Z kim zagra Gatta?
7 lipca w Nyonie odbędzie się losowanie grup preeliminacyjnych i eliminacyjnych UEFA Futsal Cup. Wiemy na pewno, że mistrz Polski zagra od najniższego stopnia rozgrywek, poznaliśmy też gospodarzy turniejów.
Runda preeliminacyjna odbędzie się w dniach 16-21 sierpnia 2016 w ośmiu grupach. Do dalszych gier awansują tylko zwycięzcy. W rundzie wstępnej zagrają aż 32 drużyny, co jest nowym rekordem rozgrywek. Łącznie w UEFA Futsal Cup zagrają 52 zespoły z 51 federacji (Rosja wystawia obrońców tytułu i aktualnego mistrza), w tym po raz pierwszy mistrzostwie San Marino i... Kosowa.
SK Baltija Poniewież
ASUE Erewań
SC Kaiserebersdorf-Srbija 08
Military Futsal Team
Classic Kiszyniów
FC Encamp
PROEN Maribor
Sievi Futsal Ylivieska
Real Rieti
Energia Lwów
Grand Pro Warna
KMF Zelezarec Skopje
Era-Pack Chrudim
KMF Ekonomac Kragujevac
Oprócz gospodarzy grup od razu w Main Round zagrają także:
Losowanie dwóch pierwszych rund UEFA Futsal Cup odbędzie się 7 lipca w Szwajcarskim Nyonie i będzie transmitowane na żywo na stronie UEFA.com
Etykiety
- Liga Mistrzów UEFA
- Gatta Zduńska Wola
- UEFA
- SK Baltija Poniewież
- ASUE Erewań
- SC Kaiserebersdorf
- Military Futsal Team
- Classic Kiszyniów
- FC Encamp
- PROEN Maribor
- Sievi Futsal
- Real Rieti
- Energia Lwów
- Grand Pro Warna
- Zelezarec Skopje
- ERAPack Chrudim
- Ekonomac Kragujevac
- Kairat Ałmaty
- Inter Movistar
- Jugra Jugorsk
- Dynamo Moskwa
- Sporting Lizbona
- Araz Naxcivan
- ETO Győr
- Nikars Ryga
- LSM Lida
- HalleGooik
- KremlinBicêtre
- Across Pinerola Bratysława
- City'US Târgu Mureş
- Nacional Zagrzeb