Klasyfikacja: żółte kartki - I liga grupa I 2021/22

Pozycja Nazwa Zespół Żółta kartka
1   Krystian Kraśniewski TAF Toruń 11
2   Daniel Groth We-Met Kamienica Król.  9
-   Patryk Kamiński Podkowa TC  9
-   Jakub Konon Futbalo Białystok  9
-   Rafał Niewiadomski FC10 Zgierz  9
6   Radosław Góźdź Futsal Piła  8
-   Damian Grabowski Futbalo Białystok  8
-   Jakub Skwarek Futsal Piła  8
-   Bartosz Stencel We-Met Kamienica Król.  8
-   Tomasz Sztaba FC10 Zgierz  8
-   Szymon Wichtowski Orlik Mosina  8
12   Bartosz Banasik KS Gniezno  7
-   Tomasz Musik Dragon Bojano  7
-   Konrad Żebrowski Futsal Szczecin  7
15   Bartosz Borowik Futbalo Białystok  6
-   Marcin Borowik Futbalo Białystok  6
-   Amadeusz Brzosko FC10 Zgierz  6
-   Arkadiusz Błaszczyk FC10 Zgierz  6
-   Karol Czyszek Dynamik Toruń  6
-   Dawid Gliwa Dragon Bojano  6
-   Mateusz Kończalski TAF Toruń  6
-   Konrad Kowalczyk Futsal Szczecin  6
-   Karim Madani Dragon Bojano  6
-   Piotr Przygocki Futsal Piła  6
-   Kacper Zboralski TAF Toruń  6
-   Karol Ława Futsal Szczecin  6
27   Serhij Czamucha Orlik Mosina  5
-   Damian Drewing Dragon Bojano  5
-   Dariusz Grubba Dragon Bojano  5
-   Jakub Hapka TAF Toruń  5
-   Maciej Jankowski Dynamik Toruń  5
-   Marcin Karasiński FC10 Zgierz  5
-   Łukasz Pieczyński Orlik Mosina  5
-   Paweł Piór Dragon Bojano  5
-   Mariusz Sawicki KS Gniezno  5
-   Dawid Śmiłowski Orlik Mosina  5
37   Piotr Cygan Podkowa TC  4
-   Dominik Czekirda We-Met Kamienica Król.  4
-   Kamil Domański TAF Toruń  4
-   Łukasz Góralczyk FC10 Zgierz  4
-   Bartłomiej Gołasiewicz Podkowa TC  4
-   Bartosz Januszewski Podkowa TC  4
-   Tomasz Koniczek Futbalo Białystok  4
-   Daniel Krawczyk Widzew Łódź  4
-   Karol Kułacz Dynamik Toruń  4
-   Łukasz Kwaśnik Dragon Bojano  4
-   Daniel Lebiedziński Orlik Mosina  4
-   Daniel Maćkiewicz Futsal Szczecin  4
-   Maciej Młyński We-Met Kamienica Król.  4
-   Nicolae Neagu Dynamik Toruń  4
-   Maksym Panasenko Widzew Łódź  4
-   Bartosz Przypis TAF Toruń  4
-   Dariusz Rychłowski KS Gniezno  4
-   Michał Wasielewski Orlik Mosina  4
-   Tomasz Zieliński Dynamik Toruń  4
56   Zbigniew Barańczyk Futsal Piła  3
-   Oskar Bohm Dragon Bojano  3
-   Jakub Budźko Futbalo Białystok  3
-   Jan Dudek Widzew Łódź  3
-   Bartosz Elwartowski Dynamik Toruń  3
-   Artur Formela We-Met Kamienica Król.  3
-   Maciej Frąckiewicz Podkowa TC  3
-   Mateusz Gepert Futsal Szczecin  3
-   Sebastian Hinca We-Met Kamienica Król.  3
-   Eryk Jarzębski Widzew Łódź  3
-   Paweł Kaźmierczak KS Gniezno  3
-   Michał Marciniak Widzew Łódź  3
-   Marcin Marcinkowski Orlik Mosina, KS Gniezno  3
-   Jakub Matczak Dynamik Toruń  3
-   Maciej Osłowski Dragon Bojano  3
-   Krystian Pomykała FC10 Zgierz  3
-   Igor Sobalczyk FC10 Zgierz  3
-   Kacper Woźny KS Gniezno  3
74   Mikołaj Bereźnicki KS Gniezno  2
-   Michał Bondarenko Widzew Łódź  2
