pojedynek dwóch "czerwonych" drużyn zakończył się remisem po tym, gdy na kilka sekund przed ostatnią syreną z rzutu karnego wynik wyrównał niezastąpiony Mariusz Kaźmierczak. Debiutujący w roli trenera Red Devils Andrzej Bianga nie może być jednak z wyniku zadowolony. Odległość od wyprzedzających chojniczan drużyn z Wieliczki i Głogowa zamiast zmniejszyć - powiększyła się.
Czytaj dalej...

Red Devils Chojnice - FC Toruń 1:6

Kolejny koncert Marcina Mikołajewicza! Kapitan polskiej reprezentacji i najlepszy obecnie snajper w ekstraklasie zdobywa swojego drugiego z rzędu hat-tricka, a jego zespół wygrywa czwarty kolejny mecz i zapewnia sobie miejsce w pierwszej szóstce.
Czytaj dalej...

Solne Miasto Wieliczka - Red Devils Chojnice 4:3

Pierwsza wygrana beniaminka za kadencji trenera Piotra Kapusty! Solne Miasto wygrywa po dziesięciu kolejkach przerwy - poprzednio drużyna z Małopolski wygrała z... Red Devils, tyle że na wyjeździe. Piątkowy mecz nie zachwycił urodą, ale zaciętości nie można było zawodnikom odmówić. Goście mieli szansę na wywiezienie z Wieliczki choćby punktu, jednak w końcowych momentach zawodziła ich skuteczność.
Czytaj dalej...

Red Devils Chojnice - Piast Gliwice 7:2

Dziesięć miesięcy bez dwóch dni musieli czekać na zwycięstwo swoich pupili kibice Czerwonych Diabłów z Chojnic. Za osiemnastym podejściem w tym sezonie zawodnicy Red Devils w końcu wygrali, w pokonanym polu pozostawiając trzecią drużynę w tabeli. Hat-trickiem popisał się Mariusz Kaźmierczak. 35-latek, który przecież już raz kończył swoją karierę, jest teraz najlepszym snajperem swojego zespołu!
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS