Zapowiedź 14. kolejki I grupy I ligi - typuje Michał Michaliszyn
AZS WSIiU Malwee - Unikat
sobota 28 lutego 2015, godz. 14:00Transmisja:
W rundzie jesiennej: 4:8 (I liga)
Typ Michała Michaliszyna:
Unikat, już bez trenera Marcina Białka, wygrał ostatnio sparing z Unisławiem aż 6:1. Z kolei łodzianie na swojej hali z całą pewnością nie odpuszczą, bowiem z kim beniaminek ma zdobywać punkty, jak nie z innym ligowym nowicjuszem. Stawiam na remis i trzymam kciuki z Unikat!
Unisław Team - Elhurt-Elmet Helios
sobota 28 lutego 2015, godz. 18:00W rundzie jesiennej: 2:2 (I liga)
Typ Michała Michaliszyna:
Unisław ostatnio zremisował z MOKS-em w Białymstoku, mimo że do stolicy Podlasia pojechał zaledwie w szóstkę. To dobry prognostyk przed meczem z Heliosem Andrzeja Biangi. Remis.
MOKS Słoneczny Stok - KS Gniezno
sobota 28 lutego 2015, godz. 18:00Transmisja:
W rundzie jesiennej: 2:6 (I liga)
Typ Michała Michaliszyna:
Gracze z pierwszej stolicy Polski zaprezentowali dobry futsal w meczu z Vamosem, ale być może stracili grającego trenera Michała Wasielewskiego, którego kontuzja wyglądała dość poważnie. Jeśli uraz nie pozwoli podstawowemu bramkarzowi gnieźnian wystąpić w spotkaniu w Białymstoku, to KS będzie miał spore problemy z pokonaniem miejscowych. Mimo wszystko stawiam na zwycięstwo gości.
FC Toruń - AZS UW
sobota 28 lutego 2015, godz. 16:00Transmisja:
W rundzie jesiennej: 6:1 (I liga)
Typ Michała Michaliszyna:
Torunianie przerastają tę ligę i na "hali tysiąca linii" powinni poradzić sobie z każdym, nawet jeśli trenerem przeciwników jest ceniony Gerard Juszczak. Pewne zwycięstwo Torunia.
Constract - Politechnika
sobota 28 lutego 2015, godz. 18:00W rundzie jesiennej: 3:3 (I liga)
Typ Michała Michaliszyna:
Mecz dwóch moich drużyn. Vamos może być nieco przybity po "przegranym" meczu z KS-em Gniezno. Pytanie, czy będzie to widoczne w pojedynku z nami, czy jednak podopieczni Michała Janiaka wyjdą na mecz odpowiednio zmotywowani. W Lubawie z kolei "wszyscy zdrowi, nikt nie umarł" i od dwóch tygodni jesteśmy głodni meczu ligowego. Wygramy!