-   Tomasz Buczek Podkowa TC  2
-   Nikodem Czaja Dragon Bojano  2
-   Bartosz Czarnecki Podkowa TC  2
-   Wojciech Dobek We-Met Kamienica Król.  2
-   Maciej Dudek Dynamik Toruń  2
-   Kamil Gil FC10 Zgierz  2
-   Marcin Greser KS Gniezno  2
-   Michał Horbacz Dragon Bojano  2
-   Przemysław Iwański Dragon Bojano  2
-   Norbert Jendruczek Futbalo Białystok  2
-   Dawid Kasprzyk KS Gniezno  2
-   Kamil Kijak KS Gniezno  2
-   Arkadiusz Kolke Dragon Bojano  2
-   Damian Kolke Dragon Bojano  2
-   Filip Kop-Ostrowski Futsal Szczecin  2
-   Dawid Kraśniewski TAF Toruń  2
-   Łukasz Kubicki Futsal Szczecin  2
-   Michał Maciąg FC10 Zgierz  2
-   Filip Mierzejewski TAF Toruń  2
-   Emil Młynarczyk FC10 Zgierz  2
-   Patryk Perlejewski Podkowa TC  2
-   Dariusz Pieczyński Orlik Mosina  2
-   Kacper Rałowiec Podkowa TC  2
-   Oktawian Solecki Orlik Mosina  2
-   Marcin Stanisławski Widzew Łódź  2
-   Jakub Szatyłowicz Futbalo Białystok  2
-   Dariusz Słowiński Widzew Łódź  2
-   Błażej Wenta We-Met Kamienica Król.  2
-   Piotr Werner FC10 Zgierz  2
-   Kamil Wieczorkowski Dynamik Toruń  2
-   Błażej Wróbel We-Met Kamienica Król.  2
-   Michał Zapała TAF Toruń  2
-   Piotr Żegliński Podkowa TC  2
109   Wojciech Banaszczyk FC10 Zgierz  1
-   Wojciech Bukowy Futsal Piła  1
-   Adam Butkiewicz Futbalo Białystok  1
-   Norbert Błaszczyk FC10 Zgierz  1
-   Mateusz Chojnacki TAF Toruń  1
-   Marcin Choszcz We-Met Kamienica Król.  1
-   Krystian Chrzczon Futsal Szczecin  1
-   Sebastian Chrzczon Futsal Szczecin  1
-   Marcin Ciesielski Futsal Piła  1
-   Michał Dziubek Podkowa TC  1
-   Jakub Fatyga Futsal Piła  1
-   Tomasz Gajewski Orlik Mosina  1
-   Tomasz Gąsior Widzew Łódź  1
-   Sylwester Gęgotek Dynamik Toruń  1
-   Rafał Gnap Futsal Szczecin  1
-   Szymon Jakubowski Futsal Szczecin  1
-   Mateusz Jankowski Futsal Piła  1
-   Jakub Jaworski Orlik Mosina  1
-   Paweł Kadłubowicz KS Gniezno  1
-   Kevin Kiersnowski Futbalo Białystok  1
-   Cezary Knapiński Futsal Piła  1
-   Damian Konkel We-Met Kamienica Król.  1
-   Mateusz Kopaczewski TAF Toruń  1
-   Michał Kukowski TAF Toruń  1
-   Kacper Mazerski Dynamik Toruń  1
-   Jakub Małyszko Futbalo Białystok  1
-   Kacper Paninski We-Met Kamienica Król.  1
-   Marcin Piorun Futsal Szczecin  1
-   Mateusz Rusiecki Orlik Mosina  1
-   Jan Skuratowski Futsal Szczecin  1
-   Bartosz Sobinek Futsal Szczecin  1
-   Maciej Stachelek Futbalo Białystok  1
-   Jacek Stefanowicz Futbalo Białystok  1
-   Jakub Stegliński Widzew Łódź  1
-   Robert Stolarski Dynamik Toruń  1
-   Marcin Tokarski Dynamik Toruń  1
-   Mikołaj Tutak Dynamik Toruń  1
-   Mirosław Urbański KS Gniezno  1
-   Krzysztof Wańdzio We-Met Kamienica Król.  1
-   Szymon Wroński We-Met Kamienica Król.  1
-   Patryk Załachowski Futsal Piła  1
-   Kacper Zieliński Futsal Szczecin  1
-   Maciej Łuszczyński TAF Toruń  1