Wyniki 1/16 finału Halowego Pucharu Polski [AKTUALIZACJA 2] fot. Michał Piłat / AZS UMCS Lublin

Wyniki 1/16 finału Halowego Pucharu Polski [AKTUALIZACJA 2]

Po Pogoni 04 Szczecin i Gatcie Active Zduńska Wola mamy kolejną drużynę ekstraklasy, która już w 1/16 finału pożegnała się z Halowym Pucharem Polski. Z AZS-em UMCS w Lublinie przegrało Solne Miasto Wieliczka.



W kolejnej rundzie są już zawodnicy GSF Gliwice. Podopieczni Błażeja Korczyńskiego nie musieli wychodzić na parkiet, ponieważ Lex Kancelaria Słomniki, z którą mieli rywalizować, wycofała się z rozgrywek.

1/16 finału Halowego Pucharu Polski:

  • piątek 26 stycznia 2018
    • 18:00 Red Devils Chojnice - Pogoń 04 Szczecin 2:1 (1:1)
      ⚽ Patryk Kubiszewski (12), Jakub Mączkowski (37) - Daniel Maćkiewicz (7).
    • 20:30 GKS Futsal Tychy - Heiro Rzeszów 2:6 (2:1)
      ⚽ Marcin Józefowicz (5), Bartłomiej Sitko (18) - Sebastian Fedan 3 (10, 31, 36), Andrij Łuciw (22), Piotr Krawczyk (39), Ireneusz Depta (40).
    • 21:45 SAN Łódź - Gatta Active Zduńska Wola 9:7 (3:4, 6:6)
      ⚽ Norbert Dregier 5 (2, 30, 40, 43, 48), Rafał Serwaciński (14), Rafał Chorąży (19), Adam Patora (40), Rafał Mordon (50) - Michał Marciniak 3 (3, 4, 35), Daniel Krawczyk 2 (7, 49), Igor Sobalczyk (17), Mariusz Milewski (30).
  • sobota 27 stycznia 2018
    • 19:30 GSM Nasz Dom Ruda Śląska - Odra Opole 4:7 (2:2)
      ⚽ Tomasz Hajnc 2 (7, 7), Dariusz Sobiech (28), Tomasz Klimas (37) - Patryk Riemann (8), Stefan Karnatowski (18), Paweł Boczarski (24), Igor Babanskykh 2 (27, 27), Michał Nowosielski (39), Bartosz Nesterów (40).
    • 20:30 AZS UMCS Lublin - Solne Miasto Wieliczka 8:7 (2:5, 6:6)
      ⚽ Michał Ostrowski (4), Artur Sułek (17), Grzegorz Fularski 3 (27, 39, 43), Łukasz Mietlicki (28), Jarosław Walęciuk (32), Jakub Wankiewicz (50) - Bartosz Szczepański (6), Konrad Cebula (7), Piotr Myszor (8), Michał Śląski 2 (11, 16), Wojciech Przybył (36), Michał Skórski (49).
  • niedziela 28 stycznia 2018
    • 14:30 Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski - Piast Gliwice 6:4 (5:3)
      ⚽ Kamil Kruszyński 2 (3, 12), Jakub Turowski (4), Kacper Ryś (10), Kacper Konopacki (14), Łukasz Hanc (39) - Adam Jonczyk 2 (6, 19), Marcin Grzywa (10), Bonifacio (33).
    • 15:00 Team Lębork - Red Dragons Pniewy 1:6 (1:1)
      ⚽ Dominik Depta (17) - Łukasz Frajtag 2 (10, 26), Piotr Błaszyk (24), Adrian Skrzypek (36), Jakub Budych (38), ? (40).
    • 16:00 AZS Uniwersytet Warszawski - Constract Lubawa 2:0 (0:0)
      ⚽ Rafał Klimkowski, Radosław Marcinkowski.
    • 16:00 Goalsize Korsze - MOKS Słoneczny Stok Białystok 2:8
      ⚽ ?
    • 17:00 FC Kartuzy - AZS Uniwersytet Gdański 6:5 (2:4)
      ⚽ Jakub Kąkol 2 (12, 40), Filip Ustowski (18), Daniel Groth (26), Michał Klaman (32), Błażej Wróbel (39) - Maciej Osłowski (3), Mateusz Osiński (7), Wojciech Pawicki (8), Jakub Domżalski (19), Tomasz Poźniak (32).
    • 17:00 KS Polkowice - Gwiazda Ruda Śląska 5:3 (0:1)
      ⚽ ? - Mateusz Dynek, Bartosz Siadul, Michał Hyży.
    • 18:00 KKF Konin - KS Futsal Oborniki 2:6 (0:4)
      ⚽ Przemysław Skibiszewski (30), Artur Brzuśkiewicz (34) - Mikołaj Siwecki (8), Mateusz Jedliński (13), Jacek Sander 2 (19, 39), Marcin Antczak (20), Tomasz Wicberger (34),
  • wtorek 6 lutego 2018
    • 20:00 AZS WSIU Alimentura Malwee Łódź - FC Toruń
  • sobota 10 lutego 2018
    • 15:30 Tifosi Lublin - Rekord Bielsko-Biała
    • 20:00 AZS UŚ Katowice - Clearex Chorzów