Rekord szykuje się do UEFA Futsal Cup

Już w najbliższą środę, meczem z Belfast United, Rekord Bielsko-Biała zainauguruje walkę w UEFA Futsal Cup, czyli - po raz ostatni nieoficjalnej - futsalowej Lidze Mistrzów. O przygotowaniach do turnieju preeliminacyjnego w duńskim mieście Svendborg rozmawialiśmy z menedżerem mistrzów Polski Markiem Homą.
Czytaj dalej...

Rekord Bielsko-Biała - Gatta Active Zduńska Wola 9:5

Pierwsze minuty skonsternowały kibiców Rekordu Bielsko-Biała, bo ich pupile po raptem dziewięciu minutach przegrywali już 0:3. Tak właśnie poznaje się mistrzów - bielszczanie odrobili straty i już do przerwy wypracowali sobie ogromną przewagę bramkową. W drugiej połowie wystarczyło kontrolować wynik.

Pogoń 04 Szczecin - Rekord Bielsko-Biała 3:3

Po wyrównanym meczu Pogoń 04 Szczecin zremisowała z liderem z Bielska 3:3. Przedstawiciele obydwu drużyn podkreślali, że podział punktów był rozwiązaniem sprawiedliwym. - Zespołowi Rekordu Bielsko-Biała życzę mistrzostwa Polski. My nie mogliśmy niestety pomóc, bo zawsze walczymy sportowo - powiedział po spotkaniu trener gospodarzy Łukasz Żebrowski. Mimo straty punktów Rekord utrzymał się na prowadzeniu w tabeli.

Solne Miasto Wieliczka - Rekord Bielsko-Biała 2:5

W najbardziej kuriozalnym - nie ze względu na aspekt sportowy, a na przeniesienie w ostatniej chwili do Bielska-Białej - meczu ostatniej kolejki rundy zasadniczej Rekord bez większych problemów wygrał z beniaminkiem z Wieliczki. Warty odnotowania jest trzeci już w tym sezonie hat-trick Łukasza Biela.