Puchar Polski w futsalu 2020/2021

1/32 finału

  • sobota 23 stycznia 2021
    13:00 KKF Automobile Torino Konin - LZS Dragon Bojano 6:2 (3:2)
    ⚽ Damian Markiewicz 3 (10, 20, 36), Nikodem Lipiński 2 (11, 26), Przemysław Skibiszewski (39) - Kacper Ickiewicz (18), Karim Madani (19).
    15:00 TAF Toruń - Red Dragons Pniewy 2:3 (2:1)
    ⚽ Kamil Domański (19), Jakub Hapka (20) - Patryk Hoły (14), Andriej Bakłanow 2 (27, 32).
    16:00 Podkowa Teqball Club - FC10 Zgierz 4:3 (1:3)
    ⚽ Bartosz Januszewski  3 (12, 32, 33), Michał Kozaczkow (36) - Łukasz Góralczyk (4), Rafał Niewiadomski (6), Norbert Błaszczyk (15).
    18:00 Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - Piast Gliwice 1:2 (1:1)
    ⚽ Mykyta Możejko (9-karny) - Mateusz Mrowiec (17), Dasaiev (36).
    19:00 Amator Kiełpino - KS BestDrive Futsal Piła 3:4 (1:2)
    ⚽ Gracjan Szutenberg (8), Remigiusz Gac (31), Kacper Szczęsny (37) - Kacper Kosmowski 3 (17, 19, 40), Mikołaj Michałek (36).
    19:00 BonitoHelios Białystok - Futbalo Białystok 3:8 (1:2)
    ⚽ Karol Buzun 2 (7, 23), Krystian Belzyt (28) - Bartosz Borowik (14), Tomasz Koniczek (14), Hubert Stachurski (29), Norbert Jendruczek (29), Kacper Głowicki (29), Jacek Stefanowicz (31), Jakub Konon (33), Adrian Turowski (40).
    20:00 BSF Busko-Zdrój - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 4:4 (1:1, 2:2) - karne 4:3
    ⚽ Paweł Bandura (10), Maciej Śliski (28), Adam Przeniosło (50), Michał Krzemiński (50) - Andrzej Musiał (17), Paweł Markowicz 3 (35, 48, 49).
  • niedziela 24 stycznia 2021
    15:00 Futsal Szczecin - Red Devils Chojnice 0:5 (0:1)
    ⚽ Łukasz Sobański (8), Patryk Laskowski (21), Robert Świtoń (24), Mykyta Storożuk 2 (29, 38).
    15:00 Eko-Pol AZS UZ Zielona Góra - GKS Futsal Tychy 4:8 (1:2, 4:4) - po dogrywce
    ⚽ Patryk Trzmiel 2 (3, 23), Kornel Mużyłowski (36), Jakub Turowski (38) - Bartłomiej Sitko 2 (16, 46), Filip Krzyżowski 2 (18, 48), Szymon Cichy 2 (24, 45), Paweł Lisiński (34), Dawid Banaszczyk (50).
    15:00 Gwiazda Ruda Śląska - Dreman Opole Komprachcice 1:11 (1:5)
    ⚽ Hubert Szaraniec (19) - Jakub Grzybowski (2-samobójcza), Vini 2 (5, 17),Wadim Iwanow 2 (18, 30), Serhij Fil 2 (18, 25), Nuno Chuva (22), Patryk Kilian 2 (31, 32), Łukasz Małek (40).
    15:00 Zakłady Mechaniczne Tarnów - Luxiona AZS UMCS Lublin 2:2 (2:1, 2:2) - karne 3:0
    ⚽ Dawid Sojda 2 (7, 20) - Jakub Wankiewicz 2 (2, 40).
    16:00 amRACK CRB Mrówka UKS Orlik Mosina - We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 3:1 (1:0)
    ⚽ Łukasz Pieczyński (7), Daniel Lebiedziński (29), Serhij Czamucha (38) - Maciej Młyński (29).
