Potentaci utrącili play-offy

Gdy w połowie 2016 roku wprowadzono w ekstraklasie futsalu system rozgrywek identyczny z tym z piłki nożnej, obiecywano, że zostanie on utrzymany przez co najmniej trzy lata. Ne został. W środę akcjonariusze spółki Futsal Ekstraklasa opowiedzieli się za systemem podobnym do tego, który mieliśmy przez ostatnie dwa lata, ale już bez podziału punktów.
Czytaj dalej...

Wyniki 1/2 finału Halowego Pucharu Polski

MOKS Słoneczny Stok Białystok wygrał 5:1 z Red Dragons Pniewy w półfinale Halowego Pucharu Polski i w niedzielę zagra o trofeum z Rekordem Bielsko-Biała. Mistrzowie Polski w pierwszym meczu Final Four wysoko pokonali pierwszoligowy AZS Uniwersytet Zielonogórski.

Red Dragons Pniewy - Clearex Chorzów 3:4 [SKRÓT]

Po raz drugi w historii występów w futsalowej ekstraklasie Red Dragons Pniewy przegrały we własnej hali z Cleareksem Chorzów. Wcześniej doszło do tego w debiucie "Smoków" na najwyższym szczeblu rozgrywek, w 2014 roku. Tym razem gospodarzom nie pomogły nawet dwa kolejne efektowne trafienia Mateusza Kosteckiego. Jeżeli trener reprezentacji Błażej Korczyński szuka piwotów i pracuje nad odmłodzeniem składu kadry, to powinien przyjrzeć się występom 25-latka z Pniew.

Red Dragons Pniewy - Piast Gliwice 4:3 [SKRÓT]

Nieudany powrót do Pniew trenera słynnej Akademii FC Klaudiusza Hirscha. Po wygranej z Piastem Gliwice Red Dragons mogą być już praktycznie pewne miejsca w górnej połowie tabeli. Teoretycznie może je wyprzedzić jeszcze MOKS Słoneczny Stok Białystok, ale beniaminek musiałby oba pozostałe mecze rundy zasadniczej wygrać i liczyć na dwie porażki "Smoków".