Pogoń 04 Szczecin - Solne Miasto Wieliczka 3:2 [SKRÓT]

Solne Miasto Wieliczka przegrało w Szczecinie z miejscową Pogonią 2:3 i do minimum ograniczyło swoje szanse na utrzymanie w ekstraklasie. Zespół Andrei Bucciola ma 5 punktów straty do barażowego miejsca na trzy mecze przed końcem rozgrywek, a na ligową wygraną czeka od... listopada, oczywiście nie licząc walkowera z Lex Kancelarią

Czytaj dalej...

Rekord Bielsko-Biała - Solne Miasto Wieliczka 5:1 [SKRÓT]

Rekord Bielsko-Biała nie miał większych problemów z zanotowaniem 22. z rzędu zwycięstwa, oznaczającego komplet wygranych w rundzie zasadniczej ekstraklasy. Najważniejszym wydarzeniem było w tej sytuacji strzelenie setnej bramki na polskich parkietach Oleksandra Bondara. Ukrainiec potrzebował na to niecałych czterech sezonów.

Czytaj dalej...

Solne Miasto Wieliczka - Piast Gliwice 1:4

Już przed meczem Rafał Szlaga ze Sfera TV zapowiadał, że to ostatnie spotkanie Piotra Kapusty w roli trenera Solnego Miasta Wieliczka. Podopieczni szkoleniowca nie sprawili mu na pożegnanie prezentu - Solne Miasto przegrało 1:4 i nadal okupuje ostatnie miejsce w tabeli (nie licząc wycofanej Lex Kancelarii Słomniki).

Czytaj dalej...

AZS Uniwersytet Gdański - Solne Miasto Wieliczka 6:2 [SKRÓT]

Akademicy z Gdańska po raz drugi w tym sezonie pokonali zespół Solnego Miasta Wieliczka różnicą czterech bramek i wyprzedzili w tabeli ekstraklasy rywali, z którymi przed 13. kolejką spotkań mieli identyczny dorobek punktowy. Praktycznie połowę dotychczas zdobytych przez gdańszczan punktów stanowią te zdobyte na zespole z Małopolski.

Czytaj dalej...

Gdzie przechodzą zawodnicy Lex Kancelarii?

Po wycofaniu się z rozgrywek ekstraklasy Lex Kancelarii Słomniki, 15 zawodników tej drużyny miało wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Zdecydowana większość z nich już znalazła nowe drużyny; pozostali prawdopodobnie wkrótce również znajdą pracodawcę.
Czytaj dalej...

Kamil Dworzecki: Ksywa "Dziadek" mi nie grozi

Mistrz Polski z Wisłą Krakbet Kraków, ostatnio grający w Niemczech, wrócił do Polski i był jednym z bohaterów starcia MOKS-u Słoneczny Stok Białystok z Solnym Miastem Wieliczka. W dużej mierze to dzięki niemu zespół z Małopolski zapisał na swoim koncie pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. W rozmowie z Futsal-Polska.pl Kamil Dworzecki zdradza, co zdecydowało o jego powrocie do Polski. - Ich liga może szybko przeskoczyć Futsal Ekstraklasę - mówi o Niemcach golkiper z Wieliczki.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS