Menu:
Home
Wyniki:
Ekstraklasa
— Tabela
— Terminarz
— Klasyfikacja strzelców
— Żółte kartki
— Czerwone kartki
I liga grupa I
— Tabela
— Terminarz
— Klasyfikacja strzelców
— Żółte kartki
— Czerwone kartki
I liga grupa II
— Tabela
— Terminarz
— Klasyfikacja strzelców
— Żółte kartki
— Czerwone kartki
II liga grupa I
— Tabela
— Terminarz
— Klasyfikacja strzelców
— Żółte kartki
— Czerwone kartki
II liga grupa II
— Tabela
— Terminarz
— Klasyfikacja strzelców
— Żółte kartki
— Czerwone kartki
II liga grupa III
— Tabela
— Terminarz
— Klasyfikacja strzelców
— Żółte kartki
— Czerwone kartki
II liga grupa IV
— Tabela
— Terminarz
— Klasyfikacja strzelców
— Żółte kartki
— Czerwone kartki
Ekstraliga kobiet
— Tabela
— Terminarz
— Klasyfikacja strzelczyń
— Żółte kartki
— Czerwone kartki
Puchar
Wyniki:
Ekstraklasa
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelców
Żółte kartki
Czerwone kartki
I liga grupa I
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelców
Żółte kartki
Czerwone kartki
I liga grupa II
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelców
Żółte kartki
Czerwone kartki
II liga grupa I
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelców
Żółte kartki
Czerwone kartki
II liga grupa II
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelców
Żółte kartki
Czerwone kartki
II liga grupa III
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelców
Żółte kartki
Czerwone kartki
II liga grupa IV
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelców
Żółte kartki
Czerwone kartki
Ekstraliga
kobiet
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelczyń
Żółte kartki
Czerwone kartki
Puchar
Futsal-Polska
/
I liga grupa II
I liga
grupa południowa
Tabela
Terminarz
Klasyfikacja strzelców
Żółte kartki
Czerwone kartki
I liga grupa II 2017/18
5. kolejka
Gredar Futsal Team Brzeg
–
AZS WSIU Alimentura Malwee Łódź
4
2
niedziela, 22 października 2017 godz. 18:30
Wydarzenia
Gol
04'
12' Janusz Fabijaniak
26' Mateusz Fabiszewski
38' Wojciech Krawców
05' Paweł Hurnik
20' Krystian Pomykała
Żółta kartka
22' Wojciech Krawców
35' Janusz Fabijaniak
10' Emil Młynarczyk
22' Mikołaj Trzcinka
26' Mateusz Sobczak
38' Paweł Hurnik
Składy
Bramkarze
Marcin Raczkowski
Mariusz Sikorski
Ołeksij Dachina
Kamil Kajetaniak
Rozgrywający
Wojciech Krawców
Patryk Dykus
Paweł Boczarski
Mateusz Fabiszewski
Marcin Kucharski
Piotr Słonina
Rafał Ożóg
Tomasz Raczyński
Janusz Fabijaniak
Łukasz Zadrożny
Maciej Salak
Kacper Kędra
Tomasz Sztaba
Krystian Pomykała
Mikołaj Trzcinka
Rafał Pawłowski
Emil Młynarczyk
Paweł Hurnik
Mateusz Sobczak
Patryk Sekuła
Wojciech Magnus
Przemysław Olczak
:: Powered by
JoomLeague
-
Version 2.0.84.f90c771
::
Reklama
Archiwum wiadomości:
Ekstraklasa
I liga
II liga
Puchar
Reprezentacja
Międzynarodowe
Akademickie
Młodzieżowe
Kobiety