Klasyfikacja: żółte kartki - I liga grupa II 2021/22

Pozycja Nazwa Zespół Żółta kartka
1   Marcin Cuber FC Siemianowice 13
2   Tomasz Sekrecki AZS UMCS Lublin  9
3   Patryk Kilian Come-On Kobierzyce  8
-   Kamil Kmiecik FC Siemianowice  8
-   Marek Kołodziejczyk GKS Tychy  8
-   Dominik Szymkiewicz GKS Nowiny  8
-   Michał Słonina GKS Tychy  8
8   Oskar Jabłoński GKS Nowiny  7
-   Stefan Karnatowski Come-On Kobierzyce  7
-   Michał Król AZS UŚ Katowice  7
-   Mateusz Mroczka Unia Tarnów  7
-   Konrad Podobiński Unia Tarnów  7
-   Eryk Sarzyński Heiro Rzeszów  7
14   Marcin Czech AZS UEK Kraków  6
-   Kamil Jeleń GKS Nowiny  6
-   Daniel Wojtyna AZS UŚ Katowice  6
17   Mateusz Dynek Gwiazda Ruda Śl.  5
-   Jakub Grzybowski Gwiazda Ruda Śl.  5
-   Sebastian Jastrzębski GKS Tychy  5
-   Wojciech Krawców Come-On Kobierzyce  5
-   Maksym Kraweć FC Siemianowice  5
-   Paweł Markowicz GKS Nowiny  5
-   Łukasz Noga Heiro Rzeszów  5
-   Marcin Ostrowski AZS UMCS Lublin  5
-   Sebastian Pawlak Heiro Rzeszów  5
-   Sławomir Pękala FC Siemianowice  5
-   Wojciech Przybył Unia Tarnów, BSF Bochnia  5
28   Szymon Adamski Unia Tarnów  4
-   Piotr Hiszpański GKS Tychy  4
-   Jakub Jochymek AZS UŚ Katowice  4
-   Filip Krzyżowski GKS Tychy  4
-   Arkadiusz Lekki GKS Nowiny  4
-   Jakub Mączyński AZS UEK Kraków  4
-   Maciej Ostrowski AZS UMCS Lublin  4
-   Rafał Ożóg Come-On Kobierzyce  4
-   Mateusz Szyszko Gwiazda Ruda Śl.  4
-   Michał Tkacz Gwiazda Ruda Śl.  4
-   Kacper Wątróbski Heiro Rzeszów  4
39   Łukasz Bogdziewicz Gwiazda Ruda Śl.  3
-   Marcin Brysz Sośnica Gliwice  3
-   Arkadiusz Budzyn BSF Bochnia  3
-   Minor Cabalceta BSF Bochnia  3
-   Damian Chudyba Unia Tarnów  3
-   Tomasz Dura Sośnica Gliwice  3
-   Janusz Fabijaniak Come-On Kobierzyce  3
-   Konrad Fryś Unia Tarnów  3
-   Michał Gąsior Heiro Rzeszów  3
-   Grzegorz Górka Sośnica Gliwice  3
-   Robert Gładczak AZS UŚ Katowice  3
-   Sylwester Gładkowski Gwiazda Ruda Śl.  3
-   Sebastian Klaus FC Siemianowice  3
-   Łukasz Krawczyk Heiro Rzeszów  3
-   Dawid Lizak Heiro Rzeszów  3
-   Adrian Nowak Heiro Rzeszów  3
-   Amadeusz Pasierb Gwiazda Ruda Śl.  3
-   Ariel Piasecki Sośnica Gliwice  3
-   Piotr Pytel GKS Tychy  3
-   Bartosz Siadul Gwiazda Ruda Śl.  3
-   Michał Siwiecki GKS Nowiny  3
-   Dawid Sojda Unia Tarnów  3
-   Konrad Stańczyk Unia Tarnów  3
-   Kacper Sykulski Come-On Kobierzyce  3
-   Marcin Taler GKS Nowiny  3
-   Marcin Wojtaszek AZS UMCS Lublin  3
65   Dawid Barteczka GKS Tychy  2
-   Jan Biskup Sośnica Gliwice  2
-   Bartosz Drzyzga FC Siemianowice  2
-   Tomasz Golly AZS UŚ Katowice  2
-   Krystian Grochalski AZS UEK Kraków  2
-   Tomasz Grzesiak Unia Tarnów  2
-   Jakub Haase GKS Tychy  2
-   Michał Hyży Sośnica Gliwice  2
-   Marcin Jastrzembski AZS UŚ Katowice  2
