Rekord Bielsko-Biała - Gatta Active Zduńska Wola 5:2 [SKRÓT]

Dopiero po raz drugi w tym sezonie mecz Rekordu rozpoczął się nie od trafienia mistrzów Polski, a od wyjścia na prowadzenie rywali. Wicemistrzowie walczyli dopóki starczyło im sił - podkreślali wszyscy w wywiadach. Tych sił starczyło na pierwszą, zremisowaną przez Gattę połowę. - Dzisiaj to było egzystowanie, na pewno to nie była Gatta - mówił po meczu trener Marcin Stanisławski.

Czytaj dalej...

Rekord Bielsko-Biała - AZS Uniwersytet Gdański 14:4 [SKRÓT]

Kolejne ostre strzelanie urządzili sobie zawodnicy mistrza Polski. Choć gdańszczanie rozpoczęli od groźnych strzałów Tomasza Poźniaka i Mateusza Wesserlinga, to szybko wszystko "wróciło do normy". Już do przerwy Rekord prowadził różnicą sześciu bramek. Ostatecznie pojedynek zakończył się pogromem AZS-u Uniwersytet Gdański, a kibice mogli obejrzeć aż 18 goli.

Czytaj dalej...

Andrzej Szłapa: Rekord jest wzorem do naśladowania

- Za moich czasów gra bazowała na obronie i umiejętnościach indywidualnych, ewentualnie na akcjach dwójkowych. Teraz duże znaczenie ma taktyka i przygotowanie fizyczne. Gra jest bardziej dynamiczna - mówi Andrzej Szłapa, trener Rekordu Bielsko-Biała, porównując reprezentację sprzed lat i obecną.
Czytaj dalej...

Lex Kancelaria Słomniki - Rekord Bielsko-Biała 1:4 [SKRÓT]

- Nie możemy wygrywać wszystkich meczów po 10:0, bo przeciwników mamy trudnych i każdego trzeba szanować. Cieszymy się ze zwycięstwa, bo to jest trudny teren - mówił po kolejnym zwycięskim spotkaniu Andrzej Szłapa, trener mistrzów Polski. Tym razem jego Rekord Bielsko-Biała w pokonanym polu zostawił rewelacyjnego beniaminka - Lex Kancelarię Słomniki.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS