Rekord Bielsko-Biała - Gatta Active Zduńska Wola 9:5

Pierwsze minuty skonsternowały kibiców Rekordu Bielsko-Biała, bo ich pupile po raptem dziewięciu minutach przegrywali już 0:3. Tak właśnie poznaje się mistrzów - bielszczanie odrobili straty i już do przerwy wypracowali sobie ogromną przewagę bramkową. W drugiej połowie wystarczyło kontrolować wynik.
Czytaj dalej...

Pogoń 04 Szczecin - Rekord Bielsko-Biała 3:3

Po wyrównanym meczu Pogoń 04 Szczecin zremisowała z liderem z Bielska 3:3. Przedstawiciele obydwu drużyn podkreślali, że podział punktów był rozwiązaniem sprawiedliwym. - Zespołowi Rekordu Bielsko-Biała życzę mistrzostwa Polski. My nie mogliśmy niestety pomóc, bo zawsze walczymy sportowo - powiedział po spotkaniu trener gospodarzy Łukasz Żebrowski. Mimo straty punktów Rekord utrzymał się na prowadzeniu w tabeli.
Czytaj dalej...

Solne Miasto Wieliczka - Rekord Bielsko-Biała 2:5

W najbardziej kuriozalnym - nie ze względu na aspekt sportowy, a na przeniesienie w ostatniej chwili do Bielska-Białej - meczu ostatniej kolejki rundy zasadniczej Rekord bez większych problemów wygrał z beniaminkiem z Wieliczki. Warty odnotowania jest trzeci już w tym sezonie hat-trick Łukasza Biela.
Czytaj dalej...

Gatta Active Zduńska Wola - Rekord Bielsko-Biała 4:2

Efektowne widowisko sprawili w piątek kibicom futsaliści mistrza Polski i aktualnego lidera ekstraklasy. Choć do przerwy Rekord prowadził w Zduńskiej Woli, to w drugiej połowy świetna gra przede wszystkim Michała Marciniaka (dwie bramki i asysta do Daniela Krawczyka), ale i całego zespołu gospodarzy sprawiła, że losy tytułu w bieżącym sezonie nie są jeszcze wcale rozstrzygnięte.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS