Andrzej Sapa. Powalczyć o setkę

Ma 46 lat na karku i 93 bramki w ekstraklasie. W nadchodzącym sezonie, po 12 latach, znów zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej i spróbuje przekroczyć magiczną granicę 100 trafień. - Oczywiście, że chciałbym przekroczyć setkę. Wiem, że będzie ciężko, ale postaram się to zrobić – mówi nam Andrzej Sapa, zawodnik Dreman Opole Komprachcice.

Czytaj dalej...

Giełda transferowa - lato 2020

To najciekawsza przerwa w rozgrywkach ekstraklasy od lat. Oprócz wielu transferów z zagranicy, mamy też spore grono reprezentantów Polski, którzy zdecydowali się na zmianę barw klubowych - Karola Czyszka, Krzysztofa Elsnera, Roberta Gładczaka, Krzysztofa Iwanka, Tomasza Kriezela czy Tomasza Luteckiego. W zestawieniu uwzględniamy tylko te transfery, które zostały oficjalnie potwierdzone przez kluby lub zostały przeprowadzone w Ekstranecie.

Czytaj dalej...

18 drużyn w ekstraklasie. Wspólne ustalenia PZPN i FE

„W związku z podjęciem przez Komisję ds. Nagłych PZPN w dniu 14 maja 2020 roku uchwały w sprawie zakończenia rozgrywek Ekstraklasy Futsalu oraz zakończenia wszystkich rozgrywek Futsalu i Piłki Plażowej prowadzonych przez Polski Związek Piłki Nożnej w sezonie 2019/2020, w siedzibie PZPN odbyło się spotkanie przedstawicieli Komisji ds. Futsalu i Piłki Plażowej PZPN, spółki Futsal Ekstraklasa oraz Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN, które dotyczyło rozgrywek Ekstraklasy Futsalu w sezonie 2020/2021” - poinformowano na stronie PZPN.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS