Klasyfikacja strzelców

Pozycja Nazwa Zespół Gol
1   Arkadiusz Błaszczyk FC10 Zgierz 39
2   Daniel Lebiedziński Orlik Mosina 36
3   Mateusz Cyman AZS UG Gdańsk 33
4   Wojciech Węgrzyn BestDrive Futsal Piła 27
5   Michał Maciąg FC10 Zgierz 24
-   Karol Ława Futsal Szczecin 24
7   Paweł Tarnowski Legia Warszawa 23
8   Łukasz Pieczyński Orlik Mosina 22
9   Mariusz Milewski Legia Warszawa 19
-   Paweł Piór Dragon Bojano 19
-   Piotr Przygocki BestDrive Futsal Piła 19
12   Łukasz Kubicki Futsal Szczecin 18
-   Michał Marciniak Widzew Łódź 18
14   Dawid Kawka TAF Toruń 17
-   Piotr Wardowski AZS UG Gdańsk 17
16   Mariusz Sawicki KS Oborniki 16
17   Mikołaj Bereźnicki Grinbud KS Gniezno 15
-   Jan Dudek Widzew Łódź 15
-   Kacper Kosmowski BestDrive Futsal Piła 15
-   Michał Madej Victoria Sulejówek 15
-   Jakub Wiśniewski TAF Toruń 15
22   Bartosz Borowik Futbalo Białystok 14
-   Jakub Domżalski AZS UG Gdańsk 14
-   Tomasz Gąsior Widzew Łódź 14
-   Damian Grabowski Futbalo Białystok 14
-   Mateusz Kończalski TAF Toruń 14
-   Szymon Szymańczuk Victoria Sulejówek 14
28   Wojciech Dobek We-Met Futsal Club 13
-   Mateusz Gliński Legia Warszawa 13
-   Jakub Hapka TAF Toruń 13
-   Tomasz Musik Dragon Bojano 13
32   Bartosz Banasik KS Oborniki 12
-   Marcin Choszcz We-Met Futsal Club 12
-   Kamil Domański TAF Toruń 12
-   Sebastian Hinca We-Met Futsal Club 12
-   Maciej Jankowski TAF Toruń 12
-   Maciej Młyński We-Met Futsal Club 12
-   Jakub Skwarek BestDrive Futsal Piła 12
-   Hubert Stachurski Futbalo Białystok 12
-   Bartłomiej Świniarski Legia Warszawa 12
-   Mateusz Wesserling AZS UG Gdańsk 12
42   Michał Bondarenko Widzew Łódź 11
-   Mikołaj Orczykowski KS Oborniki 11
-   Maciej Osłowski Dragon Bojano 11
-   Wojciech Pawicki AZS UG Gdańsk 11
-   Dawid Śmiłowski Orlik Mosina 11
47   Karol Czyszek TAF Toruń 10
-   Filip Kreft Dragon Bojano 10
-   Mikołaj Kreft AZS UG Gdańsk 10
-   Szymon Marszałkowski We-Met Futsal Club 10
-   Jakub Małyszko Futbalo Białystok 10
-   Przemysław Michalski KS Oborniki 10
-   Bartosz Stencel We-Met Futsal Club 10
-   Maciej Urtnowski AZS UG Gdańsk 10
-   Błażej Wenta We-Met Futsal Club 10
-   Szymon Wichtowski Orlik Mosina 10
57   Norbert Błaszczyk Widzew Łódź, FC10 Zgierz  9
-   Kacper Ickiewicz Dragon Bojano  9
-   Damian Konkel We-Met Futsal Club  9
-   Daniel Matwiejczyk Victoria Sulejówek  9
-   Dariusz Rychłowski Grinbud KS Gniezno, KS Oborniki  9
-   Kewin Sidor AZS UG Gdańsk  9
-   Sylwester Wielgat Victoria Sulejówek  9
64   Wojciech Banaszczyk FC10 Zgierz  8
-   Rafał Gnap Futsal Szczecin  8
-   Łukasz Góralczyk FC10 Zgierz  8
-   Krzysztof Jarosz Legia Warszawa  8
-   Dominik Michałowski Victoria Sulejówek  8
-   Rafał Niewiadomski FC10 Zgierz  8
-   Mateusz Olczak Legia Warszawa  8
-   Jacek Sander KS Oborniki  8
-   Dominik Szarpak Victoria Sulejówek  8
-   Mikołaj Wicberger KS Oborniki  8
74   Serhij Czamucha Orlik Mosina  7
-   Adrian Formela Dragon Bojano  7
-   Marcin Greser Grinbud KS Gniezno  7
-   Marcin Marcinkowski KS Oborniki, Orlik Mosina  7
-   Krystian Pomykała FC10 Zgierz  7
79   Zbigniew Barańczyk BestDrive Futsal Piła  6
-   Krzysztof Baszczyński FC10 Zgierz  6
-   Adam Grzyb Legia Warszawa  6
-   Michał Kukowski TAF Toruń  6
-   Grzegorz Och Legia Warszawa  6
-   Michał Szymczak Legia Warszawa  6
-   Miłosz Wylegała BestDrive Futsal Piła  6
-   Wojciech Łasak Widzew Łódź  6
87   Karol Domżała Victoria Sulejówek  5
-   Bruno Fernandes Futsal Szczecin  5
-   Artur Formela We-Met Futsal Club  5
-   Radosław Góźdź BestDrive Futsal Piła  5
-   Jakub Jaworski Orlik Mosina  5
-   Karol Kaczmarek AZS UG Gdańsk  5
-   Marcin Karasiński FC10 Zgierz  5
-   Cezary Knapiński BestDrive Futsal Piła  5
-   Marcin Napierała Orlik Mosina  5
-   Borys Szymański Futsal Szczecin  5
97   Kamil Gorczyca Dragon Bojano  4
-   Paweł Kaźmierczak Grinbud KS Gniezno  4
-   Kamil Kijak Grinbud KS Gniezno  4
-   Jakub Konon Futbalo Białystok  4
-   Damian Kopa Widzew Łódź  4
-   Radosław Kuciński Widzew Łódź  4
-   Maciej Mąkosza Widzew Łódź  4
-   Mateusz Nowakowski Victoria Sulejówek  4
-   Mateusz Osiński AZS UG Gdańsk  4
-   Piotr Papierowski BestDrive Futsal Piła  4
-   Bartosz Przypis TAF Toruń  4
-   Bartosz Sobinek Futsal Szczecin  4
-   Jacek Stefanowicz Futbalo Białystok  4
-   Piotr Werner FC10 Zgierz  4
111   Adam Alamenciak Grinbud KS Gniezno  3
-   Jakub Budźko Futbalo Białystok  3
-   Wojciech Bukowy BestDrive Futsal Piła  3
-   Adam Butkiewicz Futbalo Białystok  3
-   Moisés Espilio Futsal Szczecin  3
-   Otari Giorgobiani Futsal Szczecin  3
-   Dawid Gliwa Dragon Bojano  3
-   Kacper Głowicki Futbalo Białystok  3
-   Piotr Hereśniak Victoria Sulejówek  3
-   Michał Horbacz AZS UG Gdańsk  3
-   Fabian Kasierski FC10 Zgierz  3
-   Tomasz Koniczek Futbalo Białystok  3
-   Jakub Krzyżanowski KS Oborniki  3
-   Piotr Kubiak KS Oborniki  3
-   Karim Madani Dragon Bojano  3
-   Emil Młynarczyk FC10 Zgierz  3
-   Dariusz Pieczyński Orlik Mosina  3
-   Tiago Ferreira Widzew Łódź  3
-   Jakub Piotrzkowicz Victoria Sulejówek  3
-   Radosław Regliński We-Met Futsal Club  3
-   Daniel Smoczyński Legia Warszawa  3
-   Marcin Stanisławski Widzew Łódź  3
-   Michał Suchocki TAF Toruń  3
-   Kacper Woźny Grinbud KS Gniezno  3
-   Kacper Zengerski We-Met Futsal Club  3
136   Hamza Aarab Victoria Sulejówek  2
-   Marcin Antczak KS Oborniki  2
-   Amadeusz Brzosko FC10 Zgierz  2
-   Nikodem Czaja Dragon Bojano  2
-   Łukasz Dempc Dragon Bojano  2
-   Witalij Downarowicz Orlik Mosina  2
-   Daniel Groth Dragon Bojano  2
-   Adam Heliasz Grinbud KS Gniezno  2
-   Przemysław Iwański Dragon Bojano  2
-   Filip Kop-Ostrowski Futsal Szczecin  2
-   Krystian Kraśniewski TAF Toruń  2
-   Szymon Lewandowski Grinbud KS Gniezno  2
-   Daniel Maćkiewicz Futsal Szczecin  2
-   Mikołaj Michałek BestDrive Futsal Piła  2
-   Filip Mierzejewski TAF Toruń  2
-   Konrad Rusiecki Legia Warszawa  2
-   Bartosz Simiński Grinbud KS Gniezno  2
-   Oktawian Solecki Grinbud KS Gniezno  2
-   Maciej Stachelek Futbalo Białystok  2
-   Mateusz Szafrański Legia Warszawa  2
-   Robert-Levente Tamas Widzew Łódź  2
-   Szymon Turostowski KS Oborniki  2
-   Adrian Turowski Futbalo Białystok  2
-   Damian Wojda We-Met Futsal Club  2
-   Michał Zalewski Legia Warszawa  2
161   Mateusz Chojnacki TAF Toruń  1
-   Tomasz Gajewski Orlik Mosina  1
-   Iwo Gerlee AZS UG Gdańsk  1
-   Kamil Gil FC10 Zgierz  1
-   Jakub Goździński KS Oborniki  1
-   Kamil Hajdukiewicz Futsal Szczecin  1
-   Patryk Jurys Futsal Szczecin  1
-   Adrian Kaczorowski BestDrive Futsal Piła  1
-   Konrad Kowalski Victoria Sulejówek  1
-   Dawid Kraśniewski TAF Toruń  1
-   Szymon Kuzio AZS UG Gdańsk  1
-   Łukasz Kwaśnik Dragon Bojano  1
-   Karol Majchrzak AZS UG Gdańsk  1
-   Cezary Mitas Victoria Sulejówek  1
-   Adrian Niegowski Futbalo Białystok  1
-   Konrad Niegowski Futbalo Białystok  1
-   Dariusz Nowak BestDrive Futsal Piła  1
-   Przemysław Olczak Widzew Łódź  1
-   Adrian Olszewski Widzew Łódź  1
-   Kacper Paninski We-Met Futsal Club  1
-   Maciej Piwowarczyk Victoria Sulejówek  1
-   Paweł Szymańczuk Victoria Sulejówek  1
-   Piotr Terlecki Victoria Sulejówek  1
-   Szymon Urtnowski Grinbud KS Gniezno  1
-   Tomasz Warszawski Legia Warszawa  1
-   Tomasz Wicberger KS Oborniki  1
-   Bartosz Wilkanowski TAF Toruń  1
-   Błażej Wróbel Dragon Bojano  1
-   Kacper Zieliński Futsal Szczecin  1
-   Cezary Łuczak Futbalo Białystok  1