AZS UŚ Katowice - Red Dragons Pniewy 6:2

Najciekawszy przebieg spośród wszystkich meczów 22. kolejki ekstraklasy miało starcie Akademików z Katowic ze Smokami z Pniew. Wygrana dawała gościom pewne miejsce w czołowej szóstce. I drużyna Łukasza Frajtaga była po pierwszej połowie bardzo bliska tego celu, bo po trafieniach Szymona Piaska prowadziła 2:0. W drugiej części strzelali za to tylko katowiczanie - aż sześciokrotnie. Ostatecznie więc do górnej połówki nie awansowała żadna z drużyn, bo gdzie dwóch się biło, tam skorzystał Clearex Chorzów.
Czytaj dalej...

Red Devils Chojnice - Red Dragons Pniewy 3:3

Pojedynek dwóch "czerwonych" drużyn zakończył się remisem po tym, gdy na kilka sekund przed ostatnią syreną z rzutu karnego wynik wyrównał niezastąpiony Mariusz Kaźmierczak. Debiutujący w roli trenera Red Devils Andrzej Bianga nie może być jednak z wyniku zadowolony. Odległość od wyprzedzających chojniczan drużyn z Wieliczki i Głogowa zamiast zmniejszyć - powiększyła się.
Czytaj dalej...

Euromaster Chrobry Głogów - Red Dragons Pniewy 5:3

W 32. minucie meczu z Red Dragons Pniewy zawodnicy Euromastera Głogów prowadzili już 5:0! W końcówce nieco przewagę roztrwonili, ale nie na tyle, by stracić punkty, co pozwoliło im nieco oddalić się od strefy spadkowej i Solnego Miasta Wieliczka. Maleją za to szanse Smoków na udział w finałowej rozgrywce o medale.
Czytaj dalej...

Red Dragons Pniewy - Solne Miasto Wieliczka 4:2

Bez Macieja Foltyna, Łukasza Frajtaga, Adama Wachońskiego, Patryka Hołego i Adriana Skrzypka musiały sobie radzić w starciu z beniaminkiem ekstraklasy Smoki z Pniew. Mimo tych - znaczących bądź co bądź - absencji gospodarze wygrali z Solnym Miastem, wykonując kolejny krok ku miejscu w górnej połowie tabeli. Dla drużyny z Małopolski było to dziesiąte kolejne spotkanie bez punktów.
Czytaj dalej...

Red Dragons Pniewy - Piast Gliwice 1:6

Po meczu obfitującym w dogodne sytuacje dla obu drużyn, Piast Gliwice na wyjeździe pokonał nadspodziewanie wysoko Red Dragons Pniewy. Na porażce Smoków w dużej mierze zaważyła z pewnością nieobecność między słupkami kontuzjowanego Macieja Foltyna. Gdyby jednak gospodarze mieli lepiej wyregulowane celowniki, to i sami mogli pokusić się o strzelenie sześciu bramek. To już trzecia przegrana pniewian we własnej hali w tym roku kalendarzowym. Wszystkie z nich podopieczni Łukasza Frajtaga ponieśli w starciach z drużynami z pierwszej trójki. W barwach gości bohaterem był Maksym Pautiak - autor hat-tricka.
Czytaj dalej...

HAT-TRICK z... Rafałem Gnybkiem

Menedżer Red Dragons Pniewy od tego roku jest członkiem Komisji Futsalu i Piłki Plażowej PZPN, a już wcześniej dał się poznać jako osoba pełna ciekawych pomysłów na rozwój polskiego futsalu. Z Rafałem Gnybkiem porozmawialiśmy o karach za niedopełnienie obowiązków licencyjnych przez ligowe kluby, transmisjach telewizyjnych i internetowych oraz o tym, jak na trybuny przyciągać większe rzesze kibiców.
Czytaj dalej...

Wyniki meczów 1/16 finału Halowego Pucharu Polski

Na niedzielę zaplanowano większość pojedynków 1/16 finału Halowego Pucharu Polski. Dogrywki potrzebne były do rozstrzygnięcia pojedynków w Przodkowie, Grudziądzu i Lesznie. Z ekstraklasowych drużyn z rozgrywkami pożegnały się Red Dragons Pniewy i Euromaster Chrobry Głogów oraz - już w piątek - Piast Gliwice.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS