Pamiątkowe zdjęcie obu reprezentacji fot. Fédération Française de Football Pamiątkowe zdjęcie obu reprezentacji

Rewanżowy mecz towarzyski U19: Francja - Polska 5:0

W drugim towarzyskim meczu w Landerneau reprezentanci Polski U-19 przegrali z rówieśnikami z Francji 0:5.

Francja Francja U19 - Polska U19Polska
5:0

Bramki: Mathis Gazengel (19), Romaris Obargui 2 (26, 30), Abd Ennoure Ben Ajina (36), Hamza Louail  (38).
Francja: Thibault Garros, Alper Dogan, Maxence Rault Pauillac - Sofiane Alla, Rahane Kandoussi, Selim Meziani, Ibrahima Niakate - Abd Ennoure Ben Ajina, Amine Benslama, Roberto Brutus,  Léo Faytre, Mathis Gazengel, Baptiste Jaeger, Hamza Louail, Romaris Obargui, Tristan Vandenplas.
Polska: Angelo Cherubini, Dawid Szafrański - Bartłomiej Twarkowski, Denis Wardzichowski, Maciej Mazur, Szymon Wróblewski - Jakub Kopicera, Mateusz Świerczyński, Alan Krupa, Dawid Tutaj, Mateusz Chojnacki, Kacper Paruch, Cezary Mitas, Filip Gawlak.

Po pierwszym zwycięstwie 4:0 we wtorek zawodnicy Raphaela Reynauda ponownie pokonali polską reprezentację w hali w bretońskim Landerneau.

Podobnie jak w pierwszym meczu, Trójkolorowi schodzili do szatni z jednobramkowym prowadzeniem, po strzale miejscowego zawodnika Mathisa Gazengela w końcówce pierwszej połowy. Po przerwie dwukrotnie Dawida Szafrańskiego pokonał Romaris Obargui, a w ostatnich minutach kolejne trafienia dołożyli Abd Ennoure Ben Ajina i Hamza Louail. Francuzi wygrali zasłużenie, prowadząc grę przez większość czasu i raczej rzadko dopuszczając do zagrożenia pod swoją bramką.