Zapowiedź weekendu: 09-12.10.2015

piątek 9 października

Unisław Team PBDIFC BydgoszczI LIGA GRUPA I
9.10.2015 godz. 18:00

Unisław Team - FC Bydgoszcz

sędziują: Bartłomiej Behmke, Krzysztof Zabojszcz (Pomorski ZPN)

sobota 10 października

GAF Omega GliwiceClearex ChorzówEKSTRAKLASA
10.10.2015 godz. 17:00

GAF Omega Gliwice - Clearex Chorzów

sędziują: Sylwester Baryczkowski (Wielkopolski ZPN), Dominik Cipiński (Łódzki ZPN)

Transmisja na żywo: Śląskie TVRelacja na żywo: Lajfy.com
Red Dragons PniewyRekord Bielsko-BiałaEKSTRAKLASA
10.10.2015 godz. 18:00

Red Dragons Pniewy - Rekord Bielsko-Biała

sędziują: Andrzej Witkowski, Janusz Leyk (Pomorski ZPN)

Relacja na żywo: Lajfy.com
Elhurt-Elmet Helios BiałystokMieszko GnieznoI LIGA GRUPA I
10.10.2015 godz. 18:00

Elhurt-Elmet Helios Białystok - Mieszko Gniezno

sędziują: Tomasz Sadowski, Marcin Gutowski (Łódzki ZPN)

Relacja na żywo: Lajfy.com
FC ToruńKGHM Euromaster Chrobry GłogówEKSTRAKLASA
10.10.2015 godz. 19:00

FC Toruń - KGHM Euromaster Chrobry Głogów

sędziują: Mariusz Krupa (Małopolski ZPN), Maciej Szyduk (Lubelski ZPN)

Wynik na żywo: Futsal Ekstraklasa
AZS Uniwersytet WarszawskiConstract LubawaI LIGA GRUPA I
10.10.2015 godz. 19:00

AZS Uniwersytet Warszawski - Constract Lubawa

sędziują: Sławomir Steczko, Tomasz Orzeł (Małopolski ZPN)

Relacja na żywo: Lajfy.com
TAF Unikat ToruńPolitechnika GdańskaI LIGA GRUPA I
10.10.2015 godz. 19:00

TAF Unikat Toruń - Politechnika Gdańska

sędziują: Łukasz Struk (Zachodniopomorski ZPN), Arkadiusz Piotrowski (Pomorski ZPN)
Cuprum PolkowiceMarex ChorzówI LIGA GRUPA II
10.10.2015 godz. 19:00

Cuprum Polkowice - Marex Chorzów

sędziują: Grzegorz Dworucha, Piotr Rybol (Opolski ZPN)

niedziela 11 października

Antonio Orzeł Jelcz-LaskowiceFC Remedium Hybryd PyskowiceI LIGA GRUPA II
11.10.2015 godz. 13:00

Antonio Orzeł Jelcz-Laskowice - FC Remedium Hybryd Pyskowice

sędziują: Dariusz Smolarek, Maciej Martyniuk (Wielkopolski ZPN)
Gwiazda Ruda ŚląskaPogoń 04 SzczecinEKSTRAKLASA
11.10.2015 godz. 16:00

Gwiazda Ruda Śląska - Pogoń 04 Szczecin

sędziują: Damian Jaruchiewicz (Śląski ZPN), Damian Grabowski (Dolnośląski ZPN)

Relacja na żywo: Lajfy.com
MOKS Słoneczny Stok BiałystokAZS Uniwersytet GdańskiI LIGA GRUPA I
11.10.2015 godz. 16:00

MOKS Słoneczny Stok Białystok - AZS Uniwersytet Gdański

sędziują: Paweł Wałęga, Jan Gawle (Podkarpacki ZPN)
KS Futsal ObornikiAZS WSIiU Malwee ŁódźI LIGA GRUPA I
11.10.2015 godz. 16:00

KS Futsal Oborniki - AZS WSIiU Malwee Łódź

sędziują: Przemysław Stelmaszczyk, Damian Dorn (Kujawsko-Pomorski ZPN)
AZS UMCS LublinHeiro RzeszówI LIGA GRUPA II
11.10.2015 godz. 17:30

AZS UMCS Lublin - Heiro Rzeszów

sędziują: Paweł Tokarewicz, Sławomir Pipczyński (Podlaski ZPN)

Relacja na żywo: Lajfy.com
Red Devils ChojniceGatta Active Zduńska WolaEKSTRAKLASA
11.10.2015 godz. 18:00

Red Devils Chojnice - Gatta Active Zduńska Wola

sędziują: Tomasz Frąk (Świętokrzyski ZPN), Grzegorz Hamowski (Małopolski ZPN)

Transmisja na żywo: KP Sport Relacja na żywo: Lajfy.com
GKS Berland KomprachciceStal MielecI LIGA GRUPA II
11.10.2015 godz. 18:00

Berland Komprachcice - Stal Mielec

sędziują: Tomasz Biel (Dolnośląski ZPN), Henryk Bąk (Śląski ZPN)
GKS Futsal TychyETA Zagłębie Dąbrowa GórniczaI LIGA GRUPA II
11.10.2015 godz. 18:00

GKS Futsal Tychy - ETA Zagłębie Dąbrowa Górnicza

sędziują: Tomasz Kubik, Adam Banach (Małopolski ZPN)

Relacja na żywo: Lajfy.com
GKS Ekom Futsal NowinyMKF Solne Miasto WieliczkaI LIGA GRUPA II
11.10.2015 godz. 18:00

GKS Ekom Futsal Nowiny - Solne Miasto Wieliczka

sędziują: Katarzyna Netkowska, Łukasz Sikorski (Śląski ZPN)

Relacja na żywo: Lajfy.com

poniedziałek 12 października

AZS UŚ KatowiceNbit GliwiceEKSTRAKLASA
12.10.2015 godz. 19:30

AZS UŚ Katowice - Nbit Gliwice

sędziują: Sebastian Stawicki, Seweryn Dębowski (Łódzki ZPN)

Transmisja na żywo: Orange Sport Relacja na żywo: Lajfy.com
Czytaj dalej...

Zapowiedź weekendu: 02-05.10.2015

piątek 2 października

Unisław Team PBDIElhurt-Elmet Helios BiałystokI LIGA GRUPA I
2.10.2015 godz. 20:00

Unisław Team - Elhurt-Elmet Helios Białystok

sędziują: Dariusz Złotnicki, Maciej Śliwiński (Wielkopolski ZPN)

sobota 3 października

AZS WSIiU Malwee ŁódźAZS Uniwersytet GdańskiI LIGA GRUPA I
3.10.2015 godz. 14:00

Malwee Łódź - AZS Uniwersytet Gdański

sędziują: Dariusz Smolarek, Sylwester Baryczkowski (Wielkopolski ZPN)

Relacja na żywo: Lajfy.com
Marex ChorzówGKS Ekom Futsal NowinyI LIGA GRUPA II
3.10.2015 godz. 16:00

Marex Chorzów - GKS Ekom Futsal Nowiny

sędziują: Wojciech Curyło, Łukasz Chowaniec (Małopolski ZPN)

Relacja na żywo: Lajfy.com
ETA Zagłębie Dąbrowa GórniczaGKS Berland KomprachciceI LIGA GRUPA II
3.10.2015 godz. 16:00

Zagłębie Dąbrowa Gór. - Berland Komprachcice

sędziują: Jan Gawle (Podkarpacki ZPN), Tomasz Pilarski (Małopolski ZPN)

Relacja na żywo: Lajfy.com
Politechnika GdańskaKS Futsal ObornikiI LIGA GRUPA I
3.10.2015 godz. 17:00

Politechnika Gdańska - KS Futsal Oborniki

sędziują: Marcin Paraszkiewicz, Marcin Muszyński (Łódzki ZPN)

Relacja na żywo: Lajfy.com
Clearex ChorzówPogoń 04 SzczecinEKSTRAKLASA
3.10.2015 godz. 18:00

Clearex Chorzów - Pogoń 04 Szczecin

sędziują: Andrzej Witkowski (Pomorski ZPN), Seweryn Dębowski (Łódzki ZPN)

Transmisja na żywo: COMTV Relacja na żywo: Lajfy.com
Gatta Active Zduńska WolaGAF Omega GliwiceEKSTRAKLASA
3.10.2015 godz. 18:00

Gatta Active Zduńska Wola - GAF Omega Gliwice

sędziują: Damian Jaruchiewicz (Śląski ZPN), Sławomir Steczko (Małopolski ZPN)

Wynik na żywo: Futsal Ekstraklasa
Red Dragons PniewyAZS UŚ KatowiceEKSTRAKLASA
3.10.2015 godz. 18:00

Red Dragons Pniewy - AZS UŚ Katowice

sędziują: Mariusz Krupa (Małopolski ZPN), Piotr Koloczek (Śląski ZPN)

Relacja na żywo: Lajfy.com
Cuprum PolkowiceAZS UMCS LublinI LIGA GRUPA II
3.10.2015 godz. 18:00

Cuprum Polkowice - AZS UMCS Lublin

sędziują: Dominik Cipiński (Łódzki ZPN), Henryk Bąk (Śląski ZPN)
Mieszko GnieznoConstract LubawaI LIGA GRUPA I
3.10.2015 godz. 19:00