-   Marcin Kiełpiński Sośnica Gliwice  2
-   Kamil Lasik AZS UŚ Katowice  2
-   Zbigniew Mirga AZS UŚ Katowice  2
-   Serhij Ostapyszyn Come-On Kobierzyce  2
-   Dawid Pasierbek GKS Tychy  2
-   Krzysztof Piskorz AZS UŚ Katowice  2
-   Rafał Piszczek Heiro Rzeszów  2
-   Bartłomiej Przybyło Heiro Rzeszów  2
-   Jakub Ptak AZS UEK Kraków  2
-   Patryk Puzio FC Siemianowice  2
-   Mikołaj Pyś AZS UEK Kraków  2
-   Robert Ślęczka Unia Tarnów  2
-   Tomasz Szczurek Sośnica Gliwice  2
-   Jarosław Urbaniec AZS UEK Kraków  2
-   Dominik Wardzała Unia Tarnów  2
-   Adam Wędzony BSF Bochnia  2
-   Patryk Widuch GKS Tychy  2
-   Rafał Witaszyk AZS UEK Kraków  2
-   Rafał Witkowski GKS Nowiny  2
-   Michał Włodarek FC Siemianowice  2
-   Michał Zboch Come-On Kobierzyce  2
-   Michał Łabęcki GKS Nowiny  2
-   Piotr Łazarz Unia Tarnów  2
97   Rafał Aksamit AZS UEK Kraków  1
-   Paweł Barański Sośnica Gliwice  1
-   Michał Białek AZS UMCS Lublin  1
-   Tomasz Bieda AZS UEK Kraków  1
-   Artur Bielanik FC Siemianowice  1
-   Jacek Brzyski Gwiazda Ruda Śl.  1
-   Jakub Budych Come-On Kobierzyce  1
-   Jakub Burkowicz BSF Bochnia  1
-   Kacper Burzej BSF Bochnia  1
-   Tomasz Ćwil GKS Nowiny  1
-   Moustapha Diakite Djigue BSF Bochnia  1
-   Ihor Dmitrijew Heiro Rzeszów  1
-   Tadeusz Dziarmaga AZS UEK Kraków  1
-   Sebastian Fedan Heiro Rzeszów  1
-   Maciej Foltyn Come-On Kobierzyce  1
-   Kacper Goliński Come-On Kobierzyce  1
-   Michał Góral Come-On Kobierzyce  1
-   Rafał Górny FC Siemianowice  1
-   Paweł Grzywa AZS UŚ Katowice  1
-   Paweł Grzywaczewski Gwiazda Ruda Śl.  1
-   Paweł Hady AZS UEK Kraków  1
-   Jacek Hewlik Sośnica Gliwice  1
-   Łukasz Jagiełło FC Siemianowice  1
-   Krystian Jaszczyński BSF Bochnia  1
-   Artur Kamiński GKS Tychy  1
-   Damian Kowalczyk FC Siemianowice  1
-   Stanisław Krawiec Sośnica Gliwice  1
-   Łukasz Krysiak AZS UŚ Katowice  1
-   Jakub Maślak AZS UŚ Katowice  1
-   Marcin Mierzwa FC Siemianowice  1
-   Mykola Morozow Come-On Kobierzyce  1
-   Andrzej Musiał BSF Bochnia  1
-   Kamil Musiał Sośnica Gliwice  1
-   Adrian Parzyszek AZS UMCS Lublin  1
-   Cezary Pęcak AZS UMCS Lublin  1
-   Robert Pleszak Gwiazda Ruda Śl.  1
-   Tomasz Radomski GKS Nowiny  1
-   Dawid Skrzypiński Gwiazda Ruda Śl.  1
-   Jakub Smoleń GKS Nowiny  1
-   Remigiusz Sobek Sośnica Gliwice  1
-   Adrian Stachański AZS UŚ Katowice  1
-   Filip Świderski Unia Tarnów  1
-   Piotr Urysz Come-On Kobierzyce  1
-   Roman Wachuła AZS UŚ Katowice  1
-   Jakub Wankiewicz AZS UMCS Lublin  1
-   Aleksander Waszka AZS UŚ Katowice  1
-   Jakub Wałach Unia Tarnów  1
-   Adrian Wieczorek GKS Nowiny  1
-   Jarosław Wójcik AZS UMCS Lublin  1
-   Damian Wojtas FC Siemianowice  1
-   Tomasz Ławicki AZS UMCS Lublin  1
-   Artur Łopatka Sośnica Gliwice  1
-   Artem Łytwynenko Come-On Kobierzyce  1