    16:00 Gresta/Espack/Sadowska Świecie - Victoria Sulejówek 7:2 (3:2)
    ⚽ Maciej Góra 3 (18, 27, 36), Bartosz Czerwiński 2 (2, 26), Piotr Kaczkowski (9), Wojciech Ernest (31) – Sylwester Wielgat (1), Michał Madej (8).
    16:00 Hotel Robert’s Port Mikołajki - Widzew Łódź Futsal 6:2 (3:2)
    ⚽ Filip Rusiak 3 (8, 12, 16), Paweł Adamiec 2 (36, 37), Michał Świderski (39) - Tomasz Gąsior (14), Rafał Bogus (18).
    17:00 Team Lębork - GI Malepszy Futsal Leszno 3:3 (1:1, 2:2) - karne 4:2
    ⚽ Krzysztof Witkowski (11), Michał Choszcz (36), Coquinho (46) - Mateusz Lisowski (6), Adrian Niedźwiedzki (33), Witalij Lisniczenko (42).
    17:00 Legia Warszawa Futsal - AZS UW Darkomp Wilanów 3:3 (1:0, 2:2) - karne 3:5
    ⚽ Mateusz Olczak (18), Mariusz Milewski (40), Krzysztof Jarosz (47) - Norbert Dregier (25, 33), Igor Sobalczyk (45).
    17:00 KS Sośnica Gliwice - Górnik Polkowice 6:3 (2:1)
    ⚽ Michał Hyży (7), Paweł Barański (10), Grzegorz Duda (24-samobójcza), Ołeksandr Nahajcew (25-samobójcza), Grzegorz Górka (36), Marcin Brysz (39) - Marcel Wolan (8), Paweł Wyżga (23), Kamil Olszewski (30).
    17:00 Eurobus Przemyśl - Heiro Rzeszów 3:4 (1:1)
    ⚽ Paweł Modny (9-karny), Mateusz Wanat 2 (24, 36) - Sebastian Fedan (18), Bartłomiej Przybyło 2 (22, 29), Eryk Sarzyński (40).
    18:00 AZS UG Gdańsk - KS Futsal Oborniki 2:1 (1:1)
    ⚽ Mateusz Cyman 2 (4, 30) - Jakub Goździński (16).
    18:00 GSM Nasz Dom Ruda Śląska - Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg 2:3 (1:1)
    ⚽ Mirosław Miozga (19), Mateusz Mzyk (27) - Paweł Boczarski (10), Dawid Witek (32), Michał Grochowski (36).
    19:00 Junior Hurtap Łęczyca - MOKS Słoneczny Stok Białystok 2:9 (0:3)
    ⚽ Kacper Jaworski (25), Dawid Jarczyński (31)- Adrian Citko 3 (10, 30, 34), Piotr Kowalczyk (12), Mateusz Prolejko (12), Krzysztof Kożuszkiewicz (29), Piotr Skiepko (37), Paweł Aleksandrowicz 2 (39, 39).
    19:00 Unia Tarnów - BSF ABJ Bochnia 1:2 (0:0, 0:0) - po dogrywce
    ⚽ Szymon Adamski (50) - Konrad Łękawa (44), Arkadiusz Budzyn (50).
  • czwartek 28 stycznia 2021
    20:00 Alibaba Team Opole - AZS AWF Profi Sport Wrocław 1:3 (0:1)
    ⚽ Bartłomiej Zboch (30) - Marcin Gołębiowski (18), Patryk Ledwoń (33), Dominik Duda (38).
  • wtorek 2 lutego 2021
    Kamionka Mikołów - P.A. Nova Gliwice 2:3 (2:1)
    ⚽ Sebastian Jastrzębski (1), Dawid Pasierbek (14) - Piotr Hiszpański (18), Moisés Espilio (24), Maciej Małek (38).
  • Awans bez gry: Grinbud KS Gniezno, Stal Mielec (brak rywala), AZS UŚ Katowice (walkower za mecz z Jordankiem Wałbrzych).

1/16 finału

  • środa 10 lutego 2021
    17:30 Gresta/Espack/Sadowska Świecie - Grinbud KS Gniezno 5:4 (4:1)
    ⚽ Maciej Góra 3 (6, 13, 17), Tomasz Wiśniewski (15), Wojciech Ernest (23) - Kacper Woźny (17), Marcin Greser (27), Damian Kołodziej (35), Jakub Szydzik (40).
    17:00 GKS Futsal Tychy - BSF ABJ Bochnia 3:1 (1:1)
    ⚽ Dawid Kochanowski (11), Michał Słonina (21), Marek Kołodziejczyk (26) - Piotr Matras (7).
    18:00 Hotel Robert’s Port Mikołajki - AZS UG Gdańsk 5:3 (1:1)
    ⚽ Michał Świderski 2 (10, 39), Mateusz Skonieczka 2 (34, 35), Mariusz Rutkowski (38) - Karol Majchrzak (4), Maciej Martynowski (25), Kewin Sidor (40).
    19:00 BSF Busko-Zdrój - KS Sośnica Gliwice 3:4 (3:0)
    ⚽ Adam Przeniosło (8), Michał Krzemiński (19), Paweł Bandura (19) - Grzegorz Górka (27), Marcin Kiełpiński (28), Łukasz Kujawa (36), Jacek Hewlik (40).
    20:00 KKF Automobile Torino Konin - AZS UW Darkomp Wilanów 3:5 (0:1)
    ⚽ Mateusz Mroziński (23), Przemysław Skibiszewski (26), Damian Markiewicz (27) - Denis Lifanow (12), Tomasz Żebrowski 2 (21, 31), Łukasz Łajdecki (36-samobójcza), Bartosz Przyborek (40).
  • środa 17 lutego 2021
    17:00 AZS AWF Profi Sport Wrocław - P.A. Nova Gliwice 4:2 (1:0)
    ⚽ Marcin Gołębiowski 2 (7, 35), Tomasz Sztaba (32), Victor Andrade (34) - Filip Marton (31), Moisés Espilio (36).
    18:00 Zakłady Mechaniczne Tarnów - Piast Gliwice 0:9 (0:7)
    ⚽ Mateusz Szyszko 2 (3, 18), Michał Rabiej (3), Sandrihno (7), Dasaiev (7), Dominik Solecki 2 (8, 35), Tomasz Czech (17), Ixemad González (35).
    19:00 Futbalo Białystok - Team Lębork 1:4 (1:2)
    ⚽ Damian Grabowski (20) - André Luiz, Witalij Kołesnyk, Artur Narewski, Coquinho.
    19:00 Rekord Bielsko-Biała - Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg 13:2 (5:1)
    ⚽ Aléx Viana 2 (3, 28), Paweł Budniak 3 (5, 16, 29), Michał Kubik 2 (19, 20), Kamil Surmiak 2 (23, 31), Matheus Ferreira Ribeiro 2 (32, 36), Kamil Hutyra 2 (35, 36) - Paweł Boczarski (6), Wilson Tavares (35).
    19:30 amRACK CRB Mrówka UKS Orlik Mosina - Red Devils Chojnice 1:4 (1:1)
    ⚽ Dawid Śmiłowski (2) - Kristián Medoň 2 (3, 38), Robert Świtoń (26), Przemysław Laskowski (40).
    19:30 Stal Mielec - Dreman Opole Komprachcice 3:8 (2:3)
    ⚽ Kamil Kłos (12), Michał Śląski (20), Mateusz Dopart (38) - Serhij Fil 4 (12, 20-karny, 25, 26), Alexandru Grigorescu (19), Patryk Kilian 2 (24, 38), Ricardo Fernandes (28).
    20:00 Podkowa Teqball Club - Red Dragons Pniewy 3:5 (2:1)
    ⚽ Mikołaj Rałowiec (2), Bartosz Januszewski 2 (15, 23) - Nukri Czumburidze 2 (7, 22), Mateusz Kostecki 2 (25, 39), Bartosz Januszewski (25-samobójcza).
    20:00 KS BestDrive Futsal Piła - Constract Lubawa 1:11 (0:5)
    ⚽ Zbigniew Barańczyk (40) - Pedro Henrique Da Silva Pereira 3, Bartłomiej Piórkowski 3, Pedro De Oliveira Silva, Jakub Raszkowski, Vitinho, Ique, Tomasz Lutecki.
    20:00 Heiro Rzeszów - Clearex Chorzów 1:8 (1:3)
    ⚽ Sebastian Pawlak (9) - Adam Wędzony 2 (3, 36), Robert Rotuski (6), Szymon Łuszczek (13), Sebastian Leszczak (25), Daniel Krawczyk (31), Mariusz Seget (34), Dominik Jankowski (38).
    21:00 MOKS Słoneczny Stok Białystok - FC Reiter Toruń 4:2 (2:0)
    ⚽ Krzysztof Kożuszkiewicz (9), Adrian Citko (19), Piotr Skiepko (32), Paweł Aleksandrowicz (60) - Sylwester Kieper 2 (35, 38).
  • wolny los: AZS UŚ Katowice.

1/8 finału

  • wtorek 23 lutego 2021
    20:00 Hotel Robert’s Port Mikołajki - Constract Lubawa 2:5 (2:4)
    ⚽ Paweł Drażba 2 (10, 18) - Pedro De Oliveira Silva 2 (3, 15), Pedro Henrique Da Silva Pereira (8), Vitinho (18), Sebastian Grubalski (38).
  • środa 24 lutego 2021
    17:00 GKS Futsal Tychy - Rekord Bielsko-Biała 3:8 (2:4)
    ⚽ Paweł Lisiński (8), Filip Krzyżowski (18), Szymon Cichy (33) - Artur Popławski (1), Matheus Ferreira Ribeiro 2 (14, 22), Aléx Viana 2 (16, 28), Bartłomiej Sitko (20-samobójcza), Jan Janovský (26), Michał Marek (34).
    18:30 AZS AWF Profi Sport Wrocław - KS Sośnica Gliwice 2:4 (1:3)
    ⚽ Tomasz Sztaba (19), Marcin Gołębiowski (38) - Bartłomiej Pankowski 2 (2, 17), Tomasz Dura 2 (7, 40).
    19:00 Red Devils Chojnice - Red Dragons Pniewy 2:6 (1:1)
    ⚽ Przemysław Laskowski 2 (2, 37) - Patryk Hoły (19), Mateusz Kostecki (27), Piotr Błaszyk (30), Adrian Skrzypek 2 (38, 40), Nukri Czumburidze (40).
    19:00 Gresta/Espack/Sadowska Świecie - Team Lębork 4:5 (3:3)
    ⚽ Adam Kolmajer (8), Wojciech Ernst (10), Maciej Góra (10), Szymon Kocieniewski (24) - André Luiz 3 (9, 14, 21), Coquinho (17), Mateusz Madziąg (37). 
    19:00 Piast Gliwice - AZS UŚ Katowice 2:2 (1:2, 2:2) - karne 3:1
    ⚽ Ixemad González 2 (15, 21) - Robert Gładczak (1), Daniel Wojtyna (12).
    19:30 Dreman Opole Komprachcice - Clearex Chorzów 3:5 (0:0)
    ⚽ Mateusz Suchodolski (29), Wadim Iwanow (31), Nuno Chuva (34) - Sebastian Leszczak (25-karny), Sebastian Brocki 2 (27, 30), Adam Wędzony (32), Krzysztof Salisz (40).
  • czwartek 25 lutego 2021
    20:15 AZS UW Darkomp Wilanów - MOKS Słoneczny Stok Białystok 5:3 (2:1)
    ⚽ Igor Sobalczyk 2 (8, 29), Bartosz Przyborek (20), Norbert Dregier (33), Tomasz Żebrowski (37) - Michał Osypiuk (17), Paweł Aleksandrowicz (31), Mateusz Prolejko (32).

1/4 finału

  • środa 17 marca 2021
    KS Sośnica Gliwice - Piast Gliwice
    Red Dragons Pniewy - Constract Lubawa
    Team Lębork - AZS UW Darkomp Wilanów
    Clearex Chorzów - Rekord Bielsko-Biała
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS