Ekstraklasa poznała terminarz na nowy sezon. Będą dwie rundy „każdy z każdym” fot. mat.pras.

Ekstraklasa poznała terminarz na nowy sezon. Będą dwie rundy „każdy z każdym”

W czasie walnego zgromadzenia wspólników spółki Futsal Ekstraklasa ustalono m.in. terminarz na nowy sezon.




Ostatecznie ekstraklasa będzie grać systemem „każdy z każdym” mecz i rewanż. Odrzucono inne możliwości, w tym podział ligi po rundzie jesiennej na dwie grupy.

Walne zdecydowało także, że wbrew tradycji beniaminkowie nie będą rozpoczynać rywalizacji meczami u siebie. W efekcie np. Gredar Futsal Team Brzeg w swojej hali zagra dopiero w 3. kolejce i to pod koniec września, choć liga rusza już 5 września. Łącznie kibiców czeka potężna dawka futsalu - razem rozegranych zostanie aż 272 mecze.




Terminarz Futsal Ekstraklasy:

  • 1. kolejka, 5-6 września
    Rekord Bielsko-Biała - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    Team Lębork - Red Dragons Pniewy
    Red Devils Chojnice - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
    GI Malepszy Futsal Leszno - FC Toruń
    Gatta Active Zduńska Wola - Clearex Chorzów
    AZS UW Wilanów - P.A. Nova Gliwice
    Constract Lubawa - Dreman Futsal Komprachcice
    Piast Gliwice - AZS UŚ Katowice
    pauzuje Gredar Futsal Team Brzeg
  • 2. kolejka, 12-13 września
    MOKS Słoneczny Stok Białystok - AZS UŚ Katowice
    Dreman Futsal Komprachcice - Piast Gliwice
    P.A. Nova Gliwice - Constract Lubawa
    Clearex Chorzów - AZS UW Wilanów
    FC Toruń - Gatta Active Zduńska Wola
    Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - Gredar Futsal Team Brzeg
    Red Dragons Pniewy - Red Devils Chojnice
    Rekord Bielsko-Biała - Team Lębork
    pauzuje GI Malepszy Futsal Leszno
  • 3. kolejka, 26-27 września
    Team Lębork - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    Red Devils Chojnice - Rekord Bielsko-Biała
    Gredar Futsal Team Brzeg - Red Dragons Pniewy
    GI Malepszy Futsal Leszno - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
    AZS UW Wilanów - FC Toruń
    Constract Lubawa - Clearex Chorzów
    Piast Gliwice - P.A. Nova Gliwice
    AZS UŚ Katowice - Dreman Futsal Komprachcice
    pauzuje Gatta Active Zduńska Wola
  • 4. kolejka, 30 września
    MOKS Słoneczny Stok Białystok - Dreman Futsal Komprachcice
    P.A. Nova Gliwice - AZS UŚ Katowice
    Clearex Chorzów - Piast Gliwice
    FC Toruń - Constract Lubawa
    Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - Gatta Active Zduńska Wola 
    Red Dragons Pniewy - GI Malepszy Futsal Leszno
    Rekord Bielsko-Biała - Gredar Futsal Team Brzeg
    Team Lębork - Red Devils Chojnice
    pauzuje AZS UW Wilanów
  • 5. kolejka, 3-4 października
    Red Devils Chojnice - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    Gredar Futsal Team Brzeg - Team Lębork
    GI Malepszy Futsal Leszno - Rekord Bielsko-Biała
    Gatta Active Zduńska Wola - Red Dragons Pniewy
    AZS UW Wilanów - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
    Piast Gliwice - FC Toruń
    AZS UŚ Katowice - Clearex Chorzów
    Dreman Futsal Komprachcice - P.A. Nova Gliwice
    pauzuje Constract Lubawa
  • 6. kolejka, 7 października
    MOKS Słoneczny Stok Białystok - P.A. Nova Gliwice
    Clearex Chorzów - Dreman Futsal Komprachcice
    FC Toruń - AZS UŚ Katowice
    Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - Constract Lubawa
    Red Dragons Pniewy - AZS UW Wilanów
    Rekord Bielsko-Biała - Gatta Active Zduńska Wola 
    Team Lębork - GI Malepszy Futsal Leszno
    Red Devils Chojnice - Gredar Futsal Team Brzeg
    pauzuje Piast Gliwice
  • 7. kolejka, 10-11 października
    Gredar Futsal Team Brzeg - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    GI Malepszy Futsal Leszno - Red Devils Chojnice
    Gatta Active Zduńska Wola - Team Lębork
    AZS UW Wilanów - Rekord Bielsko-Biała
    Constract Lubawa - Red Dragons Pniewy
    Piast Gliwice - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
    Dreman Futsal Komprachcice - FC Toruń
    P.A. Nova Gliwice - Clearex Chorzów
    pauzuje AZS UŚ Katowice
  • 8. kolejka, 17-18 października
    MOKS Słoneczny Stok Białystok - Clearex Chorzów
    FC Toruń - P.A. Nova Gliwice
    Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - AZS UŚ Katowice
    Red Dragons Pniewy - Piast Gliwice
    Rekord Bielsko-Biała - Constract Lubawa
    Team Lębork - AZS UW Wilanów
    Red Devils Chojnice - Gatta Active Zduńska Wola 
    Gredar Futsal Team Brzeg - GI Malepszy Futsal Leszno
    pauzuje Dreman Futsal Komprachcice
  • 9. kolejka, 24-25 października
    GI Malepszy Futsal Leszno - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    Gatta Active Zduńska Wola - Gredar Futsal Team Brzeg
    AZS UW Wilanów - Red Devils Chojnice
    Constract Lubawa - Team Lębork
    Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała
    AZS UŚ Katowice - Red Dragons Pniewy
    Dreman Futsal Komprachcice - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
    Clearex Chorzów - FC Toruń
    pauzuje P.A. Nova Gliwice
  • 10. kolejka, 31 października-1 listopada
    MOKS Słoneczny Stok Białystok - FC Toruń
    Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - P.A. Nova Gliwice
    Red Dragons Pniewy - Dreman Futsal Komprachcice
    Rekord Bielsko-Biała - AZS UŚ Katowice
    Team Lębork - Piast Gliwice
    Red Devils Chojnice - Constract Lubawa
    Gredar Futsal Team Brzeg - AZS UW Wilanów
    GI Malepszy Futsal Leszno - Gatta Active Zduńska Wola
    pauzuje Clearex Chorzów
  • 11. kolejka, 11 listopada
    Gatta Active Zduńska Wola - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    AZS UW Wilanów - GI Malepszy Futsal Leszno
    Constract Lubawa - Gredar Futsal Team Brzeg
    Piast Gliwice - Red Devils Chojnice
    AZS UŚ Katowice - Team Lębork
    Dreman Futsal Komprachcice - Rekord Bielsko-Biała
    P.A. Nova Gliwice - Red Dragons Pniewy
    Clearex Chorzów - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
    pauzuje FC Toruń
  • 12. kolejka, 14-15 listopada
    Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - FC Toruń
    Red Dragons Pniewy - Clearex Chorzów
    Rekord Bielsko-Biała - P.A. Nova Gliwice
    Team Lębork - Dreman Futsal Komprachcice
    Red Devils Chojnice - AZS UŚ Katowice
    Gredar Futsal Team Brzeg - Piast Gliwice
    GI Malepszy Futsal Leszno - Constract Lubawa
    Gatta Active Zduńska Wola - AZS UW Wilanów
    pauzuje MOKS Słoneczny Stok Białystok
  • 13. kolejka, 21-22 listopada
    AZS UW Wilanów - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    Constract Lubawa - Gatta Active Zduńska Wola 
    Piast Gliwice - GI Malepszy Futsal Leszno
    AZS UŚ Katowice - Gredar Futsal Team Brzeg
    Dreman Futsal Komprachcice - Red Devils Chojnice
    P.A. Nova Gliwice - Team Lębork
    Clearex Chorzów - Rekord Bielsko-Biała
    FC Toruń - Red Dragons Pniewy
    pauzuje Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
  • 14. kolejka, 28-29 listopada
    MOKS Słoneczny Stok Białystok - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
    Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń
    Team Lębork - Clearex Chorzów
    Red Devils Chojnice - P.A. Nova Gliwice
    Gredar Futsal Team Brzeg - Dreman Futsal Komprachcice
    GI Malepszy Futsal Leszno - AZS UŚ Katowice
    Gatta Active Zduńska Wola - Piast Gliwice
    AZS UW Wilanów - Constract Lubawa
    pauzują Red Dragons Pniewy
  • 15. kolejka, 5-6 grudnia
    Constract Lubawa - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    Piast Gliwice - AZS UW Wilanów
    AZS UŚ Katowice - Gatta Active Zduńska Wola 
    Dreman Futsal Komprachcice - GI Malepszy Futsal Leszno
    P.A. Nova Gliwice - Gredar Futsal Team Brzeg
    Clearex Chorzów - Red Devils Chojnice
    FC Toruń - Team Lębork
    Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - Red Dragons Pniewy
    pauzuje Rekord Bielsko-Biała
  • 16. kolejka, 12-13 grudnia
    MOKS Słoneczny Stok Białystok - Red Dragons Pniewy
    Rekord Bielsko-Biała - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice
    Red Devils Chojnice - FC Toruń
    Gredar Futsal Team Brzeg - Clearex Chorzów
    GI Malepszy Futsal Leszno - P.A. Nova Gliwice
    Gatta Active Zduńska Wola - Dreman Futsal Komprachcice
    AZS UW Wilanów - AZS UŚ Katowice
    Constract Lubawa - Piast Gliwice
    pauzuje Team Lębork
  • 17. kolejka, 19-20 grudnia
    Piast Gliwice - MOKS Słoneczny Stok Białystok
    AZS UŚ Katowice - Constract Lubawa
    Dreman Futsal Komprachcice - AZS UW Wilanów
    P.A. Nova Gliwice - Gatta Active Zduńska Wola 
    Clearex Chorzów - GI Malepszy Futsal Leszno
    FC Toruń - Gredar Futsal Team Brzeg
    Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - Team Lębork
    Red Dragons Pniewy - Rekord Bielsko-Biała
    pauzują Red Devils Chojnice