Klasyfikacja strzelców

Pozycja Nazwa Zespół Żółta kartka
1   Paweł Budniak Rekord Bielsko-Biała  4
-   Szymon Cichy Clearex Chorzów  4
-   Michał Grochowski Futsal Brzeg  4
-   Gracjan Miałkas Red Dragons Pniewy  4
5   Sebastian Brocki Clearex Chorzów  3
-   Davidson Silva Team Lębork  3
-   Patryk Hoły Red Dragons Pniewy  3
-   Krzysztof Jarosz Legia Warszawa  3
-   Mikołaj Kreft AZS UG Gdańsk  3
-   Marcin Mrówczyński FC Toruń  3
-   Roger Solé Red Devils Chojnice  3
-   Kewin Sidor AZS UG Gdańsk  3
-   Mateusz Wesserling AZS UG Gdańsk  3
-   Szymon Łuszczek Clearex Chorzów  3
15   Andriej Bakłanow Piast Gliwice  2
-   Krystian Belzyt MOKS Białystok  2
-   Paweł Boczarski Futsal Brzeg  2
-   Jakub Budych Futsal Brzeg  2
-   Piotr Błaszyk Red Dragons Pniewy  2
-   Pedro Henrique Da Silva Pereira Rekord Bielsko-Biała  2
-   Yvaaldo Gomes Team Lębork  2
-   Dasaiev Piast Gliwice  2
-   Douglas Futsal Leszno  2
-   Matheus Rekord Bielsko-Biała  2
-   Daniel Gallego Garcia FC Toruń  2
-   Tomasz Kriezel Constract Lubawa  2
-   Patryk Laskowski Red Devils Chojnice  2
-   Mateusz Lisowski Futsal Leszno  2
-   Nuno Chuva Dreman Opole Komprachcice  2
-   André Luiz Dreman Opole Komprachcice  2
-   Sérgio Monteiro Team Lębork  2
-   Kristián Medoň Red Devils Chojnice  2
-   Jakub Molicki Futsal Leszno  2
-   Mykyta Możejko Clearex Chorzów  2
-   Mateusz Mrowiec Piast Gliwice  2
-   Grzegorz Och Legia Warszawa  2
-   Kamil Olszewski Górnik Polkowice  2
-   Piotr Pietruszko Futsal Leszno  2
-   Bartosz Przyborek AZS UW Darkomp Wilanów  2
-   Jose Pepo Futsal Brzeg  2
-   Adrian Skrzypek Red Dragons Pniewy  2
-   Łukasz Sobański Red Devils Chojnice  2
-   Mykyta Storożuk Red Dragons Pniewy  2
-   Mateusz Szafrański Legia Warszawa  2
-   Maciej Urtnowski AZS UG Gdańsk  2
-   Dominik Wilk Piast Gliwice  2
-   Dawid Witek Futsal Brzeg  2
-   Marcel Wolan Górnik Polkowice  2
-   Andrij Zajeć Futsal Brzeg  2
50   Paweł Aleksandrowicz MOKS Białystok  1
-   Marek Bugański Piast Gliwice  1
-   Łukasz Błaszczyk Red Dragons Pniewy  1
-   Tiago Casagrande Constract Lubawa  1
-   Ignacio Casillas Legia Warszawa  1
-   Noel Charrier Futsal Leszno  1
-   Adrian Citko MOKS Białystok  1
-   Kornel Ciupka Górnik Polkowice  1
-   Mateusz Cyman FC Toruń  1
-   Lucas Constract Lubawa  1
-   Dominik Depta AZS UG Gdańsk  1
-   Przemysław Dewucki Clearex Chorzów  1
-   Jakub Domżalski AZS UG Gdańsk  1
-   Grzegorz Duda Górnik Polkowice  1
-   Adrian Formela AZS UG Gdańsk  1
-   Matheus Martins AZS UG Gdańsk  1
-   Kamil Gryko MOKS Białystok  1
-   Bartłomiej Gładyszewski Red Dragons Pniewy  1
-   Dominik Jankowski Clearex Chorzów  1
-   Jakub Kąkol Futsal Leszno  1
-   Paweł Kaniewski Constract Lubawa  1
-   Radosław Karpiński Górnik Polkowice  1
-   Kacper Kędra Futsal Brzeg  1
-   Przemysław Kępiński AZS UW Darkomp Wilanów  1
-   Kacper Konopacki Futsal Leszno  1
-   Wiaczesław Kożemjaka Futsal Brzeg  1
-   Krzysztof Kożuszkiewicz MOKS Białystok  1
-   Rafał Krzyśka Clearex Chorzów  1
-   Michał Kubik Rekord Bielsko-Biała  1
-   Kamil Kucharski Futsal Brzeg  1
-   Vini Dreman Opole Komprachcice  1
-   Dominik Laskowski Team Lębork  1
-   Maksymilian Lewandowski FC Toruń  1
-   Denis Lifanow AZS UW Darkomp Wilanów  1
-   Radosław Marcinkowski AZS UW Darkomp Wilanów  1
-   Maciej Mazur Piast Gliwice  1
-   Mariusz Milewski Legia Warszawa  1
-   Maciej Mizgajski Clearex Chorzów  1
-   Jakub Nahorny AZS UW Darkomp Wilanów  1
-   Ołeh Neheła Red Devils Chojnice  1
-   Adrian Niedźwiedzki Futsal Leszno  1
-   Karol Nikodem Górnik Polkowice  1
-   Rafael Cadini Piast Gliwice  1
-   Mateusz Olczak Legia Warszawa  1
-   Mario Ossorio Red Devils Chojnice  1
-   Maksym Pautiak Red Dragons Pniewy  1
-   Artur Popławski Rekord Bielsko-Biała  1
-   Mateusz Prolejko MOKS Białystok  1
-   Giancarlo Sammut Team Lębork  1
-   Mariusz Seget Clearex Chorzów  1
-   Kacper Sendlewski Constract Lubawa  1
-   Petro Seniuk Red Devils Chojnice  1
-   Rajmund Siecla Futsal Leszno  1
-   Piotr Skiepko MOKS Białystok  1
-   Dominik Solecki Futsal Leszno  1
-   Remigiusz Spychalski FC Toruń  1
-   Hubert Stachurski MOKS Białystok  1
-   Oskar Stankowiak Red Dragons Pniewy  1
-   Nikodem Starek AZS UW Darkomp Wilanów  1
-   Robert Świtoń Red Devils Chojnice  1
-   Sebastian Szadurski Piast Gliwice  1
-   Patryk Szczepaniak FC Toruń  1
-   Arkadiusz Szypczyński Dreman Opole Komprachcice  1
-   Piotr Wardowski AZS UG Gdańsk  1
-   Mateusz Waszak FC Toruń  1
-   Michał Widuch Piast Gliwice  1
-   Sebastian Wojciechowski Futsal Leszno  1
-   Kamil Wójcik AZS UW Darkomp Wilanów  1
-   Wojciech Wójtowicz Górnik Polkowice  1
-   Paweł Wyżga Górnik Polkowice  1
-   Piotr Łapigrowski Team Lębork  1
-   Rafał Łapigrowski Team Lębork  1