Mieszko Gniezno - Constract Lubawa

sędziują: Łukasz Struk (Zachodniopomorski ZPN), Przemysław Tkacz (Lubuski ZPN)

Relacja na żywo: Lajfy.com
Stal MielecHeiro RzeszówI LIGA GRUPA II
3.10.2015 godz. 19:30

Stal Mielec - Heiro Rzeszów

sędziują: Agnieszka Karpińska, Robert Podlecki (Lubelski ZPN)

Relacja na żywo: Lajfy.com
MKF Solne Miasto WieliczkaAntonio Orzeł Jelcz-LaskowiceI LIGA GRUPA II
3.10.2015 godz. 20:00

Solne Miasto Wieliczka - Orzeł Jelcz-Laskowice

sędziują: Paweł Wałęga (Podkarpacki ZPN), Bogusław Wójcik (Śląski ZPN)

niedziela 4 października

MOKS Słoneczny Stok BiałystokFC BydgoszczI LIGA GRUPA I
4.10.2015 godz. 16:30

MOKS Słoneczny Stok Białystok - FC Bydgoszcz

sędziują: Mariusz Lamk, Kamil Grzębowski (Pomorski ZPN)

Relacja na żywo: Lajfy.com
Nbit GliwiceFC ToruńEKSTRAKLASA
4.10.2015 godz. 18:00

Nbit Gliwice - FC Toruń

sędziują: Grzegorz Dworucha (Opolski ZPN), Katarzyna Netkowska (Śląski ZPN)

Transmisja na żywo: Śląskie TVRelacja na żywo: Lajfy.com
Rekord Bielsko-BiałaRed Devils ChojniceEKSTRAKLASA
4.10.2015 godz. 18:00

Rekord Bielsko-Biała - Red Devils Chojnice

sędziują: Maciej Szyduk (Lubelski ZPN), Grzegorz Wiercioch (Śląski ZPN)

Transmisja na żywo: Sfera TV Relacja na żywo: Lajfy.com
TAF Unikat ToruńAZS Uniwersytet WarszawskiI LIGA GRUPA I
4.10.2015 godz. 18:00

TAF Unikat Toruń - AZS Uniwersytet Warszawski

sędziują: Bartłomiej Behmke, Janusz Leyk (Pomorski ZPN)

Relacja na żywo: Lajfy.com
GKS Futsal TychyFC Remedium Hybryd PyskowiceI LIGA GRUPA II
4.10.2015 godz. 18:00

GKS Futsal Tychy - FC Remedium Hybryd

sędziują: Paweł Swajda, Michał Gleń (Podlaski ZPN)

poniedziałek 5 października

KGHM Euromaster Chrobry GłogówGwiazda Ruda ŚląskaEKSTRAKLASA
5.10.2015 godz. 19:30

Euromaster Chrobry Głogów - Gwiazda Ruda Śl.

sędziują: Grzegorz Hamowski (Małopolski ZPN), Jakub Orliński (Dolnośląski ZPN)

Transmisja na żywo: Orange Sport Relacja na żywo: Lajfy.com
Czytaj dalej...

Zapowiedź weekendu: 25-30.09.2015

piątek 25 września

KGHM Euromaster Chrobry GłogówNbit GliwiceEKSTRAKLASA
25.09.2015 godz. 19:00

KGHM Euromaster Chrobry Głogów - Nbit Gliwice

sędziują: Sylwester Baryczkowski i Dariusz Smolarek (Wielkopolski ZPN)

Wynik na żywo: Futsal Ekstraklasa

sobota 26 września

Gwiazda Ruda ŚląskaClearex ChorzówEKSTRAKLASA
26.09.2015 godz. 17:00

Gwiazda Ruda Śląska - Clearex Chorzów

sędziują: Maciej Szyduk (Lubelski ZPN) i Paweł Chrzanowski (Podlaski ZPN)

Relacja na żywo: Lajfy.com
GKS Ekom Futsal NowinyCuprum PolkowiceI LIGA GRUPA II
26.09.2015 godz. 17:00

GKS Ekom Futsal Nowiny - Cuprum Polkowice

sędziują: Grzegorz Wiercioch i Marcin Stoń (Śląski ZPN)

Relacja na żywo: Lajfy.com
Constract LubawaUnisław Team PBDII LIGA GRUPA I
26.09.2015 godz. 18:00

Constract Lubawa - Unisław Team

sędziują: Krzysztof Zabojszcz (Pomorski ZPN) i Damian Dorn (Kujawsko-Pomorski ZPN)
AZS Uniwersytet WarszawskiMieszko GnieznoI LIGA GRUPA I
26.09.2015 godz. 19:00

AZS Uniwersytet Warszawski - Mieszko Gniezno

sędziują: Jan Gawle (Podkarpacki ZPN) i Przemysław Tkacz (Lubuski ZPN)

Relacja na żywo: Lajfy.com
Orzeł Jelcz-LaskowiceMarex ChorzówI LIGA GRUPA II
26.09.2015 godz. 19:00

Orzeł Jelcz-Laskowice - Marex Chorzów

sędziują: Dariusz Złotnicki i Marcin Łuczak (Wielkopolski ZPN)

niedziela 27 września

FC BydgoszczAZS WSIiU Malwee ŁódźI LIGA GRUPA I
27.09.2015 godz. 15:00

FC Bydgoszcz - Malwee Łódź

sędziują: Jewgienij Adamonis i Arkadiusz Piotrowski (Pomorski ZPN)
KS Futsal ObornikiTAF Unikat ToruńI LIGA GRUPA I
27.09.2015 godz. 16:00

KS Futsal Oborniki - TAF Unikat Toruń

sędziują: Tomasz Sadowski i Marcin Gutowski (Łódzki ZPN)
GAF Omega GliwiceRekord Bielsko-BiałaEKSTRAKLASA
27.09.2015 godz. 17:00

GAF Omega Gliwice - Rekord Bielsko-Biała

sędziują: Sebastian Stawicki (Łódzki ZPN) i Tomasz Frąk (Świętokrzyski ZPN)

Transmisja na żywo: Śląskie TVRelacja na żywo: Lajfy.com
AZS Uniwersytet GdańskiPolitechnika GdańskaI LIGA GRUPA I
27.09.2015 godz. 17:00

AZS Uniwersytet Gdański - Politechnika Gdańska

sędziują: Mariusz Domżalski (Warmińsko-Mazurski ZPN) i Marcin Ciechanowicz (Zachodniopomorski ZPN)

Transmisja na żywo: KP Sport Relacja na żywo: Lajfy.com
AZS UMCS LublinStal MielecI LIGA GRUPA II
27.09.2015 godz. 17:00

AZS UMCS Lublin - Stal Mielec

sędziują: Adam Banach i Wojciech Curyło (Małopolski ZPN)
Heiro RzeszówETA Zagłębie Dąbrowa GórniczaI LIGA GRUPA II
27.09.2015 godz. 17:00

Heiro Rzeszów - ETA Zagłębie Dąbrowa Górnicza

sędziują: Andrzej Śliwa (Świętokrzyski ZPN) i Robert Podlecki (Lubelski ZPN)
Red Devils ChojniceAZS UŚ KatowiceEKSTRAKLASA
27.09.2015 godz. 18:00

Red Devils Chojnice - AZS UŚ Katowice

sędziują: Seweryn Dębowski i Dominik Cipiński (Łódzki ZPN)

Transmisja na żywo: KP Sport Relacja na żywo: Lajfy.com
GKS Futsal TychyMKF Solne Miasto WieliczkaI LIGA GRUPA II
27.09.2015 godz. 18:00

GKS Futsal Tychy - Solne Miasto Wieliczka

sędziują: Damian Grabowski i Tomasz Biel (Dolnośląski ZPN)

Relacja na żywo: Lajfy.com
GKS Berland KomprachciceFC Remedium Hybryd PyskowiceI LIGA GRUPA II
27.09.2015 godz. 19:00

Berland Komprachcice - FC Remedium Hybryd

sędziują: Rafał Ziach i Tomasz Pilarski (Małopolski ZPN)

poniedziałek 28 września

FC ToruńRed Dragons PniewyEKSTRAKLASA
28.09.2015 godz. 19:30

FC Toruń - Red Dragons Pniewy

sędziują: Andrzej Witkowski (Pomorski ZPN) i Sławomir Steczko (Małopolski ZPN)

Transmisja na żywo: Orange Sport Relacja na żywo: Lajfy.com
Pogoń 04 SzczecinGatta Active Zduńska WolaEKSTRAKLASA
28.09.2015 godz. 20:30

Pogoń 04 Szczecin - Gatta Active Zduńska Wola

sędziują: Grzegorz Hamowski (Małopolski ZPN) i Janusz Leyk (Pomorski ZPN)

Relacja na żywo: Lajfy.com

środa 30 września

Elhurt-Elmet Helios BiałystokMOKS Słoneczny Stok BiałystokI LIGA GRUPA I
30.09.2015 godz. 19:00

Elhurt-Elmet Helios Białystok - MOKS Białystok

sędziują: Paweł Chrzanowski i Mariusz Chrzanowski (Podlaski ZPN)

Relacja na żywo: Lajfy.com
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS