Podwójny Superpuchar pod koniec sierpnia w Tychach fot. Paweł Mruczek/ Rekord Bielsko-Biała

Podwójny Superpuchar pod koniec sierpnia w Tychach

Mecze o Superpuchar w futsalu mężczyzn oraz po raz pierwszy o Superpuchar kobiet zostaną rozegrane w środę 28 sierpnia w Tychach.

W rozpoczynającym sezon starciu mistrz Polski Rekord Bielsko-Biała zmierzy się ze zdobywcą pucharu Polski Piastem Gliwice. Początek spotkania w hali MOSiR Tychy przy ul. Piłsudskiego 20 o godz. 19.10. Przed rokiem tytuł wywalczyli bielszczanie, pokonując ówczesnego krajowego czempiona, Constract Lubawa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nowością będzie za to Superpuchar w futsalu kobiet. Zarówno mistrzostwo, jak i puchar Polski wywalczyły zawodniczki Rekordu Bielsko-Biała, które w starciu o kolejne trofeum zmierzą się z AZS-em UW Warszawa - zespołem, który podopieczne Samuela Jani pokonały w finale pucharu. Spotkanie odbędzie się przed meczem panów - o godz. 17.00.

Bilety na oba spotkania dostępne są do kupienia w kasie tyskiej hali. Cena to 20 zł za bilet normalny i 5 zł za ulgowy.