Red Dragons Pniewy - Pogoń 04 Szczecin 3:3

Dość niespodziewanie zawodnicy Red Dragons Pniewy musieli gonić wynik w drugiej połowie meczu z Pogonią 04 Szczecin, bo pół godzinie gry goście prowadzili 3:1. Remis uratował dwoma bramkami Adrian Skrzypek, który do wyrównania doprowadził na dwie sekundy przed ostatnią syreną.

Czytaj dalej...

FC Toruń - Red Dragons Pniewy 3:1 [SKRÓT]

Zawodnicy Red Dragons Pniewy w starciu z FC Toruń mieli co najmniej kilka dobrych okazji na strzelenie bramki. Sztuka ta udała się jednak tylko Dominikowi Soleckiemu, ponieważ świetny mecz między słupkami zaliczył Nicolae Neagu. Gdyby goście mieli lepiej wyregulowane celowniki, mogli pokusić się o wywiezienie z Torunia punktów.

Red Dragons Pniewy - Clearex Chorzów 6:0 [SKRÓT]

Niecałe cztery miesiące temu, na zakończenie sezonu 2017/18 Red Dragons Pniewy przegrały we własnej hali z Cleareksem Chorzów 3:4. Teraz to chorzowianie typowani są do walki o medale, "Smoki" nie pozyskały żadnych nowych zawodników i nie nie wskazywało na to, że mecz tych drużyn na inaugurację nowego sezonu będzie miał zupełnie inny przebieg. Tymczasem pniewianie rozbili Clearex aż 6:0.

Potentaci utrącili play-offy

Gdy w połowie 2016 roku wprowadzono w ekstraklasie futsalu system rozgrywek identyczny z tym z piłki nożnej, obiecywano, że zostanie on utrzymany przez co najmniej trzy lata. Ne został. W środę akcjonariusze spółki Futsal Ekstraklasa opowiedzieli się za systemem podobnym do tego, który mieliśmy przez ostatnie dwa lata, ale już bez podziału punktów.

Wyniki 1/2 finału Halowego Pucharu Polski

MOKS Słoneczny Stok Białystok wygrał 5:1 z Red Dragons Pniewy w półfinale Halowego Pucharu Polski i w niedzielę zagra o trofeum z Rekordem Bielsko-Biała. Mistrzowie Polski w pierwszym meczu Final Four wysoko pokonali pierwszoligowy AZS Uniwersytet Zielonogórski.