AZS Uniwersytet Gdański - Solne Miasto Wieliczka 6:2 [SKRÓT]

Akademicy z Gdańska po raz drugi w tym sezonie pokonali zespół Solnego Miasta Wieliczka różnicą czterech bramek i wyprzedzili w tabeli ekstraklasy rywali, z którymi przed 13. kolejką spotkań mieli identyczny dorobek punktowy. Praktycznie połowę dotychczas zdobytych przez gdańszczan punktów stanowią te zdobyte na zespole z Małopolski.

Czytaj dalej...

Gdzie przechodzą zawodnicy Lex Kancelarii?

Po wycofaniu się z rozgrywek ekstraklasy Lex Kancelarii Słomniki, 15 zawodników tej drużyny miało wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Zdecydowana większość z nich już znalazła nowe drużyny; pozostali prawdopodobnie wkrótce również znajdą pracodawcę.
Czytaj dalej...

Kamil Dworzecki: Ksywa "Dziadek" mi nie grozi

Mistrz Polski z Wisłą Krakbet Kraków, ostatnio grający w Niemczech, wrócił do Polski i był jednym z bohaterów starcia MOKS-u Słoneczny Stok Białystok z Solnym Miastem Wieliczka. W dużej mierze to dzięki niemu zespół z Małopolski zapisał na swoim koncie pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. W rozmowie z Futsal-Polska.pl Kamil Dworzecki zdradza, co zdecydowało o jego powrocie do Polski. - Ich liga może szybko przeskoczyć Futsal Ekstraklasę - mówi o Niemcach golkiper z Wieliczki.
Czytaj dalej...

MOKS Słoneczny Stok Białystok - Solne Miasto Wieliczka 1:2 [SKRÓT]

Zespół z Białegostoku, choć beniaminek, stawiany był w roli faworyta spotkania z Solnym Miastem Wieliczka. - Jeśli chcemy o coś powalczyć w tym sezonie, to z takimi rywalami musimy koniecznie wygrywać - zapowiadał trener gospodarzy Adrian Citko. Gospodarze nie poradzili sobie jednak  z powracającym do polskiej ligi Kamilem Dworzeckim i trzy punkty pojechały do Wieliczki.
Czytaj dalej...

AZS Uniwersytet Gdański - Solne Miasto Wieliczka 3:3

Tylko remis w starciu z przedostatnią w tabeli drużyną Solnego Miasta Wieliczka zanotowali faworyzowani Azetesiacy z Gdańska. Choć pierwsze starcie tych drużyn rozegrane na Pomorzu Akademicy wygrali zdecydowanie, to tym razem, choć optycznie przeważali, przez większość czasu musieli gonić wynik. Podział punktów sprawił, że oba zespoły straciły dystans do znajdującego się w całkowicie bezpiecznej strefie Euromastera Chrobrego Głogów.
Czytaj dalej...

Solne Miasto Wieliczka - Rekord Bielsko-Biała 2:5

W najbardziej kuriozalnym - nie ze względu na aspekt sportowy, a na przeniesienie w ostatniej chwili do Bielska-Białej - meczu ostatniej kolejki rundy zasadniczej Rekord bez większych problemów wygrał z beniaminkiem z Wieliczki. Warty odnotowania jest trzeci już w tym sezonie hat-trick Łukasza Biela.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS