Solne Miasto Wieliczka - Rekord Bielsko-Biała 2:5

W najbardziej kuriozalnym - nie ze względu na aspekt sportowy, a na przeniesienie w ostatniej chwili do Bielska-Białej - meczu ostatniej kolejki rundy zasadniczej Rekord bez większych problemów wygrał z beniaminkiem z Wieliczki. Warty odnotowania jest trzeci już w tym sezonie hat-trick Łukasza Biela.
Czytaj dalej...

Solne Miasto Wieliczka - Clearex Chorzów 7:2

Im bliżej końca rundy zasadniczej, tym lepiej poczynają sobie zespoły z dołu tabeli. W sobotę Solne Miasto Wieliczka niespodziewanie wysoko pokonało Clearex Chorzów, w barwach których wystąpiło trzech reprezentantów Polski z ostatniego turnieju eliminacyjnego do Mistrzostw Europy. Porażka skomplikowała sytuację chorzowian w tabeli, którzy by myśleć o miejscu w pierwszej szóstce, nie dość że w ostatniej kolejce muszą wygrać na własnym parkiecie z FC Toruń, to będą musieli liczyć na to, że AZS UŚ Katowice nie przegra w Szopienicach z Red Dragons Pniewy.
Czytaj dalej...

AZS UŚ Katowice - Solne Miasto Wieliczka 1:1

Drugi kolejny remis 1:1 zanotowali w 20. kolejce ekstraklasy futsaliści AZS UŚ Katowice. Podopieczni Pawła Machury nie zdołali pokonać przedostatniej w tabeli drużyny Solnego Miasta Wieliczka. W trzech ostatnich meczach katowiczanie zgromadzili tylko dwa punkty i ich szanse na miejsce w pierwszej szóstce mocno zmalały.
Czytaj dalej...

Solne Miasto Wieliczka - Red Devils Chojnice 4:3

Pierwsza wygrana beniaminka za kadencji trenera Piotra Kapusty! Solne Miasto wygrywa po dziesięciu kolejkach przerwy - poprzednio drużyna z Małopolski wygrała z... Red Devils, tyle że na wyjeździe. Piątkowy mecz nie zachwycił urodą, ale zaciętości nie można było zawodnikom odmówić. Goście mieli szansę na wywiezienie z Wieliczki choćby punktu, jednak w końcowych momentach zawodziła ich skuteczność.
Czytaj dalej...

Red Dragons Pniewy - Solne Miasto Wieliczka 4:2

Bez Macieja Foltyna, Łukasza Frajtaga, Adama Wachońskiego, Patryka Hołego i Adriana Skrzypka musiały sobie radzić w starciu z beniaminkiem ekstraklasy Smoki z Pniew. Mimo tych - znaczących bądź co bądź - absencji gospodarze wygrali z Solnym Miastem, wykonując kolejny krok ku miejscu w górnej połowie tabeli. Dla drużyny z Małopolski było to dziesiąte kolejne spotkanie bez punktów.
Czytaj dalej...

Solne Miasto Wieliczka - FC Toruń 0:3

Nie pomogła póki co zmiana trenera w Wieliczce. W roli szkoleniowca Solnego Miasta w starciu z FC Toruń zadebiutował Piotr Kapusta, ale jego drużyna przegrała to spotkanie, podobnie jak osiem poprzednich. Wyjazdowa wygrana mocno przybliżyła torunian do miejsca w górnej połówce tabeli na zakończenie rundy zasadniczej.
Czytaj dalej...

Koniec pięknej przygody Novej Gliwice

AZS UŚ Katowice jest kolejnym zespołem ekstraklasy, który pożegnał się z Halowym Pucharem Polski. W sobotę drużyna Pawła Machury przegrała z rewelacyjnym beniaminkiem I ligi ze Słomnik. Na 1/8 finału swoją przygodę zakończyła też historyczna drużyna Novej Gliwice.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS