Menu:
Home
Wyniki:
Ekstraklasa
— Tabela
— Terminarz
— Klasyfikacja strzelców
— Żółte kartki
— Czerwone kartki
I liga grupa I
— Tabela
— Terminarz
— Klasyfikacja strzelców
— Żółte kartki
— Czerwone kartki
I liga grupa II
— Tabela
— Terminarz
— Klasyfikacja strzelców
— Żółte kartki
— Czerwone kartki
II liga grupa I
— Tabela
— Terminarz
— Klasyfikacja strzelców
— Żółte kartki
— Czerwone kartki
II liga grupa II
— Tabela
— Terminarz
— Klasyfikacja strzelców
— Żółte kartki
— Czerwone kartki
II liga grupa III
— Tabela
— Terminarz
— Klasyfikacja strzelców
— Żółte kartki
— Czerwone kartki
II liga grupa IV
— Tabela
— Terminarz
— Klasyfikacja strzelców
— Żółte kartki
— Czerwone kartki
Ekstraliga kobiet
— Tabela
— Terminarz
— Klasyfikacja strzelczyń
— Żółte kartki
— Czerwone kartki
Puchar
Wyniki:
Ekstraklasa
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelców
Żółte kartki
Czerwone kartki
I liga grupa I
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelców
Żółte kartki
Czerwone kartki
I liga grupa II
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelców
Żółte kartki
Czerwone kartki
II liga grupa I
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelców
Żółte kartki
Czerwone kartki
II liga grupa II
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelców
Żółte kartki
Czerwone kartki
II liga grupa III
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelców
Żółte kartki
Czerwone kartki
II liga grupa IV
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelców
Żółte kartki
Czerwone kartki
Ekstraliga
kobiet
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelczyń
Żółte kartki
Czerwone kartki
Puchar
Futsal-Polska
/
II liga grupa I
/
Żółte kartki
II liga
makroregion I
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelców
Żółte kartki
Czerwone kartki
I liga grupa II 2021/22
10. kolejka
AZS UEK Kraków
–
Come-On Kobierzyce
6
1
sobota, 27 listopada 2021 godz. 19:00
Wydarzenia
Gol
10' Krystian Grochalski
22' Jakub Ptak
29' Paweł Hady
31' Marcin Czech
39' Paweł Hady
40' Paweł Hady
04' Wojciech Krawców
Żółta kartka
07' Krystian Grochalski
39' Paweł Hady
13' Patryk Kilian
38' Kacper Goliński
Składy
Bramkarze
Maciej Pruś
Rafał Aksamit
Kacper Goliński
Rozgrywający
Jakub Ptak
Marcin Czech
Jarosław Urbaniec
Mikołaj Pyś
Rafał Witaszyk
Krystian Grochalski
Paweł Hady
Jakub Mączyński
Bartosz Gubała
Bartłomiej Polak
Wołodymyr Nowosad
Tomasz Bieda
Wojciech Krawców
Stefan Karnatowski
Janusz Fabijaniak
Mykola Morozow
Rafał Ożóg
Patryk Kilian
:: Powered by
JoomLeague
-
Version 2.0.84.f90c771
::
Reklama
Archiwum wiadomości:
Ekstraklasa
I liga
II liga
Puchar
Reprezentacja
Międzynarodowe
Akademickie
Młodzieżowe
Kobiety