I liga poznała terminarz na sezon 2020/21 fot. sportowegniezno.pl

I liga poznała terminarz na sezon 2020/21

Rozgrywki I ligi w sezonie 2020/21 rozpoczną się w weekend 19-20 września. Runda jesienna zakończy się 13 grudnia w grupie północnej, a tydzień wcześniej w południowej, ale przed świętami Bożego Narodzenia rozegrana zostanie jeszcze jedna kolejka awansem z wiosny.

Do ligowego grania w nowym roku zespoły wrócą 9 stycznia (północ) i 16 stycznia (południe). Sezon tym razem skończy się jeszcze przed Wielkanocą, nie licząc meczów barażowych. Różnić się będzie też termin zakończenia sezonu - na południu ostatnią kolejkę zaplanowano na 10 kwietnia, na północy - tydzień później. Powodem różnicy jest oczywiście inna liczba drużyn. Na północy zagra 14 zespołów, co oznacza konieczność rozegrania aż 26 kolejek. Na południu będą 22 kolejki.




Jako że nie znamy jeszcze regulaminów, nie wiadomo, ile zespołów awansuje, a ile opuści I ligę.

Terminarz I ligi grupy północnej:

  • 1. kolejka, 19-20 września (rewanże 19-20 grudnia)
    We-Met Futsal Club Kamienica Królewska - AZS UG Gdańsk     
    FC10 Zgierz - KS BestDrive Futsal Piła     
    TAF Toruń - Futbalo Białystok     
    Grupa CRB Mrówka Mosina - KS Futsal Oborniki     
    Victoria Sulejówek - Futsal Szczecin     
    Malwee Łódź - KS Gniezno     
    LZS Dragon Bojano - Legia Warszawa
  • 2. kolejka, 26-27 września (rewanże 9-10 stycznia)
    AZS UG Gdańsk - Legia Warszawa     
    KS Gniezno - LZS Dragon Bojano     
    Futsal Szczecin - Malwee Łódź     
    KS Futsal Oborniki - Victoria Sulejówek     
    Futbalo Białystok - Grupa CRB Mrówka Mosina     
    KS BestDrive Futsal Piła - TAF Toruń     
    We-Met Futsal Club Kamienica Królewska - FC10 Zgierz
  • 3. kolejka, 3-4 października (rewanże 16-17 stycznia)
    FC10 Zgierz - AZS UG Gdańsk     
    TAF Toruń - We-Met Futsal Club Kamienica Królewska     
    Grupa CRB Mrówka Mosina - KS BestDrive Futsal Piła     
    Victoria Sulejówek - Futbalo Białystok     
    Malwee Łódź - KS Futsal Oborniki     
    LZS Dragon Bojano - Futsal Szczecin     
    Legia Warszawa - KS Gniezno
  • 4. kolejka, 10-11 października (rewanże 30-31 stycznia)
    AZS UG Gdańsk - KS Gniezno     
    Futsal Szczecin - Legia Warszawa     
    KS Futsal Oborniki - LZS Dragon Bojano     
    Futbalo Białystok - Malwee Łódź     
    KS BestDrive Futsal Piła - Victoria Sulejówek     
    We-Met Futsal Club Kamienica Królewska - Grupa CRB Mrówka Mosina     
    FC10 Zgierz - TAF Toruń
  • 5. kolejka, 17-18 października (rewanże 6-7 lutego)
    TAF Toruń - AZS UG Gdańsk     
    Grupa CRB Mrówka Mosina - FC10 Zgierz     
    Victoria Sulejówek - We-Met Futsal Club Kamienica Królewska     
    Malwee Łódź - KS BestDrive Futsal Piła     
    LZS Dragon Bojano - Futbalo Białystok     
    Legia Warszawa - KS Futsal Oborniki     
    KS Gniezno - Futsal Szczecin
  • 6. kolejka, 24-25 października (rewanże 13-14 lutego)
    AZS UG Gdańsk - Futsal Szczecin     
    KS Futsal Oborniki - KS Gniezno     
    Futbalo Białystok - Legia Warszawa     
    KS BestDrive Futsal Piła - LZS Dragon Bojano     
    We-Met Futsal Club Kamienica Królewska - Malwee Łódź     
    FC10 Zgierz - Victoria Sulejówek     
    TAF Toruń - Grupa CRB Mrówka Mosina
  • 7. kolejka, 31 października (rewanże 20-11 lutego)
    Grupa CRB Mrówka Mosina - AZS UG Gdańsk     
    Victoria Sulejówek - TAF Toruń     
    Malwee Łódź - FC10 Zgierz     
    LZS Dragon Bojano - We-Met Futsal Club Kamienica Królewska     
    Legia Warszawa - KS BestDrive Futsal Piła     
    KS Gniezno - Futbalo Białystok     
    Futsal Szczecin - KS Futsal Oborniki
  • 8. kolejka, 7-8 listopada (rewanże 6-7 marca)
    AZS UG Gdańsk - KS Futsal Oborniki     
    Futbalo Białystok - Futsal Szczecin     
    KS BestDrive Futsal Piła - KS Gniezno     
    We-Met Futsal Club Kamienica Królewska - Legia Warszawa     
    FC10 Zgierz - LZS Dragon Bojano     
    TAF Toruń - Malwee Łódź     
    Grupa CRB Mrówka Mosina - Victoria Sulejówek
  • 9. kolejka, 14-15 listopada (rewanże 13-14 marca)
    Victoria Sulejówek - AZS UG Gdańsk     
    Malwee Łódź - Grupa CRB Mrówka Mosina     
    LZS Dragon Bojano - TAF Toruń     
    Legia Warszawa - FC10 Zgierz     
    KS Gniezno - We-Met Futsal Club Kamienica Królewska     
    Futsal Szczecin - KS BestDrive Futsal Piła     
    KS Futsal Oborniki - Futbalo Białystok
  • 10. kolejka, 21-22 listopada (rewanże 20-21 marca)
    AZS UG Gdańsk - Futbalo Białystok     
    KS BestDrive Futsal Piła - KS Futsal Oborniki     
    We-Met Futsal Club Kamienica Królewska - Futsal Szczecin     
    FC10 Zgierz - KS Gniezno     
    TAF Toruń - Legia Warszawa     
    Grupa CRB Mrówka Mosina - LZS Dragon Bojano     
    Victoria Sulejówek - Malwee Łódź
  • 11. kolejka, 28-29 listopada (rewanże 27-28 marca)
    Malwee Łódź - AZS UG Gdańsk     
    LZS Dragon Bojano - Victoria Sulejówek     
    Legia Warszawa - Grupa CRB Mrówka Mosina     
    KS Gniezno - TAF Toruń     
    Futsal Szczecin - FC10 Zgierz     
    KS Futsal Oborniki - We-Met Futsal Club Kamienica Królewska     
    Futbalo Białystok - KS BestDrive Futsal Piła
  • 12. kolejka, 5-6 grudnia (rewanże 10-11 kwietnia)
    AZS UG Gdańsk - KS BestDrive Futsal Piła     
    We-Met Futsal Club Kamienica Królewska - Futbalo Białystok     
    FC10 Zgierz - KS Futsal Oborniki     
    TAF Toruń - Futsal Szczecin     
    Grupa CRB Mrówka Mosina - KS Gniezno     
    Victoria Sulejówek - Legia Warszawa     
    Malwee Łódź - LZS Dragon Bojano
  • 13. kolejka, 12-13 grudnia (rewanże 17-18 kwietnia)
    LZS Dragon Bojano - AZS UG Gdańsk     
    Legia Warszawa - Malwee Łódź     
    KS Gniezno - Victoria Sulejówek     
    Futsal Szczecin - Grupa CRB Mrówka Mosina     
    KS Futsal Oborniki - TAF Toruń     
    Futbalo Białystok - FC10 Zgierz     
    KS BestDrive Futsal Piła - We-Met Futsal Club Kamienica Królewska



Terminarz I ligi grupy południowej:

  • 1. kolejka, 19-20 września (rewanże 12-13 grudnia)
    Kamionka Mikołów - GKS Futsal Tychy     
    Gwiazda Ruda Śląska - AZS UMCS Lublin     
    Sośnica Gliwice - BSF ABJ Bochnia     
    Unia Tarnów - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny     
    Stal Mielec - Profi Sport Wrocław     
    Heiro Rzeszów - Górnik Polkowice
  • 2. kolejka, 26-27 września (rewanże 16-17 stycznia)
    GKS Futsal Tychy - Górnik Polkowice     
    Profi Sport Wrocław - Heiro Rzeszów     
    GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - Stal Mielec     
    BSF ABJ Bochnia - Unia Tarnów     
    AZS UMCS Lublin - Sośnica Gliwice     
    Kamionka Mikołów - Gwiazda Ruda Śląska    
  • 3. kolejka, 3-4 października (rewanże 30-31 stycznia)
    Gwiazda Ruda Śląska - GKS Futsal Tychy     
    Sośnica Gliwice - Kamionka Mikołów     
    Unia Tarnów - AZS UMCS Lublin     
    Stal Mielec - BSF ABJ Bochnia     
    Heiro Rzeszów - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny     
    Górnik Polkowice - Profi Sport Wrocław    
  • 4. kolejka, 10-11 października (rewanże 6-7 lutego)
    GKS Futsal Tychy - Profi Sport Wrocław     
    GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - Górnik Polkowice     
    BSF ABJ Bochnia - Heiro Rzeszów     
    AZS UMCS Lublin - Stal Mielec     
    Kamionka Mikołów - Unia Tarnów     
    Gwiazda Ruda Śląska - Sośnica Gliwice
  • 5. kolejka, 17-18 października (rewanże 13-14 lutego)
    Sośnica Gliwice - GKS Futsal Tychy     
    Unia Tarnów - Gwiazda Ruda Śląska     
    Stal Mielec - Kamionka Mikołów     
    Heiro Rzeszów - AZS UMCS Lublin     
    Górnik Polkowice - BSF ABJ Bochnia     
    Profi Sport Wrocław - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
  • 6. kolejka, 24-25 października (rewanże 20-21 lutego)
    GKS Futsal Tychy - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny     
    BSF ABJ Bochnia - Profi Sport Wrocław     
    AZS UMCS Lublin - Górnik Polkowice     
    Kamionka Mikołów - Heiro Rzeszów     
    Gwiazda Ruda Śląska - Stal Mielec     
    Sośnica Gliwice - Unia Tarnów
  • 7. kolejka, 7-8 listopada (rewanże 6-7 marca)
    Unia Tarnów - GKS Futsal Tychy     
    Stal Mielec - Sośnica Gliwice     
    Heiro Rzeszów - Gwiazda Ruda Śląska     
    Górnik Polkowice - Kamionka Mikołów     
    Profi Sport Wrocław - AZS UMCS Lublin     
    GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - BSF ABJ Bochnia
  • 8. kolejka, 14-15 listopada (rewanże 13-14 marca)
    GKS Futsal Tychy - BSF ABJ Bochnia     
    AZS UMCS Lublin - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny     
    Kamionka Mikołów - Profi Sport Wrocław     
    Gwiazda Ruda Śląska - Górnik Polkowice     
    Sośnica Gliwice - Heiro Rzeszów     
    Unia Tarnów - Stal Mielec
  • 9. kolejka, 21-22 listopada (rewanże 20-21 marca)
    Stal Mielec - GKS Futsal Tychy     
    Heiro Rzeszów - Unia Tarnów     
    Górnik Polkowice - Sośnica Gliwice     
    Profi Sport Wrocław - Gwiazda Ruda Śląska     
    GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - Kamionka Mikołów     
    BSF ABJ Bochnia - AZS UMCS Lublin
  • 10. kolejka, 28-29 listopada (rewanże 27-28 marca)
    GKS Futsal Tychy - AZS UMCS Lublin     
    Kamionka Mikołów - BSF ABJ Bochnia     
    Gwiazda Ruda Śląska - GKS Ekom Invex Remedies Nowiny     
    Sośnica Gliwice - Profi Sport Wrocław     
    Unia Tarnów - Górnik Polkowice     
    Stal Mielec - Heiro Rzeszów
  • 11. kolejka, 5-6 grudnia (rewanże 10-11 kwietnia)
    Heiro Rzeszów - GKS Futsal Tychy     
    Górnik Polkowice - Stal Mielec     
    Profi Sport Wrocław - Unia Tarnów     
    GKS Ekom Invex Remedies Nowiny - Sośnica Gliwice     
    BSF ABJ Bochnia - Gwiazda Ruda Śląska     
    AZS UMCS Lublin - Kamionka Mikołów