Red Dragons Pniewy - FC Toruń 1:2 [SKRÓT]

"Czerwone Smoki" z Pniew pozostają bez zwycięstwa we własnej hali w tym sezonie. Po minimalnej porażce z AZS-em UŚ Katowice przyszła również jednobramkowa przegrana w starciu z FC Toruń. Choć gdyby nie świetny tego dnia Nicolae Neagu, w końcówce drużyna Łukasza Frajtaga mogła wywalczyć co najmniej remis.
Czytaj dalej...

AZS UŚ Katowice - Red Dragons Pniewy 4:4

W ostatniej kolejce rundy zasadniczej katowiczanie pozbawili miejsca w pierwszej szóstce zawodników Red Dragons Pniewy. Tym razem starcie obu drużyn zakończyło się remisem, w efekcie Smoki wygrały rywalizację w dolnej połówce tabeli. Akademicy kończą sezon na dziewiątym miejscu.
Czytaj dalej...

AZS Uniwersytet Gdański - Red Dragons Pniewy 1:4

Mecz walczącego o utrzymanie AZS-u Uniwersytet Gdański z niemal już pewnym ligowego bytu zespołem Red Dragons Pniewy obfitował w ostre starcia i kartki - sędziowie pokazali ich łącznie aż dziewięć. Lepsza okazała się drużyna skuteczniejsza i wykorzystująca więcej błędów bramkarzy. Spotkanie mogło się podobać i aż szkoda, że oglądała je garstka kibiców.
Czytaj dalej...

Red Dragons Pniewy - Euromaster Chrobry Głogów 0:1

Trwa znakomita seria Euromastera Chrobrego Głogów. Drużyna Tomasza Trznadla tym razem pokonała na wyjeździe Red Dragons Pniewy. Jedynego gola w meczu zdobył w ostatniej minucie Kamil Kaczmar, ale wcześniej sędziowie nie uznali trafienia dla gospodarzy. I tak najniższa średnia bramek w ekstraklasie, jaką notuje hala w Pniewach, jeszcze spadła, choć sytuacji strzeleckich nie brakowało.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS