Klasyfikacja strzelców

Pozycja Nazwa Zespół Gol
1 Aléx Viana Rekord Bielsko-Biała 25
2 Artur Popławski Rekord Bielsko-Biała 21
3 Pedro De Oliveira Silva Constract Lubawa 19
4 Michał Marek Rekord Bielsko-Biała 16
- Sebastian Leszczak Clearex Chorzów 16
- Arkadiusz Szypczyński Orzeł Jelcz-Laskowice 16
7 Michał Klaus AZS UW Darkomp Wilanów 15
8 Mateusz Mrowiec Piast Gliwice 14
- Mateusz Kostecki Red Dragons Pniewy 14
10 Marcin Mikołajewicz FC Toruń 13
- Kacper Konopacki Futsal Leszno 13
- Daniel Krawczyk Gatta Zduńska Wola 13
- Sebastian Grubalski Constract Lubawa 13
14 Matheus Ferreira Ribeiro Rekord Bielsko-Biała 12
- Álex Arriazu Red Devils Chojnice 12
- Pedro Henrique Da Silva Pereira Constract Lubawa 12
17 Dasaiev Piast Gliwice 11
18 Przemysław Dewucki Clearex Chorzów 10
- Sebastian Brocki Clearex Chorzów 10
- Mikołaj Zastawnik Clearex Chorzów 10
- Vitinho Constract Lubawa 10
- Rafał Franz Piast Gliwice 10
- Norbert Dregier Gatta Zduńska Wola 10
- Dawid Witek Futsal Brzeg 10
- Mykyta Storożuk Red Devils Chojnice 10
- Michał Marciniak Gatta Zduńska Wola 10
- Kamil Surmiak Rekord Bielsko-Biała 10
28 Morad Malouk Red Devils Chojnice  9
- Mateusz Madziąg Team Lębork  9
- Piotr Pietruszko Futsal Leszno  9
- Patryk Hoły Red Dragons Pniewy  9
- Ixemad González Piast Gliwice  9
33 Paweł Budniak Rekord Bielsko-Biała  8
- Andriej Bakłanow Red Dragons Pniewy  8
- Jakub Kąkol Orzeł Jelcz-Laskowice  8
- Patrik Zaťovič P.A. Nova Gliwice  8
- Mykyta Możejko Orzeł Jelcz-Laskowice  8
- Coquinho Team Lębork  8
- Adrian Skrzypek Red Dragons Pniewy  8
- Alexandru Grigorescu Dreman Opole Komprachcice  8
- Serhij Fil Dreman Opole Komprachcice  8
- Marcin Mrówczyński FC Toruń  8
43 Dominik Depta Team Lębork  7
- Piotr Łopuch AZS UŚ Katowice  7
- Robert Gładczak AZS UŚ Katowice  7
- Jan Janovský Rekord Bielsko-Biała  7
- Michał Kubik Rekord Bielsko-Biała  7
- Michał Bartnicki Futsal Leszno  7
- Kamil Kucharski Futsal Brzeg  7
- Victor Andrade Futsal Brzeg  7
- Mateusz Olczak Gatta Zduńska Wola  7
52 Jānis Pastars Orzeł Jelcz-Laskowice  6
- Tomasz Czech Piast Gliwice  6
- Tomasz Kriezel Constract Lubawa  6
- Bartłomiej Piórkowski Constract Lubawa  6
- Gustavo Henrique Steinwandter Piast Gliwice  6
- Wadim Iwanow Dreman Opole Komprachcice  6
- Adrian Niedźwiedzki Futsal Leszno  6
- Paweł Aleksandrowicz MOKS Białystok  6
- Igor Sobalczyk Gatta Zduńska Wola  6
- Adam Wędzony Clearex Chorzów  6
- Łukasz Borkowski P.A. Nova Gliwice  6
63 Adrian Citko MOKS Białystok  5
- Gracjan Miałkas Red Dragons Pniewy  5
- Witalij Lisniczenko Futsal Leszno  5
- Hubert Olszak Futsal Leszno  5
- Sebastian Szadurski Piast Gliwice  5
- Jakub Raszkowski Constract Lubawa  5
- Maciej Pikiewicz AZS UW Darkomp Wilanów  5
- Krzysztof Salisz Clearex Chorzów  5
- Jakub Nahorny AZS UW Darkomp Wilanów  5
- Sebastian Wojciechowski Futsal Leszno  5
- Mateusz Waszak FC Toruń  5
- Michał Osypiuk MOKS Białystok  5
- Tomasz Lutecki Constract Lubawa  5
- Łukasz Biel Rekord Bielsko-Biała  5
77 Przemysław Laskowski Red Devils Chojnice  4
- Radosław Marcinkowski AZS UW Darkomp Wilanów  4
- Paweł Kaniewski Constract Lubawa  4
- Piotr Kowalczyk MOKS Białystok  4
- Kamil Musiał AZS UŚ Katowice  4
- Krzysztof Kożuszkiewicz MOKS Białystok  4
- Michał Wojciechowski FC Toruń  4
- Jani Korpela Rekord Bielsko-Biała  4
- Denis Lifanow AZS UW Darkomp Wilanów  4
- Patryk Szczepaniak FC Toruń  4
- Patryk Dykus Dreman Opole Komprachcice  4
- Wojciech Kędziora P.A. Nova Gliwice  4
- Daniel Wojtyna AZS UŚ Katowice  4
- Mateusz Omylak AZS UŚ Katowice  4
- Mykola Morozow Orzeł Jelcz-Laskowice  4
- Jose Pepo Futsal Brzeg  4
- Marcin Grzywa Dreman Opole Komprachcice  4
- Krzysztof Elsner Gatta Zduńska Wola  4
- Kamil Hutyra Rekord Bielsko-Biała  4
- Michał Rabiej Piast Gliwice  4
- Maciej Mizgajski Clearex Chorzów  4
- Kacper Kędra Orzeł Jelcz-Laskowice  4
- Patryk Laskowski Red Devils Chojnice  4
100 Norbert Jendruczek MOKS Białystok  3
- Remigiusz Spychalski FC Toruń  3
- Adam Jonczyk AZS UŚ Katowice  3
- Piotr Bondziul MOKS Białystok  3
- Piotr Błaszyk Red Dragons Pniewy  3
- Bartosz Przyborek AZS UW Darkomp Wilanów  3
- Dominik Wilk Piast Gliwice  3
- Maciej Małek P.A. Nova Gliwice  3
- Jakub Węgiel P.A. Nova Gliwice  3
- Mariusz Seget Clearex Chorzów  3
- Szymon Łuszczek Clearex Chorzów  3
- Jakub Molicki Futsal Leszno  3
- Paweł Boczarski Futsal Brzeg  3
113 Mateusz Łożyński Constract Lubawa  2
- Roman Wachuła Piast Gliwice  2
- Siarhiej Szostak MOKS Białystok  2
- Robert Rotuski Clearex Chorzów  2
- Piotr Łapigrowski Team Lębork  2
- Bartłomiej Gładyszewski Red Dragons Pniewy  2
- Mateusz Lisowski Futsal Leszno  2
- Tomasz Golly Clearex Chorzów  2
- Andrij Burdiuh Red Devils Chojnice  2
- Marek Bugański Piast Gliwice  2
- Michał Dubiel AZS UŚ Katowice  2
- Zbigniew Mirga P.A. Nova Gliwice  2
- Tomasz Szczurek AZS UŚ Katowice  2
- Bernardo Bernardino Rekord Bielsko-Biała  2
- Jarosław Radliński Futsal Leszno  2
- Jan Rojek Futsal Brzeg  2
- Michał Grochowski Futsal Brzeg  2
- Mateusz Mika Futsal Brzeg  2
- Maksym Pautiak Orzeł Jelcz-Laskowice  2
- Piotr Skiepko MOKS Białystok  2
- Mateusz Suchodolski Dreman Opole Komprachcice  2
- Nuno Chuva Dreman Opole Komprachcice  2
- Vitinho AZS UW Darkomp Wilanów  2
- Przemysław Kępiński AZS UW Darkomp Wilanów  2
- Przemysław Matejko Futsal Brzeg  2
- Marvin Perkovic Red Devils Chojnice  2
- Kevin Kollár Red Devils Chojnice  2
- Łukasz Sobański Red Devils Chojnice  2
- Tomasz Sztaba Gatta Zduńska Wola  2
- Piotr Hiszpański P.A. Nova Gliwice  2
- Robert Świtoń Red Devils Chojnice  2
144 Sylwester Kieper FC Toruń  1
- Patryk Kilian Dreman Opole Komprachcice  1
- Paweł Friszkemut Team Lębork  1
- Amadeusz Pasierb P.A. Nova Gliwice  1
- Andrzej Sapa Dreman Opole Komprachcice  1
- Karol Piechota AZS UŚ Katowice  1
- Patryk Widuch P.A. Nova Gliwice  1
- Jakub Jochymek AZS UŚ Katowice  1
- Maciej Foltyn Orzeł Jelcz-Laskowice  1
- Witalij Kołesnyk Team Lębork  1
- Patryk Ziarko Team Lębork  1
- Krzysztof Witkowski Team Lębork  1
- Karol Czyszek Gatta Zduńska Wola  1
- Duarte Araujo AZS UW Darkomp Wilanów  1
- Olaf Białek P.A. Nova Gliwice  1
- Paweł Ossowski Constract Lubawa  1
- Konrad Jekiełek FC Toruń  1
- Eric Tabares Team Lębork  1
- Michał Szymczak Gatta Zduńska Wola  1
- Dawid Kubiak Red Dragons Pniewy  1
- Marcin Jastrzembski AZS UŚ Katowice  1
- Artur Narewski Team Lębork  1
- Tomasz Dzierzgowski MOKS Białystok  1
- Mateusz Szyszko Piast Gliwice  1
- Bartosz Żebrowski AZS UW Darkomp Wilanów  1
- Mateusz Wiśniowski P.A. Nova Gliwice  1
- Nukri Czumburidze Red Dragons Pniewy  1
- Krzysztof Gancarczyk Futsal Brzeg  1
- Łukasz Bidelski Clearex Chorzów  1
- Dominik Śmiałkowski Piast Gliwice  1
- Jakub Stegliński Gatta Zduńska Wola  1
- Bartłomiej Twarkowski Rekord Bielsko-Biała  1
- Igor Sobalczyk AZS UW Darkomp Wilanów  1
- Stefan Karnatowski Dreman Opole Komprachcice  1