Powołania do reprezentacji Polski kobiet na mecze z Portugalią w Katowicach i Sosnowcu
Wojciech Weiss, selekcjoner futsalowej reprezentacji Polski kobiet, wysłał powołania na zbliżające się towarzyskie mecze z Portugalią w Katowicach i Sosnowcu.
Polki rozpoczną zgrupowanie na Śląsku już 5 września. Spotkania z Portugalią zaplanowano na 9 i 10 września – oba rozpoczną się o godz. 18:00, najpierw w Arenie Katowice, a dzień później w ArcelorMittal Park Sosnowiec.
Na zgrupowanie selekcjoner Wojciech Weiss powołał 14 zawodniczek – to dokładnie te same zawodniczki, które w sierpniu wzięły udział w krótkim zgrupowaniu w Pruszkowie.
Powołania do reprezentacji Polski kobiet na towarzyskie mecze z Portugalią (9-10.9.2025)
bramkarki: Andżelika Dąbek (LUKS Rolnik Głogówek), Natalia Majewska (Rekord Bielsko-Biała).
rozgrywające: Agata Bała, Julia Basta, Weronika Górecka, Natalia Matuszewska (wszystkie KS Nowy Świt Górzno), Anna Chóras (Rekord Bielsko-Biała), Klaudia Dymińska, Paula Fronczak (obie AZS UAM Poznań), Klaudia Kubaszek, Julia Szostak (obie Soccer Altamura/Włochy), Zuzanna Maronde, Wiktoria Pietrzyk (obie KS Uniwersytet Jagielloński Kraków), Katarzyna Włodarczyk (Amplus Słomniczanka Słomniki).
- Julia Basta
- Soccer Altamura
- Wojciech Weiss
- Anna Chóras
- KS UJ Kraków
- Zuzanna Maronde
- Polska kobiety
- Słomniczanka Słomniki
- Agata Bała
- Natalia Matuszewska
- KS Nowy Świt Górzno
- Katarzyna Włodarczyk
- Paula Fronczak
- AZS UAM Poznań
- Wiktoria Pietrzyk
- Rekord BielskoBiała
- Andżelika Dąbek
- Natalia Majewska
- Klaudia Kubaszek
- Julia Szostak
- Weronika Górecka
- Klaudia Dymińska